Skocz do zawartości

Maras

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  3 041
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  143

Zawartość dodana przez Maras

 1. Maras

  Squad (& Post Scriptum)

  W weekend chętnie.
 2. To jest powodowane przez desynchronizację ACRE2. EQ z arsenału army nie da się pobrać od AI/gracza. Chyba że sposobem canadiana albo przez iterakcję ACE3->Ekwipunek.
 3. Nie miałeś Co-pilota/crew chiefa i ciężko było Ci złapać taki kąt względem osłanianego LZ żebyśmy my mogli wykorzystać broń pokładową, aby oslaniac przeciągająca się ewakuację. Tylko raz próbowałem Cie skorygować bo w pewnych chwilach robiłeś takie manewry ze żadna z 3 m60 nie mogła być wykorzystana przez dłuższą chwilę. Mimo wszystko sądzę, że z nieba udało nam się trochę pokiereszować przeciwnika, także dzięki za wspólne latanie.
 4. Dzięki Charlie za fajne zgranie w oddziale! @Lt_Mic i @Dramatt super zgranie między naszymi dwoma sekcjami KM. @Rutek dzięki za super współpracę jako asystent. Klasa. Poniżej Mic i Dramatt po z naszą maszyną z której osłanialiśmy odwrót z M60 we trzech. No i końcowe zdjęcie ocalali po misji: Pozdr!
 5. Nowe tytuły ViP W imieniu administracji ACC dziękuję @Berek za pracę i zaangażowanie włożone w wypełnianie obowiązków Sztabowca i tym samym witam Cię w gronie ViP-ów ACC. Jednocześnie po długim czasie ponownie witamy na pokładzie @Dramatt, który z dniem dzisiejszym również dołączył do grona ViP-ów ACC. Sztab Arma Coop Corps
 6. Maras

  [UNS] CO 34 Styx River

  do

  @Alienzo czy sam przebieg misji (bez briefu) zmieści się w 2h?
 7. Fajna reakcja przeciwnika na atak na elektrownie. Droga z punktu start do elektrowni spokojnie o połowę do skrócenia. Misja na tej trasie na niczym nie zyskała a tylko ją sztucznie wydłużyła. Podobało mi się, że amunicji nie bylo tak wiele i trzeba było oszczędzać na początek Dzięki @Znicz za szczątkową współpracę podczas ataku na elektrownie
 8. Maras

  JO 'Birds of Prey'

 9. Maras

  Militarne itp.

  Twórca bryły M-16 (Stoner) i twórca AK-47 (Kałasznikow na jednym foto
 10. Maras

  Hall Of Shame

  @Piker Ostrzeżenie. Grożenie śmiercią w grze innemu członkowi społeczności podczas misji. Wulgarne odzywki w stosunku do innej osoby. WARN ze względu na przyznanie się do winy i zrozumienie.
 11. Maras

  Hall Of Shame

  @Kittyhawk Ostrzeżenie. Nieobecność pomimo zapisania się na rozgrywkę. (20.03.2020, "I Szturm na Grozny").
 12. Szkoda, że misję dało się niemal "objechać" nie wchodząc mocno do miasta. Sądzę, że gdyby ustawić cele bardziej w centrum, i lekko powiększyć miasto misja zdecydowanie zyskałaby na klimacie Groznego. Dla mnie najlepsza akcja była jak podeszliśmy do dużego placu (1 cel). Tam byli fajnie rozstawieni przeciwnicy. Moździerz też robił robotę. Szkoda że wyskakiwały te hinty z innych misji.
 13. O to to! To w gruncie rzeczy bardzo istotne, ponieważ w większości przypadków krótsza misja bardziej zachęca do rozegrania jej i poświęcenia wieczoru w tygodniu. Nikt raczej nie lubi siedzieć do późna w tygodniu kosztem następnego zarwanego poranka/dnia. P.S. Nie było mnie, ale to spostrzeżenie powinno być bardzo mocno przemyślane przez pozostałych@Mission Maker
 14. Maras

  [IFA3] JO 37 Swan Song

  do

  @Zus rozeszły się jak mydło w płynie. Może @canadian zrobi dostawę
 15. Maras

  CO 36 "I Szturm na Grozny"

  do

  @Tes są dodatkowe sloty.
 16. Maras

  [MOD] CO 22 Operation Thunderlight

  do

  Jaki szacunkowy czas trwania misji @Paradise?
 17. A, no i misja zdecydowanie za długa jak na środek tygodnia.
 18. - nie wymuszaj ustawień imion (kolejny raz przypominam) - włącz konsolę developerską dla admina (kolejny raz przypominam) - wykrywacz min finalnie zdał egzamin, ale na przyszłość postaraj się dać też jakąś alternatywę (wykrywacz ACE). Czy miny miały wyłączoną symulację albo były obiektem prostym? Szkoda, że przeciwnik nie był większym zagrożeniem. (Jakiś atak z pleców?) Generalnie mogłoby być więcej dynamicznych zasadzek, coby chłopakom z tyły się w gaciach zapaliło. Szkoda fachowca @Suszkowa. Popełniłeś wszystkie trzy błędy
 19. Misja spoko, bo krótka. Ja miałem straszne dropy FPSów. Przeciwnik strasznie wykorzystywał swój lepszy wzrok i całkiem dobrze strzelał do nas w tym gęstym leśno miejskim terenie. Generalnie bałem się, że śmigło rozwali wszystko, ale fajnie udało Ci się go zbalansować. Na przyszłość jak dajesz kilka FT do misji to od razu dawaj Squad Leaderów. Dowódca który ma 4 FT pod sobą będzie miał sparaliżowaną komunikację. Dlatego warto dodawać pośrednio SLi bo to usprawnia komunikacje i pozwala zachować pewne aspekty taktyki/dowodzenia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...