Skocz do zawartości
Krzychu1909

Formularz rekrutacyjny- Krzychu1909

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Krzysztof]

 

Data urodzenia:

[styczeń, 1992]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Przeglądałem filmiki na youtube "http://www.youtube.com/watch?v=wh06bA5ftaw" i tak się znalazłem tutaj]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Zawsze szukałem w różnego rodzaju grach takiej rozgrywki gdzie pole walki byłoby jak najbardziej realistycznie oddane, gdzie duży nacisk kładzie się na pracę zespołową, by gra nie opierała się na chodzeniu i bezcelowym strzelaniu do wszystkiego co się rusza jak w Battlefieldach lub serii gier Call of Duty itd.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Zacząłem w podstawówce na legendarnym Operation Flashpoint i tak przez: Operation Flashpoint Resistance, Arma, Arma2 i od dzisiaj Arma OA. Jestem powiedzmy zagorzałym fanem serii tych gier :).]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Nie byłem nigdy członkiem w żadnym klanie ale grałem z kumplamii w wszystkie części AA, potem przez jakiś czas w Wolfenstein i CS. Grałem też ale bardzo krótko w BF2]

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[interesuje się jak chyba większość z was militariami, począwszy od broni małokalibrowej kończąc na czołgach lub odrzutowcach bojowych. Przez jakiś czas przebywałem w otoczeniu ASG ale aktualne fundusze nie pozwalają mi na dalszy rozwój w tą stronę. Interesuje się również wydarzeniami z okresów drugiej wojny światowej i wojny w Wietnamie oraz obecnie trwającymi działaniami w Afganistanie i Iraku. Mam nadzieje że ludzie którzy biorą udział w ACC są pozytywnie nastawieni na nowych członków jak ja i w miarę swoich możliwośći udzielą pomocy takim osobą bo ilekroć się spotykałem z różnymi rodzaju forami to zawsze wiara była nastawiona krytycznie i pesymistycznie na "nowych" :), liczę również że w końcu trafiłem na rozgrywki gdzie bardzo duży nacisk kładzie się na realną grę i miłą ale bardzo mocną pracę zespołową. Pozdrawiam !!! .]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj!

 

Na dobry początek zapoznaj się z:

Jak zainstalować mody ?

Kto ? Z kim ? Gdzie ? Kiedy ? Co robili ?

Kiedy szkolenie ?

 

W razie pytań - PW, bądź TS tam na pewno znajdzie się ktoś kto Ci chętnie pomoże.

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, regulamin, jak i adresy serwerów!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...