Skocz do zawartości
Peenie

Formularz Rekrutacyjny - Peenie

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK, w tej chwili ssę ze steama] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[Tak] Posiadam mikrofon

[Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[Tak] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Dominik

 

Data urodzenia:

X 1993

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Od użytkownika R4KET

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Zawsze interesowały Mnie militaria i wojsko. Już jako bajtel biegałem na dworze wraz z przyjaciółmi z karabinami na kulki kupionymi kilka dni wcześniej na odpuście. Dzięki ACC chcę poznać kilku nowych ludzi, rozwinąć w jakiś sposób swoje zainteresowania a przede wszystkim grać w miłej atmosferze.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

kampania singlowa OFP, kilka godzin coopa w DR

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

dwa lata America's Army, około dwóch lat w Counter-Strike, dwa lata Team Fortress 2 (może nie tyle klanowo co ze znajomymi).

 

Osoba polecająca:

R4KET

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

Jestem szczery, konkretny, pedantyczny, indywidualny jednak potrafiący działać w zespole, cytując: ,,ja to jestem dobry chłopak, tylko ludzie mnie...". Biegam i lubię hokej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...