Skocz do zawartości
tsuki

Formularz rekrutacyjny - tsuki

Rekomendowane odpowiedzi

[X] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[X] Posiadam mikrofon

[X] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[X]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Tomek

 

Data urodzenia:

16.04.1989

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Hmm.. i co ja mam tutaj wpisać? ;)

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Wróciła mi ochota na granie w Armę, naprawiłem trackIRa, chcę napisać parę skryptów i ogólnie nadal jesteście fajni :)

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Praktycznie od wyjścia ArmA

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

CFOG, ACC, kilka klanów w serię CoD

 

Osoba polecająca:

brak ;)

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

Kilka ładnych miesięcy mnie nie było, ale mam zamiar parę razy zagrać i w związku z tym proszę o szkolenie podstawowe od kwatermistrza. Coś o mnie: 22 lata, z wykształcenia technik mechatronik, obecnie studiuję mechanikę i budowę maszyn na V semestrze. Poza armą interesuje się mechaniką i ogólniej fizyką, matematyką, muzyką, technologią i gadżetami. W A2 najczęściej zajmuje się pilotażem, aczkolwiek lubię również piechotę (szczególnie jeśli posiada ona granatnik pod lufą). Fireteamem też nie pogardzę, jeśli trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...