Skocz do zawartości

Maras

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  3 041
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  143

Ostatnia wygrana Maras w dniu 1 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Maras punkty reputacji!

Reputacja

1 185 Wyśmienity

O Maras

 • Tytuł
  E-MM

Dane kontaktowe

 • Discord
  Mam
 • Skype
  Mam
 • Strona WWW
  Nie mam

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Szczecin
 • Imię
  Hmmm...

Ostatnie wizyty

27 523 wyświetleń profilu
 1. Maras

  Squad (& Post Scriptum)

  W weekend chętnie.
 2. To jest powodowane przez desynchronizację ACRE2. EQ z arsenału army nie da się pobrać od AI/gracza. Chyba że sposobem canadiana albo przez iterakcję ACE3->Ekwipunek.
 3. Nie miałeś Co-pilota/crew chiefa i ciężko było Ci złapać taki kąt względem osłanianego LZ żebyśmy my mogli wykorzystać broń pokładową, aby oslaniac przeciągająca się ewakuację. Tylko raz próbowałem Cie skorygować bo w pewnych chwilach robiłeś takie manewry ze żadna z 3 m60 nie mogła być wykorzystana przez dłuższą chwilę. Mimo wszystko sądzę, że z nieba udało nam się trochę pokiereszować przeciwnika, także dzięki za wspólne latanie.
 4. Dzięki Charlie za fajne zgranie w oddziale! @Lt_Mic i @Dramatt super zgranie między naszymi dwoma sekcjami KM. @Rutek dzięki za super współpracę jako asystent. Klasa. Poniżej Mic i Dramatt po z naszą maszyną z której osłanialiśmy odwrót z M60 we trzech. No i końcowe zdjęcie ocalali po misji: Pozdr!
 5. Nowe tytuły ViP W imieniu administracji ACC dziękuję @Berek za pracę i zaangażowanie włożone w wypełnianie obowiązków Sztabowca i tym samym witam Cię w gronie ViP-ów ACC. Jednocześnie po długim czasie ponownie witamy na pokładzie @Dramatt, który z dniem dzisiejszym również dołączył do grona ViP-ów ACC. Sztab Arma Coop Corps
 6. Maras

  [UNS] CO 34 Styx River

  do

  @Alienzo czy sam przebieg misji (bez briefu) zmieści się w 2h?
 7. Fajna reakcja przeciwnika na atak na elektrownie. Droga z punktu start do elektrowni spokojnie o połowę do skrócenia. Misja na tej trasie na niczym nie zyskała a tylko ją sztucznie wydłużyła. Podobało mi się, że amunicji nie bylo tak wiele i trzeba było oszczędzać na początek Dzięki @Znicz za szczątkową współpracę podczas ataku na elektrownie
 8. Maras

  JO 'Birds of Prey'

 9. Maras

  Militarne itp.

  Twórca bryły M-16 (Stoner) i twórca AK-47 (Kałasznikow na jednym foto
 10. Maras

  Hall Of Shame

  @Piker Ostrzeżenie. Grożenie śmiercią w grze innemu członkowi społeczności podczas misji. Wulgarne odzywki w stosunku do innej osoby. WARN ze względu na przyznanie się do winy i zrozumienie.
 11. Maras

  Hall Of Shame

  @Kittyhawk Ostrzeżenie. Nieobecność pomimo zapisania się na rozgrywkę. (20.03.2020, "I Szturm na Grozny").
 12. Szkoda, że misję dało się niemal "objechać" nie wchodząc mocno do miasta. Sądzę, że gdyby ustawić cele bardziej w centrum, i lekko powiększyć miasto misja zdecydowanie zyskałaby na klimacie Groznego. Dla mnie najlepsza akcja była jak podeszliśmy do dużego placu (1 cel). Tam byli fajnie rozstawieni przeciwnicy. Moździerz też robił robotę. Szkoda że wyskakiwały te hinty z innych misji.
 13. O to to! To w gruncie rzeczy bardzo istotne, ponieważ w większości przypadków krótsza misja bardziej zachęca do rozegrania jej i poświęcenia wieczoru w tygodniu. Nikt raczej nie lubi siedzieć do późna w tygodniu kosztem następnego zarwanego poranka/dnia. P.S. Nie było mnie, ale to spostrzeżenie powinno być bardzo mocno przemyślane przez pozostałych@Mission Maker
 14. Maras

  [IFA3] JO 37 Swan Song

  do

  @Zus rozeszły się jak mydło w płynie. Może @canadian zrobi dostawę
 15. Maras

  CO 36 "I Szturm na Grozny"

  do

  @Tes są dodatkowe sloty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...