Skocz do zawartości

Maras

Podporucznik
 • Zawartość

  1379
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  71

Maras wygrał w ostatnim dniu 25 Listopad 2017

Maras ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

695 Wyśmienity

O Maras

 • Ranga
  E-MM

Dane kontaktowe

 • Discord
  Co to jest?

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Pomerania
 • Imię
  Hmmm...

Ostatnio na profilu byli

6907 wyświetleń profilu
 1. [GOST] Misja treningowa

  do

  Mnie też nie ma - praca inżynierska wzywa.
 2. Dziś trening GOST. Członków formacji, którzy będą proszę potwierdzenie obecności w wydarzeniu. 

  1. Maras
  2. Rizzet

   Rizzet

   Wszystkich którzy idą potem na JO proszę o sprawdzenie paczki modów PRZED treningiem, żeby nie opóźnić potem rozgrywki!

 3. Problemy MM - Pytanie / Odpowiedź

  Próbowałeś nadać im zachowanie bojowe (COMBAT)?
 4. Wszelkie opinie, sugestie oraz wrażenia mile widziane. Ode mnie: Uśmierciłem niechcący Brytyjczyków Nie było cywili, których chciałem dodać ;/ Mogłoby być trochę więcej ammo do M2/ Samolot się wynudził ;( Nie doszedł jeden kluczowy kontratak Misja ostro do poprawy. PS Menu medyczne było ustawione do używania tylko w pojazdach. Apteczka i Szycie tylko w MedEvacu.
 5. War Thunder

  @Red jakieś źródło?
 6. co 23 Neptune Shield

  + Dobór terenu (jestem pod wrażeniem Malden 2035) +/- Długość przemarszu po terenie wroga (około 4km), która przy maksymalnej ostrożności (tak jak zwiad za liniami wroga) mogłaby zająć nawet do 4h. Warto skrócić ten dystans lub zrobić noc, która pomogłaby się skutecznie przekradać. - Atakowanie niewielkimi siłami zwiadu kluczowego punktu głęboko na terytorium przeciwnika zaplanowane na środek dnia.
 7. @Brick + Artyleria na początek by nas faktycznie wygonić z bazy i pozwolić poczuć się jak na linii frontu + Całkiem wyważona ilość amunicji + Możliwość doboru szerokiej gammy pojazdów do naszego wyłamania + Delikatny filtr który trochę "posmuca" wyjątkowo kolorowy jesienny podagorsk. + Śmigłowiec przeciwnika, który nas zaskoczył. -/+ Brak jakiejś wyraźnej linii obrony przeciwnika (barykady/jeże/małe bunkry/okopy na trasie naszej ucieczki na początku (zajęty teren fabryczny ptk. 5 nie liczę jako umocnień) -/+ Nieefektywny i chyba nieadekwatny (Mi-8AMTsz) śmigłowiec jak na stronę przeciwną, który miałby problemy, by do nas wypalić. Polecałbym Mi-24WT uzbrojony tylko w działko. - Przeciwnik o niezłym wzroku. Kiedy wiesz, że jest zastosowany filtr, a mundury nasze i przeciwnika dobrze się kamuflują, warto trochę zbić "spoting distance" przeciwnika, tym bardziej że teren jest gęsty. - Za dużo przeciwnika wolno biegającego na ptk. 5. Sądzę, że powinno być go trochę mniej na rzecz jakiś umocnień i dobrze rozstawionych pozycji w obrębie kompleksu, gdzie mieliśmy pierwszą walkę jako cały pluton. (W myśl zasady: Atakujemy linię frontu niespodziewanie wyłamując się z okrążenia, więc przeciwnik jest oszołomiony i nie wezwie kontrataku* na sam początek i pozwoli nam zająć pierwsze zabudowania... A co dalej to już dalej ) - OBJ zaatakuj zabudowania/kompleks z tyloma pojazdami wymaga przemyślenia. Albo zmniejszyć ilość OBJ lub ich charakter albo zmniejszyć dobór pojazdów tak, by były kompatybilne do zadania i bardziej pomagały niż utrudniały. *Tam pewnie nie było kontry, ale biegający wkoło przeciwnik tak właśnie zadziałał.
 8. Kto się wyłamie z okrążenia jak nie my? ¯\_ツ_/¯ Zapraszam na 20:00!

 9. Dziś o godzinie 18:00 spotkanie GOST

  1. Brick

   Brick

   A o 20:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    

 10. [GOST] Misja treningowa

  do

  Może kolidować z Joint Opem TvT, warto przesunąć na 17:30, bo zbiórka przed zapewne będzie o 19:00.
 11. [GOST] Trening

  do

  Może kolidować z Joint Opem TvT, warto przesunąć na 18:00, bo zbiórka przed zapewne będzie o 19:00.
 12. Low Pass

  do
  Rok 2006, w Iraku na nowo zaogniają się kolejne walki obejmujące niemal całą prowincję Diyla. Siły stabilizacyjne stawiają czoło wyjątkowo dobrze zorganizowanym bojówkom Al-Kaidy wspartym przez sympatyzującą z nimi ludnością przychylną dawnym rządom Saddama Husajna. Dochodzi do wielu rebelii w okolicznych miejscowościach, w których zaczynają umacniać swe pozycje terroryści. Część sił powstańczych relokuje swoje oddziały na drugą stronę rzeki starając się wycofywać pod naporem wojsk koalicji, która odzyskuje kolejne miejscowości i dzielnice wokół lotniska. Z prowincji Bagdhad w ramach wsparcia zostaje wysłany 2. pluton kompanii Foxtrot, callsign 'Joker' ze 101. dywizji powietrznodesantowej w celu rozpoznania sytuacji w miejscowościach na wschodnim brzegu rzeki w prowincji Diyla. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1,.h2,.h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 13. Zapisy na Donatora ACC

  Witam wszystkich członków ACC ! Jak wszyscy wiemy mamy tu serwery gier, posiadamy także własny serwer TS oraz hosting WWW. Wszystko to abyście czuli się u nas komfortowo i nie mieli jakichkolwiek problemów podczas rozgrywek. Dbamy o to, abyście mieli wieczorami ciekawe zajęcie. Cały czas pracujemy nad tym aby było coraz lepiej. Wymaga to czasu i zaangażowania. Jeżeli chcielibyście nas w tym wspomóc, w imieniu ACC zapraszam. Raz na trzy miesiące organizowane są zapisy na listę Donatorów ACC. Jeśli chcesz nas wesprzeć, dopisz się do listy! W związku z kończącym się okresem rozliczeniowym październik-grudzień 2017, pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres styczeń-marzec 2018. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj oraz tutaj. Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy. Okres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Każda kandydatura zostanie rozpatrzona przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnych sprzeciwów co do zaproponowanej kandydatury, każdy kandydat na Donatora dostanie PM z dokładnymi instrukcjami. Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł Donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna, więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą, to będziemy Tobie niezmiernie wdzięczni! Dziękujemy za wpisanie się na listę, postaramy się o jak najlepsze wykorzystanie składek w celu ciągłego podnoszenia jakości rozgrywek. Darkan scar czarek90 Semir sveterek Tantal Fistach Coren Alienzo Templar Mirex Lukasiu Lypton Toczer Maras
 14. World in Conflict

  Wargame lepszy
×