Skocz do zawartości
Rosen

Formularz rekrutacyjny - Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Filip

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2000.10.06

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

O ACC dowiedziałem się od innych znajomych którzy dłużej zajmowali się grą w klanach oraz dzięki waszym filmikom na YT.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Na początku swoje umiejętności zespołowe rozwijałem w grze SQUAD z klanem  wolvesquad a następnie postanowiłem przerzucić się na coś bardziej wymagającego jeżeli chodzi o komunikacje i grę zespołową czyli ARMA 3 w klanie S.D.S.(Sekcja Działań Specjalnych). Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Moje doświadczenie z symulatorami zamyka się tylko na armie ponieważ różne symulatory lotu czy działań morskich wymagają dodatkowego sprzętu i są zbyt czasochłonne jak dla mnie, więc arma jest jedynym symulatorem który przypadł mi do gustu, a także Project Reality. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Chcę dołączyć do ACC  w celu  poznania nowych, ludzi rozegrania bardziej wymagających komunikacji i gry zespołowej misji, wasze różne filmiki z YT lub TWITCH'a, oraz pozytywne opinie od znajomych na temat waszego klanu.Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce

Coś o mnie:

Nazywam się Filip i jestem uczniem Prywatnego Liceum o profilu Wojskowym, ponieważ moim celem czy marzeniem jest zostać żołnierzem naszej Armii Polskiej :). W celu zapoznania się trochę z wojskiem gram w symulatory bitew, czytam różne ksiażki wojenne czy oglądam filmy.  Zacząłem też przygodę z ASG żeby nabyć jakieś doświadczenie w ,,terenie"(nauczyć się zielonej taktyki itp.) Jeżeli chodzi o arme to uwielbiam robić misje ZEUS, SF a nawet zombieeee. To wszystko jeżeli chodzi o mnie, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania😁Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Rosen

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:

 

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

WAŻNE!

 

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikachsą bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC

 

1. Kanał zamykany o 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator,Opiekun,ViP,Wteran,Sztabowiec.

2. Przygotowanie techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...