Skocz do zawartości

Koxxus

st. Szeregowy
 • Liczba zawartości

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Koxxus w dniu 6 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Koxxus punkty reputacji!

Reputacja

70 Wyśmienity

O Koxxus

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Radom
 • Zainteresowania
  Historia, Modelarstwo

Ostatnie wizyty

1 505 wyświetleń profilu
 1. Jest ktoś chętny jutro zagrać coś luźnego? Mogę zeusować jakąś prostą misję na godzinkę-dwie.

  1. Fistach

   Fistach

   Ja bardzo chętnie tylko niestety nie zdążę wrócić z świąt :( 

 2. Czy są tu jeszcze ludzie chętni zagrać Iron Fronta?

  1. Alienzo

   Alienzo

   Oczywiście że tak. Ale wstezymaj się chwilowo z robieniem misji na IF bo zbliża się update ;)

  2. RedTie

   RedTie

   Ja byłbym chętny.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
  2. Tes

   Tes

   Widzę że nie jesteś znajomy z terminem CUPastrofa. Nie wyciągniesz nic z tamtąd. Cała paczka albo nic. 1. To nielegalne, bo EULA, 2. Nawet jakbyś chciał to tyle roboty jest ogarnąć co z czym ma zależność że szkoda zachodu. Poza tym, jak nienawidzę RHSu z różnych powodów tak CUP to jakość 2010. Nie przejdzie. No i najważniejsze- ważni ludzie próbują zmniejszyć wagę paczki, nie zwiększyć.

  3. Krystian

   Krystian

   No to trudno

  4. canadian

   canadian

   Bludski od Prei też zapowiedział wydanie mapy z użyciem assetow z nowego DLC.

 3. W trybie pilnym poszukuje kogoś kto zna się na kwestiach IT. Komputer przed misją odmówił posłuszeństwa... 

 4. Koxxus

  Hydepark

  "Dont fu*k with uncle sam" W roku 1976 amerykańska armia postanowiła wyciąć topolę. Niby nic, zapewne wiele drzew kładzie się codziennie w wielu armiach świata. Nie warto by było o tym wspominać, gdyby nie fakt, że wspomniana topola rosła sobie w Koreańskiej Strefie Zdemilitaryzowanej (DMZ). I zasłaniała widok. Grupa saperów z armii US przekroczyła więc granicę DMZ i wzięła się do roboty. Koreańczycy z Północy uznali to za wystarczający powód do otwarcia ognia. Dwóch żołnierzy amerykańskich zginęło. Tym przykrym incydentem (i paroma ostrymi notami dyplomatycznymi) zapewne sprawa by się zakończyła gdyby nie to, że w tamtych czasach armia US poważnie traktowała swoją doktrynę wojenną, a szczególnie jej podstawową zasadę: "You don't fu*k with Uncle Sam". Tak więc trzy dni później do DMZ wkroczyła kolumna 20 pojazdów wojskowych z ekipą wojskowych inżynierów wyposażonych w piły spalinowe. Operację zabezpieczały dwa plutony (po 30 żołnierzy) piechoty na pojazdach pancernych wyposażonych w 165 mm działka i Siły Specjalne Korei Południowej (65 ludzi) szkolone w taekwondo i uzbrojone w pałki. Część z żołnierzy miała zamocowane do ciała miny typu Claymore z ręcznymi detonatorami w ręku (jihad style). Na zapleczu operację zabezpieczało 20 śmigłowców w tym 7 bojowych. Z bazy w Guam poderwano bombowce strategiczne B-52 eskortowane przez F-4, F-5 i F-86. Lotniskowiec USS Midway zajął pozycję niedaleko granicy w pełnej gotowści bojowej. Do Południowej Korei przerzucono dodatkowe 14000 żołnierzy, zaś przy samej granicy zgrupowano kilka regimentów piechoty i czołgów. Siły Północnej Korei, w ilości około 300-400 żołnierzy nie uznały za sensowne przeszkadzać (i nie ma się co im dziwić). Armia US ścięła sporne drzewo is się wycofała. Ścięła je jednak specjalnie na wysokości ok. 6m. Tak, żeby pniak był dobrze widoczny na przyszłość. Co udowadnia, że lotniskowce atomowe są dobre na wszystko. Łącznie z wycinką drzew. PS. "Operation Paul Bunyan" jakby ktoś nie wierzył.
 5. Przypominam o dzisiejszej misji! Każdemu z was powinno się spodobać.

  1. Fistach

   Fistach

   Ja już przebieram nóżkami i nie mogę się doczekać ;)

 6. Dane wywiadowcze na wtorkową misję są już dostępne. Zapraszam do zapisywania się, aby misja się odbyła potrzeba jeszcze sześciu osób. 

   

   

 7. Zapraszam wszystkich serdecznie. Pierwsza misja z autorskiej minikampanii na Clafghanie jako siły wsparcia pokoju. Będziecie wcielać się w różne jednostki, począwszy na zwykłych piechurach, kończąc na niespodziance :)

   

   

   

 8. Koxxus

  [ZGM] Operation Sandsnake

  do
  Operacja TFOR (Takistan Force), czyli międzynarodowe wsparcie pokoju i demokratyzacji Takistanu trwa w najlepsze. Najgorsza sytuacja panuje w prowincji Clafghan, gdzie trudne warunki topograficzne ułatwiają działania miejscowym oddziałom radykałów. Ostatnie meldunki mówiące o licznych sztukach broni przeciwlotniczej uziemiły lotnictwo, które odgrywało kluczową rolę w dostarczaniu zaopatrzenia do obozów-garnizonów założonych w centrum działań. Wobec tego, jednostki 1. Dywizji Piechoty Królewskich Sił Sahrani zostają wysłane z misją dostarczenia zaopatrzenia do jednej z placówek, aktualnie obsadzonej przez żołnierzy polskiej 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej. Minimum 16 osób (nie licząc zeusów). .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 9. Wolicie coś w klimatach pustynnych czy "europejskich" w najbliższym czasie? 

  1. Templar

   Templar

   Europejskich!!!

  2. Fistach

   Fistach

   Europaaaaa !!!!

  3. Alienzo

   Alienzo

   Nie ważne co byle sponiewierało :P

 10. Aktualnie, ze względu na problem z miejscem na dysku, IF i UNSUNG muszą poczekać. Macie jakieś ciekawe pomysły bądź jest coś co chcecie zagrać na misjach? 

   

  Jezeli tak, to zapraszam na PW z pomysłami. Coś się wykombinuje :)

 11. Koxxus

  Militarne itp.

  @Jimmy W necie znalazłem info o jakichś wybuchach w Poznaniu w akompaniamencie samolotów i syren. Spytałem tutaj czy coś gruszego sie dzieje, ale wyszło na to że to informacja nieprawdziwa.
 12. Koxxus

  Militarne itp.

  Jest ktoś z Poznania kto może potwierdzić temat? //edit, pewnie fejk
 13. A propos dzisiejszej misji:

   

   

  tenor.gif?itemid=10083629

 14. Koxxus

  Militarne itp.

  https://www.reuters.com/article/us-usa-afghanistan-draft-idUSKCN1PK0DG?fbclid=IwAR1W4YteT9fc9A3XYWYJj7amA-IvWxFeh7L9N7xEdbEo8X7op1Q_XeD_zQA Ciekawe...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...