Skocz do zawartości

Maras

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  2 219
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  113

Ostatnia wygrana Maras w dniu 20 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Maras punkty reputacji!

Reputacja

987 Wyśmienity

O Maras

 • Tytuł
  E-MM

Dane kontaktowe

 • Discord
  Mam
 • Skype
  Mam
 • Strona WWW
  Nie mam

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Szczecin
 • Imię
  Hmmm...

Ostatnie wizyty

18 530 wyświetleń profilu
 1. Maras

  [23.06.2019] JO 'Badlands'

  Przypominam o zbiórce o godzinie 19:30! Rozpiska radiowa Holdingi dla AV-8B
 2. -> Dane wywiadowcze do JO już są!
  -> Rezerwa na JO otwarta!

  1. Maras
  2. Maras

   Maras

   Jeśli nie widzisz dla siebie slota zapraszam do zapisania się na rezerwę. Z pewnością coś ciekawego dla Ciebie się znajdzie ;)

 3. Maras

  [23.06.2019] JO 'Badlands'

  Zarys sytuacyjny Prorosyjscy separatyści wykorzystując słabość czarnoruskiego rządu pod w 2009 roku rozpoczęli krwawy przewrót mający na celu przejęcie kontroli jednego z ważniejszych dystryktów południowej Zagoriii. Czarnoruski Ruch Czerwonej Gwiazdy doprowadził do wojny domowej w między prozachodnimi siłami rządowymi, a bojówkami sympatyzującymi z Rosjanami. W październiku na prośbę czarnoruskiego rządu na uchodźctwie Stany Zjednoczone otrzymały autoryzację do przeprowadzenia interwencji wojskowej. Dowództwo Centralne wojsk amerykańskich (CENTCOM) do przeprowadzenia interwencji wyznaczyło 27. Jednostkę Eksmedycyjną Korpusu Piechoty Morskiej (27th MEU) zaokrętowaną na na desantowcu USS Khe Sanh. Już w pierwszym tygodniu października na południowym wybrzeżu lądują pierwsze zespoły Force Recon USMC mające na celu przygotowanie gruntu pod desant głównych sił operacyjnych 27. MEU. Operacja Harvest Red nabiera pełnego tępa. W niecały tydzień główny porty w Czarnogursku oraz Elektrozavodzku zostają opanowane przez Marines. Dalsze działania korpusu mają na celu stworzenie głębi operacyjnej dla podnoszących się z porażki wojsk rządowych (CDF). W tym celu konieczne jest uderzenie wgłęb terytorium na północ i przebicie się przez niegościnne wyżynne tereny Czarnorusi. Jednym z kilku istotnych punktów są okolice Zielonogórska, w których znajduje się rozwidlenie istotnych dróg prowadzących na północ w kierunku lotniska Wibor oraz miejscowości Stary i Nowy Sobór. Wydzielone do tego zadania siły złożone z plutonu piechoty USMC oraz plutonu czołgów M1A2 Abrams z korpusu piechoty morskiej koncentrują się na południe od swojego celu. Całość wspierana jest przez zespół specjalny z Force Recon oraz wsparcie lotnicze w postaci śmigłowców AH-1Z Viper oraz samolotów AV-8B Harrier II. Plan operacji Zdjęcia lotnicze Więcej informacji wkrótce!
 4. Zapisy na JO 'Badlands' już otwarte dla wszystkich!

 5. Maras

  [23.06.2019] JO 'Badlands'

  Zapisy dla wszystkich członków społeczności będą dostępne dziś od godziny 18:00! Zachęcam do zajmowania wybranych slotów. Upewnij się przed zajęciem slota, że posiadasz odpowiednia wiedzę do jego objęcia. W razie pytań proszę o kontakt na PM lub TS.
 6. Maras

  [23.06.2019] JO 'Badlands'

