Skocz do zawartości

Koxxus

Kapral
 • Liczba zawartości

  394
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Koxxus w dniu 12 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Koxxus punkty reputacji!

Reputacja

181 Wyśmienity

O Koxxus

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Dane kontaktowe

 • Discord
  Koxxus#6243

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  https://m.youtube.com/watch?v=6HuG7g8VixQ

  Wielki fan ulicy Szkolnej 17 w Białymstoku oraz pensjonariuszy miejscowości Choroszcz.
 • Imię
  Herakliusz

Ostatnie wizyty

7 264 wyświetleń profilu
 1. Wydaje mi się, że problem z ponownym uruchamianiem się skryptów wynika z tego że odpalacie je lokalnie, przez co jak ktoś wyjdzie i wejdzie na serwer, czy dołączy w trakcie to skrypt się odtwarza ponownie. Canadian miał rozwiązanie tego problemu oparte na jakimś warunku, powinienem to mieć gdzieś na PC.
 2. Koxxus

  Oceń Utwór Poprzednika

  3/10 Lubie polski HH ale ostry nie siada.
 3. Wychodzi na to, że magazynki z IF do broni z FOWa wchodzą, odwrotnie już nie. Co do długiego okresu przemarszu na punkt ataku problem polegał głównie na tym, że tylko to wysypisko było w miarę rozsądnym i płaskim miejscem na zrzut. Północne Altis to jednak góry, góry i jeszcze raz góry.
 4. Zapraszam do podzielenia się opinią na temat misji, wyposażenia, czy ogólnie charakteru scenariusza.
 5. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  Zapalnik i nie więcej niż kilogram TNT
 6. Koxxus

  Militarne itp.

  Od rana w Kabulu trwa burza. Zamachowcy wtargnęli na teren szpitala, a dokładniej na oddział położniczy, mordując znajdujący sie w nim personel jak i pacjentów, w tym niemowlęta. 16 osób nie żyje. Na miejscu byli doorkickersi z D Sqn CAG, CRU 222, norwegowie z MJK i chłopaki z 2 CDO z Australii. Poza tym atakiem, na jednym z pogrzebów wysadził sie zamachowiec samobójca, zabijając 24 osoby. Z poziomu telefonu nie mogę spakować zdjęć w spoiler, wybaczcie kolubrynę.
 7. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  Sugerowałem się rozpiską z battleordera
 8. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  nope :c
 9. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  Z nowym update IF musiały zniknąć.
 10. Zapraszam serdecznie:
   

   

  1. Zus

   Zus

   Skoro tak serdecznie zapraszasz

   Będzie rata ta ta?

 11. do
  Odważna kampania w Afryce Północnej zakończyła się ogromnym fiaskiem, a znaczna część użytych w niej sił zostaje wzięta do niewoli w trakcie odwrotu. Kolejne operacje Aliantów powodują, iż nasze siły we Włoszech są spychane kawałek po kawałku w stronę Vaterlandu. Dowództwo Niemieckie w związku z dramatyczną sytuacją jest zmuszone wyprowadzić kontratak na przegrupowujące się siły na brzegach Włoch kontynentalnych. Najważniejszą rolę w całej operacji ma odegrać śmiała operacja powietrznodesantowa plutonu spadochroniarzy za liniami wroga, dzięki której wróg straci zdolność komunikacji w regionie. Minimum 18 osób. Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 12. W środku misji internet przestał działać, przepraszam chłopaków z jedynki za niedogodność. Aktualnie operuje na transferze z telefonu, czekam na update co sie dzieje od ISP.
 13. Czołem, po pobraniu ostatniej aktualizacji ACRE na dwóch ostatnich misjach wystąpił u mnie problem z nadawaniem komunikatów. Mimo, iż wciskałem przyciski PTT odpowiedzialne za główne i alterantywne radio, komunikaty nie szły w eter. Po przestawieniu klawiszologii i ustawieniu caps locka na opcję "activate radio transmit" z "radio ptt 1" problem rozwiązał się w przypadku pojedynczego radia. Jednak w przypadku posiadania więcej niż jednej sztuki jest to utrudnione.
 14. Mega na przyszłość pomaga zamykanie nieprzydzielonych wozów w edenie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...