Skocz do zawartości

Koxxus

Kapral
 • Liczba zawartości

  397
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Koxxus w dniu 16 Października

Użytkownicy przyznają Koxxus punkty reputacji!

Reputacja

185 Wyśmienity

O Koxxus

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Dane kontaktowe

 • Discord
  Koxxus#6243

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  https://m.youtube.com/watch?v=6HuG7g8VixQ

  Wielki fan ulicy Szkolnej 17 w Białymstoku oraz pensjonariuszy miejscowości Choroszcz.
 • Imię
  Herakliusz

Ostatnie wizyty

9 005 wyświetleń profilu
 1. Są jacyś chętni pobiegać w butach rosyjskiej razwiedki? :)

 2. Witam wszystkich członków ACC ! W związku z zbliżającym się zakończeniem okresu rozliczeniowego lipiec-wrzesień 2020 pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres październik-grudzień 2020. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj. Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy jednakże jeśli zależy Ci na wsparciu nas możemy rozważyć odstępstwo od tej reguły. Okres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Kandydatury zostaną rozpatrzone przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnyc
 3. Ładny skład nowego sztabu, szkoda że zmiany wprowadzamy tak późno, kiedy z rąk wytraciliśmy to co zbudowaliśmy do kwarantanny. Dobrze widzieć że coś się tak czy siak rusza. 

   

  Będę z niemałą ciekawością obserwować, powodzenia chłopaki, wierzę że dacie nowego ducha grupie. 

 4. Wydaje mi się, że problem z ponownym uruchamianiem się skryptów wynika z tego że odpalacie je lokalnie, przez co jak ktoś wyjdzie i wejdzie na serwer, czy dołączy w trakcie to skrypt się odtwarza ponownie. Canadian miał rozwiązanie tego problemu oparte na jakimś warunku, powinienem to mieć gdzieś na PC.
 5. Koxxus

  Oceń Utwór Poprzednika

  3/10 Lubie polski HH ale ostry nie siada.
 6. Wychodzi na to, że magazynki z IF do broni z FOWa wchodzą, odwrotnie już nie. Co do długiego okresu przemarszu na punkt ataku problem polegał głównie na tym, że tylko to wysypisko było w miarę rozsądnym i płaskim miejscem na zrzut. Północne Altis to jednak góry, góry i jeszcze raz góry.
 7. Zapraszam do podzielenia się opinią na temat misji, wyposażenia, czy ogólnie charakteru scenariusza.
 8. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  Zapalnik i nie więcej niż kilogram TNT
 9. Koxxus

  Militarne itp.

  Od rana w Kabulu trwa burza. Zamachowcy wtargnęli na teren szpitala, a dokładniej na oddział położniczy, mordując znajdujący sie w nim personel jak i pacjentów, w tym niemowlęta. 16 osób nie żyje. Na miejscu byli doorkickersi z D Sqn CAG, CRU 222, norwegowie z MJK i chłopaki z 2 CDO z Australii. Poza tym atakiem, na jednym z pogrzebów wysadził sie zamachowiec samobójca, zabijając 24 osoby. Z poziomu telefonu nie mogę spakować zdjęć w spoiler, wybaczcie kolubrynę.
 10. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  Sugerowałem się rozpiską z battleordera
 11. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  nope :c
 12. Koxxus

  [IFA3] CO 23 Schwarzer Haufen

  do

  Z nowym update IF musiały zniknąć.
 13. Zapraszam serdecznie:
   

   

  1. Zus

   Zus

   Skoro tak serdecznie zapraszasz

   Będzie rata ta ta?

 14. do
  Odważna kampania w Afryce Północnej zakończyła się ogromnym fiaskiem, a znaczna część użytych w niej sił zostaje wzięta do niewoli w trakcie odwrotu. Kolejne operacje Aliantów powodują, iż nasze siły we Włoszech są spychane kawałek po kawałku w stronę Vaterlandu. Dowództwo Niemieckie w związku z dramatyczną sytuacją jest zmuszone wyprowadzić kontratak na przegrupowujące się siły na brzegach Włoch kontynentalnych. Najważniejszą rolę w całej operacji ma odegrać śmiała operacja powietrznodesantowa plutonu spadochroniarzy za liniami wroga, dzięki której wróg straci zdolność komunikacji w region
×
×
 • Dodaj nową pozycję...