Skocz do zawartości

Maras

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  3 232
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  157

Ostatnia wygrana Maras w dniu 18 Września

Użytkownicy przyznają Maras punkty reputacji!

Reputacja

1 234 Wyśmienity

O Maras

 • Tytuł
  E-MM

Dane kontaktowe

 • Discord
  Mam
 • Skype
  Mam
 • Strona WWW
  Nie mam

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Szczecin
 • Imię
  Hmmm...

Ostatnie wizyty

35 272 wyświetleń profilu
 1. Maras

  Sytuacja na Bliskim Wschodzie

  Taki mad max trochę
 2. Maras

  JO 66 Operation Freedom

  do

  Chętnie przyjdę, ale możliwe że będę miał wyjazd służbowy akurat w tym terminie, dlatego się nie wpisuje jeszcze.
 3. Maras

  Hydepark

  Nowy sezon kultowego serialu:
 4. Maras

  [IFA3] CO 10 "Atak na SS"

  do

  Kurde, że też akurat muszę zjechać jutro do domu 😕 Będzie ktoś nagrywał / streamował?
 5. PRZYPOMINAM! O GODZINIE 19:00 W PIĄTEK PRZECHODZIMY NA TS GOSPODARZY (TFA) Wszyscy zapisani zbiórka na kanale Alpha przed godziną 19:00! Info: - Rozpoczęcie Briefingu o godzinie 19:30 - Start misji godzina 20:00 - Skaczemy ze spadochronami sterowalnymi
 6. Poprawna wersja działającego TFARa
 7. Kurde, no nie mogę się doczekać tych nowych hummve od RHS... 107696040_3456080824404886_5605757182801

  1. Alienzo

   Alienzo

   Ja tam Rośkiem się cieszę :P wystarczy :D

  2. Rutek

   Rutek

   Jak cos to sa juz dostapne w wersji developerskiej:

   https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1673855003

 8. Każdy zapisany na misję ma obowiązek sprawdzić mody na serwerze testowym przed oficjalną rozgrywką JO 'Good Brother'. IP SERWERA TESTOWEGO: 94.23.217.45 PORT: 2352 HASŁO: czekolada Wszelkie błędy związane z EQ/Slotami/inne zgłaszać bezpośrednio do @Alienzo lub @Maras. Oznaczam zapisanych: @Patriotic @Russian @Weiss @Templar @Krystian @Pba @Kacper @Stahu @portals @Koxxus @Bober @Roven @STALKER14
 9. Maras

  JO Operation 'Good Brother'

  do

  @Patriotic @Russian @Weiss @Templar @Krystian @Pba @Kacper @Stahu @portals @Koxxus @Bober @Roven Czy wszyscy z was potrafią skakać w armie na spadochronie sterowalnym i niesterowalnym? Kto z Was czuje, że potrzebuje się przeszkolić z tego? Na JO nie będzie restartu jak ktoś zaliczy nieudane uderzenie o ziemie/drzewo na początku.
 10. Maras

  JO Operation 'Good Brother'

  do

  @Alienzo kiedy jest to spotkanie dowódców przed JO?
 11. Maras

  Warto przeczytac, warto obejrzec

  Bardzo przystępnie wyjaśniona kwestia "TRUDNOWYKRYWALNOŚCI" myśliwców 4 i 5 generacji. Czyli co to jest ten stealth...
 12. Ja jak robiłem kiedyś więcej misji zawsze trzymałem się prostego i zrozumiałego dla wszystkich schematu: Zarys sytuacyjny (tło wydarzeń) Sytuacja taktyczna (sytuacja na mapie, ruchy wojska, ogólne nastawienie do siebie stron, zamiar dowództwa, wcześniejsze ogólne doświadczenia z przeciwnikiem) Zadanie (opis celu/celów i propozycja realizacji zadań przez MM wraz z kolejnością ) Siły własne (co mamy, jakim uzbrojeniem dysponują żołnierze i pojazdy, ile osób mieści się w danym pojeździe) Przeciwnik (oprócz "przeciwnik uzbrojony w AK" informacja o liczebności, umundurowaniu, zorganizowaniu, informacja o ostatnich meldunkach o przeciwniku, informacje szczegółowe i możliwym jego zachowaniu. Uwagi (logistyka, gdzie znaleźć wyposażenie, komunikacja, kto ma jakie radia, skąd wziąć dodatkowe radia, medyczne, jak skonfigurowany system medyczny, techniczne, np. jak użyć interakcji na jakimś przedmiocie lub informacja o nie opuszczaniu danej strefy działań) O misji (standardowe info o misji) Stosuje też listę zadań zaznaczonych na mapie natomiast największą robotę robi właśnie zakładka Zadanie, gdzie jako MM tłumaczę zamysł misji z mojej perspektywy. Nigdy nie miałem zarzutów o niedomowniena.
 13. Maras

  co 24 Rebel Radio

  do

  Było dużo. Dlatego liczyłem, że po zwróceniu uwagi przez Sztab jako doświadczony MM i organizator tego wydarzenia sam umiejętnie zweryfikujesz termin i ilość slotów bez konieczności naszej ingerencji. Po tej sytuacji nie sądzę, aby administracja w przyszłości dawała pozwolenie na tak małe misje w terminy weekendowe nawet osobom z tytułem MM. Tyle.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...