  DO DNIA 13. czerwca do godziny 18:00 (Czwartek) zapisy są OGRANICZONE i dostępne dla grup: SZTABOWIEC Vip Weteran Opiekun Kwatermistrz Donator Zaufany MM Instruktor MC
 7. Przeczytaj uważnie uwagi zanim się zapiszesz! (Brak czytania ze zrozumieniem może owocować ostrzeżeniami na forum i "wyrzuceniem" ze slota) Rozgrywka odbędzie się w niedzielę 23.06.2019 - 20:00. Zbiórka na kanale Alpha 30 minut przed misją - 19:30. W wypadku zapisywania się na sloty specjalistyczne, upewnij się że jesteś odpowiednio przygotowany i przeszkolony. (np. osoba zapisująca się na slot pilota albo JTACa, która nie posiada żadnego doświadczenia na tej pozycji może zostać z niego wyproszona) DO DNIA 13. czerwca do godziny 18:00 (Czwartek) zapisy są OGRANICZONE i dostępne dla grup: SZTABOWIEC Vip Weteran Opiekun Kwatermistrz Donator Zaufany MM Instruktor MC _____________________________________________________________________________________________________________________________________ Więcej informacji wkrótce!
 8. Obserwujcie kalendarz... (⌐■ ͜ʖ■)

  image.png

  1. RozekPoland

   RozekPoland

   Lecimy na Suwałki? :naughty:

  2. Darkan

   Darkan

   Proszę zostawić Suwałki w spokoju. ;______;

 9. Bardzo fajne intro w misji @Stahu. Wydłużyłbym czas przed skokiem coby wszyscy się mentalnie przygotowali na dynamiczny początek misji. Trochę szkoda, że akcja miała miejsce na krańcu mapy. Co do sugestii Sone ws. czołgów to też rozważyłbym danie ich na wyzwalaczach i WayPointach, gdyż wtedy bardziej logicznie i realistycznie by się przemieszczały. Mi jako snajperowi brakowało tabeli balistycznej, ponieważ celownik, który miałem ustawiany był o dziwo na mildoty a nie na nastawy co 100m. Pamiętaj, aby to sprawdzać jak dajesz snajpera do misji. Generalnie fajnie było pograć coś na IFa a tym bardziej Polakami i to w desancie ;D Sorka za moją małomówność @Fistach, ale nie mogłem zbytnio hałasować. Co do dowodzenia to nie było tak źle jak mówisz. Dowodzenie spadochroniarzami, którzy często walczą w okrążeniu nie jest nigdy łatwe, więc nie ma co się zrażać Na przyszłość pamiętaj, aby przygotować ludzi (przykuć ich uwagę) przed wydawaniem poleceń i dopiero potem wydawać rozkazy. Wtedy będzie o wiele mniej głuchych telefonów
 10. Cześć z assetow będziesz miał dostępne nawet bez posiadania DLC (budynki, roślinność, obiekty). Będziesz również widział bronie, pojazdy etc. wchodzące w skład DLC ale będziesz mógł ich używać tylko w ograniczonym zakresie (np. nie bd mógł wchodzić do pojazdów lub przy użyciu broni będziesz miał wielki napis zachęcający do zakupu DLC). Oczywiście nie będziesz miał dostępu do map z DLC. Generalnie na nasze potrzeby tutaj w ACC podstawka spokojnie Ci wystarczy
 11. Też dodam kilka słów. Generalnie jeszcze przed misją oglądałem Restrepo by bardziej poczuć klimat, w związku z czym w czasie misji było więcej chodzenia niż biegania @Stahu fajna misja. Na przyszłość poczarowałbym coś więcej z jakimś wsparciem lotnictwa w jakiejkolwiek formie. Byłoby to +100 do klimatu tamtych działań Czekam na kolejne misje w podobnym klimacie @Koxxus i @Sone dzięki za dowodzenie w tych nierzadko trudnych warunkach częstych wymian ognia. P.S. @Teglat przepraszam za zrobienie z Cb "Telegat'a"
 12. Misja: Posterunek Restrepo Mapa: PR FATA MM: @Stahu Sloty: 15/22 Obecni: @Fistach @Sone @Maras @STALKER14 @TASMAN @Cyrith @Suszkow @Koxxus @Sensey @Riskus @Stachu @Lix @Pit @Teglat Nieobecni: @Kares @Fredexio Opis: 173 Brygada Powietrznodesantowa ląduje w Dolinie Korengal aby ustabilizować sytuacje w regionie. Zapraszam do pisania opinii. To była pierwsza misja gracza @Stahu.
 13. Maras

  Posterunek Restrepo

  do

  Mam opóźnienie pociągu powrotnego. Nie wiem czy będę na czas. W razie czego @Koxxus @Sone @STALKER14 przejmijcie proszę dowodzenie. Ja postaram się dotrzeć jak to szybko możliwe.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...