Skocz do zawartości

Rutek

Sztabowiec
 • Zawartość

  2692
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  68

Rutek wygrał w ostatnim dniu 22 Styczeń

Rutek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

805 Wyśmienity

O Rutek

 • Ranga
  Weteran forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnio na profilu byli

5809 wyświetleń profilu
 1. Hall Of Shame

  @Krusher od: 22.01.2018 do: 25.01.2018 odwołania Ban na serwer gry/TS/forum. Powód: Trolling, ignorowanie ostrzeżeń administracji. Uzasadnienie: Wielokrotnie była zwracana uwaga Krusherowi na zachowanie, tym razem sprawa zakończyła się z pozoru błahostki jaką jest awatar. Stałe lekceważące podejście do zaleceń sztabowców, kpienie z ludzi jak i zasad tutaj panujących doprowadziło do zmiany decyzji odnośnie bana. ACC nie jest przedszkolem, a my nie jesteśmy od wychowywania. Jeżeli komuś nie pasują normy panujące w ACC, to droga wolna. Nikogo nie zmuszamy do uczestniczenia w społeczności. Poniżej zamieszczone w spoilerze oba awatary (przed i po zwróceniu uwagi).
 2. Zapisujcie się na event tvt. Od ilości osób na pierwszym spotkaniu będzie zależeć ilość slotow na drugim. Pokażmy się z jak najlepszej strony! :) Nie bać się, zapraszam!

 3. Zapraszam do zapisywania się! Duże TvT-JO

   

  1. Alienzo

   Alienzo

   Jednak będę! 

  2. Ariel

   Ariel

   niestety 20 odpadam, a szkoda, bo chętnie bym zagrał :|

 4. Promocje

  Z powyższego bundle oddam klucze: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad with Rising Storm BLACKHOLE IL-2 Sturmovik: 1946 Homefront: The Revolution Call to Arms Full Edition
 5. An August Morning

  Dzięki Panowie za feedback! Misja została stworzona z myślą o krótkich rozgrywkach na tygodniu. Odnosząc się do poszczególnych punktów: Już wiem gdzie prawdopodobnie jest pies pogrzebany jeżeli chodzi o podsumowanie na ekranie końcowym, niestety w pełni przekonam się o tym jak ta lub inna misja zostanie ponownie rozegrana. Limit czasu, niska stamina, ograniczenie terenu działań (niewidzialne ściany) miały właśnie wywrzeć większą presję na dowódcę jak i zmusić go do "nieobchodzenia gór" jak to nieraz miało miejsce na misjach. Sam plan, częste postoje - nieuwzględnienie męczenia (nie oszukujmy się, w realnym świecie nikt nie będzie biegł truchtem cały czas) miało bezpośredni wpływ na długość misji, tym samym niewykonanie tego zadania. Faktem natomiast jest, że na starcie zazwyczaj potrzebny jest nadprogramowy czas na organizację, rozważę dodanie dodatkowych 5-10 minut. Rozłożę bardziej równomiernie wyposażenie pomiędzy poszczególnych członków drużyn, dodam plecaki jak i większą ilość medykamentów. Myślę, że to może pomóc w kwestii częstotliwości postojów. Ciężko będzie poszerzyć widoczność mapy jednocześnie nie poszerzając terenu działań (chodzi o przedstawienie tego graczom, a nie rozwiązania skryptowe). Pomyślę, ale wątpię aby udało mi się znaleźć jakiś kompromis wizualny.
 6. Rehearsal 3

  do
  Rehearsal 3
 7. Rehearsal 2

  do
  Rehearsal 2
 8. Rehearsal 1

  do
  Rehearsal 1
 9. Nie dziala scrolka przy interakcji

  Głupie, ale czy próbowałeś z inną myszką? Albo spróbuj użyć "[" lub "]" do przełączania opcji w "scrollkowym menu".
 10. Project Reality

 11. Insurgency

  Mini-Squad? http://newworldinteractive.com/insurgency-sandstorm-2018-update/ Zapisy do zamkniętej alphy: http://insurgency-sandstorm.com/closed-alpha
 12. Formularz rekrutacyjny - Maciej

  Sprwadź podanie z 2014 roku Podanie odrzucone.
 13. Promocje

  Kingdom Classic za darmo można dodać na steam przez 24h http://store.steampowered.com/app/368230/Kingdom_Classic/
 14. Deceit

  To co dzisiaj ustawka wieczorem przed lub po misji?
×