Skocz do zawartości

Koxxus

Sierżant
 • Liczba zawartości

  584
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana Koxxus w dniu 29 Marca

Użytkownicy przyznają Koxxus punkty reputacji!

Reputacja

253 Wyśmienity

O Koxxus

Dane kontaktowe

 • Discord
  Koxxus#6243

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  https://m.youtube.com/watch?v=6HuG7g8VixQ

  Wielki fan ulicy Szkolnej 17 w Białymstoku oraz pensjonariuszy miejscowości Choroszcz.
 • Imię
  Herakliusz

Ostatnie wizyty

11 421 wyświetleń profilu
 1. Opinie, wrażenia, skargi i zażalenia odnośnie samego scenariusza czy wykonania proszę kierować tutaj. Dzięki za rozegranie.
 2. Koxxus

  CO 25 Takur Ghar

  do

  @Cadet Piloci 160ki mają w szkoleniu bazowym rozbudowane szkolenie wojskowe, by po zestrzeleniu umieć dalej działać z własnymi pododdziałami. Jeśli sytuacja będzie tego wymagać, możecie robić normalnie za sekcje ogniową.
 3. Srogi Oxide'owy vibe z tego czuć. Lubię to! Jedynie podkład bym zmienił
 4. Członkom oddziału MAKO 30 na wtorkowej misji przypominam, że zgodnie z briefem mają prawo do stworzenia swojego loadoutu od zera i użyć go w grze! Czas na wysłanie pliku txt z wyposażeniem jest ograniczony, także polecam się spieszyć!

 5. Wydałeś szwejom latarkę do EQ? Nie taką na broń, a przedmiot.
 6. Koxxus

  CO 25 Takur Ghar

  do

  A nie powinni mieć? To wyjaśnia czemu nigdy nie widziałem brązowego nicku :v
 7. Koxxus

  CO 25 Takur Ghar

  do

  Według mojej wiedzy Owca jest donatorem, ale mogę sie mylić
 8. Wtorkowa misja, tak jak wpisałem w briefie jest oparta na faktach. Bitwa jaką stoczono na szczycie Takur Ghar jest ważnym wydarzeniem w historii amerykańskiej wojskowości nie tylko przez case Neila "Fifiego" Robertsa. Drugim bohaterem tego dnia jest dołączony do oddziału MAKO 30 JTAC, John Chapman (w którego, na ten moment, planuje wcielić się in-game @Calc). Kiedy oddział desantował się ze śmigłowca by ruszyć po Robertsa, dostał się pod przygważdżający ogień nieprzyjaciela. Chapman ruszył na jeden z bunkrów, po czym wyeliminował zagrożenie ze strony przeciwnika samemu, po czym z bezpośredniej
 9. Koxxus

  Oceń Utwór Poprzednika

  Meh 2/10. Dziś zapraszam na burzowe Bałkany. Smutnym faktem jest to że każdy członek wykonującego utwór trio obecnie nie żyje.
 10. Dziękuję wszystkim grającym za obecność. Opinie, wrażenia, skargi i zażalenia odnośnie samego scenariusza proszę kierować tutaj.
 11. Koxxus

  CO 25 Takur Ghar

  do

  Trafna uwaga, wyjaśniając: CCT- Combat Control Team (swojego rodzaju JTAC) SARC- Special Amphibious Recconisance Corpsman (Medyk Sił specjalnych marynarki USA) Pararescue Jumper- W warunkach gry medyk, w rzeczywistości jest to specjalny personel medyczny sił specjalnych USAF odpowiedzialny za CSAR W wolnej chwili dopisze to w opisie misji u góry.
 12. Pluton Zmechanizowany Bundeswehry na BWP Marder NRD, ok. 1970-1990. 27 żołnierzy Sztab Plutonu (7) - Dowódca Plutonu, uzbrojony w pistolet Walter P1 - Zastępca Dowódcy Plutonu, uzbrojony w pistolet Walter P1 - Radiooperator, uzbrojony w PM MP5A3 - Radiooperator, uzbrojony w PM MP5A3 Załoga APC Marder - Dowódca Załogi, uzbrojony w PM MP5A3 - Strzelec Pojazdu, uzbrojony w PM MP5A3 - Kierowca Pojazdu, uzbrojony w PM MP5A3 1. Drużyna Zmechanizowana (10) - Dowódca Drużyny, uzbrojony
 13. Koxxus

  ARMA 3!

  Nie wiem czy to jakoś wyjątkowo dobrze się sprzeda. UNSUNG ma w zasadzie chyba wszystko z okresu tamtej wojny i raczej zaspokaja ten temat w pełni.
 14. Chciałbym zgłosić jedno, dość poważne zastrzeżenie, dotyczące zapewnienia sobie stabilnego łącza na czas rozgrywki. Co jeśli dojdzie do awarii łącza, bądź okaże się ono przeciążone w czasie rozgrywki? Nie ma fizycznej możliwości "zakonserwowania" pakietów by internet był w pełni wydajny w czasie misji. Co więc mam zrobić (zapewnie nie tylko) ja, jeśli okaże się że łącze nie domaga i tracę tak cenny swobodny przepływ? Internet bardzo często nie zależy od samych graczy, a od kaprysów rzeczywistości, która bywa różna.
 15. Koxxus

  CO 25 Takur Ghar

  do
  Afganistan, 2002 rok. Misja na podstawie faktycznych wydarzeń. Siły szybkiego reagowania z 75. Pułku Rangers, wraz z elementem DEVGRU ruszają na szczyt góry Takur Ghar, by znaleźć SEALsa który został na szczycie- Neila "Fifiego" Robertsa. Minimum 20 osób. Załoga śmigłowca jest uziemiona, nie będziecie pilotować maszyny! Uzupełniający opis slotów, by każdy wiedział co ma robić: Attached Pararescue Jumper- Medyk Attached CCT- JTAC (tylko z opisu na ten moment, in-game nie ma sojuszniczego lotnictwa) SARC- Medyk Czytaj więcej
×
×
 • Dodaj nową pozycję...