Skocz do zawartości

Patriotic

st. Szeregowy
 • Liczba zawartości

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralny

1 obserwujący

O Patriotic

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Dane kontaktowe

 • Discord
  PATR1OTIC#8273

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Nadarzyn
 • Zainteresowania
  Informatyka, Wojskowość, Uzbrojenie, ASG, Gry komputerowe
 • Imię
  Kamil

Ostatnie wizyty

287 wyświetleń profilu
 1. Nie strzelałem z AT, ale fakt, bardzo nieprzystosowane do wszelkich wyrzutni że względu backblastu. Natomiast pod PKM bunkry cudo, piękne pole ostrzału, dobre osłony, fajnie tam mogłem sobie skakać między jednym, a drugim punktem ogniowym. Misyjka spoko, coś nowego. Jak jestem tu pół roku tak widziałem tylko jeden raz obronę I zostaliśmy zdziesiątkowaniu, więc naprawdę fajna odskocznia od ciągłego szturmu.
 2. Patriotic

  MC: Medyk

  do

  @Spitfire
 3. Patriotic

  CO 28 "Obrona Wzgórza"

  do

  @Stahu bo trochę ten opis misji jest dla mnie nie przejrzysty. My robimy zasadzkę na konwój czy bronimy sojuszniczego?
 4. Patriotic

  MC: Medyk

  do
  Szkolenie odbędzie się przy obecności minimum 2 uczestników. Każdy zapisany w prywatnej wiadomości otrzyma ode mnie materiały szkoleniowe. Zapoznanie się z nimi jest warunkiem obowiązkowym do wzięcia udziału w szkoleniu. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 5. Szczerze? Nie każda misja mi się podoba. Ta była zajebista. Full klimacik
 6. Patriotic

  [Z]CO 36 Flashpoint

  do

  @Tes pamiętaj, żeby ekwipunek medyka też zaktualizować. I można by na tyle osób dać drugiego medyka albo kilku clsów za riflemanów (chyba, że chcesz 1 bo tak będzie lepiej twoim zdaniem - nie wiem, nie grałem tej misji wcześniej)
 7. Świetna misja. Klimatycznie, ciekawie, dopiero troche Messerschmitt przeważył skale ostrzeliwywując i bombardując miasto.
 8. Jak dla mnie, z czego by ten moździerz się nie wziął, zrobił fajną robotę I trochę ożywił misję, bo na ilość jaka nas była i sposób bezpiecznego podejścia trochę zbyt uspokoił klimat. @Stahu sanitarsanieariusza dodani z rezerwy mieli mieć pełne uprawnienia medyczne? Bo 4 sloty medyczne na 36 osób to sporo.
 9. Patriotic

  JO 64 Birds of Prey

  do

  @canadian dla mnie 5 maszyn to za dużo jeszcze 😛
 10. Patriotic

  JO 64 Birds of Prey

  do

  @Paradise Doszło nowe śmigło, dochodzi piechota, a jak nie było chętnego na RTO+JTAC tak nie ma. Popieram @canadian żeby te role rozdzielić, tym bardziej, że obecnie wydaje mi się, że nie mamy natłoku JTACów z dużym doświadczeniem, a do tego jeszcze mieć kolejne osoby gadające na radiu... Możesz dać snajperom radio, na którym będą mogli gadać tylko z RTO I już coś do roboty. Myślę że prędzej się znajdą 2 osoby na spokojną robotę niż jedna na totalny traffic na radiu.
 11. @Templar no niby @Stahu ma rację, byli Ci cywile co uciekali drogą w naszą stronę. Aczkolwiek myślę że Templarowi chodzi bardziej o przyklejenie jakichś cywili w mieście, którzy zamiast uciekania wybrali by schowanie się w własnym domu gdzieś. Utrudniało by to zadanie, a było realistyczne. Tym bardziej jeśli mamy mieć pojazdy, AIki będą tylko wbiegac pod koła.
 12. @Peter, jeżeli chodzi o wasze oczekiwane wsparcie ogniowe, to sytuacja wyglądała tak. Znajdowalismy się w budynku z całkiem dobrym widokiem na okolice, stracislimy dowódcę. Zostałem ja, z wątpliwą ilością amunicji (której trochę udało mi się uzupełnić po odebraniu kluczowych przedmiotów od Templara, nawet wystarczyło na 2 magazynki dla Darkana później), @Houdini na mg I @Stahu medyk. Kładliśmy efektywny ostrzał na przeciwnika ile tylko mogliśmy, wraz z @Houdini udało się skosić kilka kontrataków nieprzyjaciela z różnych stron. Nasz główny punkt ogniowy, nie był jednak w stanie uchronić nas przed ogniem, bo był to drewniany balkon. Kiedy poprosiłeś o wsparcie, otrzymywaliśmy spory ogień krzyżowy, a okna były rozstawione tak, że strzelając na jeden kierunek, strzelca było widać z drugiej strony podejścia przeciwnika. Na innych piętrach to samo. Przekazałem chłopakom informacje, ale nie zmusze ich do stania w oknie pod ostrzałem. Do tego dystans, oraz ciągle rany nie pomagały w celności i oszczędności amunicji, której ani do M4 ani MG nadmiaru nie mieliśmy. Moim zdaniem, jak na naszą ilość na tej misji, ogień był dość skuteczny. Zabrakło jedynie więcej piechoty, żeby zamienić rannych oraz wsparcia powietrznego, aby kontynuować.
 13. Patriotic

  [IFA3] JO 37 Swan Song

  do

  Jak wygląda pełny Medical element? @canadian
 14. @Stahu przy ewakuacji nie można było wsiąść do helikoptera normalnie. Trzeba było acem, a nie wszyscy ogarneli odrazu, przez co straciliśmy mnóstwo czasu na ziemi, żeby ostatecznie po kilku minutach I tak porzucić @Jaskier. Gdyby którykolwiek z talibów żył, i dorwał sie do wyrzutni, bądź granatnika to tam by się zakończyła misja. Nie wiem czego była to wina, czy śmigłowca, czy Arma jak zwykle się droczyła z nami. Słyszałem sugestie, że to przez strzelca tylniego, który gdy znajduje się na miejscu uniemożliwia wsiadanie (jest opcja pod scrollką ale wyrzuca z pojazdu odrazu). Warto by było gdzieś to podkreślić na następny raz, jeśli jest to stały błąd, ponieważ śmigłowiec na ziemi powinien się znajdować jak najkrócej.
 15. Patriotic

  co 22 Scalpel & Hummer v2 cz1

  do

  @Buda Dlatego poszło expressem. Doplacilem aż 50 gorszy za to żeby było w 30minut 😅
×
×
 • Dodaj nową pozycję...