Skocz do zawartości

Tes

st. Szeregowy
 • Liczba zawartości

  1 015
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  57

Ostatnia wygrana Tes w dniu 24 Marca

Użytkownicy przyznają Tes punkty reputacji!

Reputacja

629 Wyśmienity

O Tes

 • Tytuł
  Weteran forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Włocławek
 • Imię
  Tomek

Ostatnie wizyty

11 881 wyświetleń profilu
 1. Ponowne rozegranie- 27.03.2020. bump tematu.
 2. Tes

  [Z]CO 36 Flashpoint

  do

  zmieniono na oficjalne ustawienia ACE Medical
 3. A i ja się dołoże do koronawirusowego maratonu misji.

   

 4. Tes

  Hydepark

  Guess who's back 31 godzin jazdy, 5 granic, 20km korek przed Świeckiem i 2 tygodnie kwarantanny- Jestem. Populacja MM zwiększyła się Pan Boris "Zakaźmy 60% społeczeństwa żeby zbudować odporność" Johnson może mnie pocałować w du**ę.
 5. Tes

  M&B II Bannerlord

  Na edycję Gamebook w każdym Empiku za 30zł czy na koniec Early Accessu? Jeśli to drugie to +- rok, rzekomo, a wiemy jaką historię TaleWorlds ma z terminami Co do samego Early Accessu, to podobno taki późny stan wczesny, co i tak jest wyczynem po 8 latach. Post opisujący czego nie będzie na początku w EA. W większości rzeczy których Warband i tak nie miał. IMHO lepiej poczekać na jakąś przecenę, ale da się grać od razu bez większego bólu.
 6. Tes

  Squad (& Post Scriptum)

  1. Statek to USS Nevada. Uszkodzony w Pearl Harbor, naprawiony, w teatrze europejskim brał udział w operacjach Overlord i Dragoon (Południowa Francja, sierpień '44) 2. Skrzynki z amunicją są niemieckie 3.
 7. jak mówiłem na DB to był easy mode, wycięty został kompletny pluton z misji i moździerz, chciałem zobaczyć jak poradzą sobie w wyrównanej walce. Wyszło nie najgorzej+mieliście dużo szczęścia 1 BTR z 2 z miasta uciekł z pola bitwy a 1 z 3 w kontrataku uwaliliście razem z desantem- drużyna piechoty+dowodzenia/wsparcia.
 8. Opinie, Wrażenia, Uwagi, Myśli wszelkiej maści związane z misją Zdjęcia- stream pan Semir
 9. Kiedy część druga Flashpoint :) ?

 10. już parę osób pytało także odpowiadam tutaj-  żadne dodatkowe mody nie są dzisiaj wymagane. CUP interiors jeszcze nie jest wrzucone na serwer a VCOM jest na skrypcie

 11. Tes

  [Z]CO 36 Flashpoint

  do

  Minimum jest 16, technicznie da się to zrobić. 22 to poziom trudny i pod to była robiona misja. Dalej im więcej tym łatwiej. Zawsze na wyrost sloty daję, HQ ma większą dowolność co brać.
 12. Tes

  [Z]CO 36 Flashpoint

  do
  Rok 1985, Malden. US Army odzyskuje teren zajęty przez sowieckich żołnierzy zbuntowanego generała Guby Misja postawiona na Vcomie i Headlessie. Odnowiona, bez taryfy ulgowej. Min. 16 Wywiad-https://forum.armacoopcorps.pl/topic/11545-20102019-co-36-flashpoint/ .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 13. Tes

  [IFA3] Sons of Britain

  do

  Nie będzie mnie, sprawy wazne
 14. Tes

  Warto przeczytac, warto obejrzec

  2 dni temu była 75 rocznica rozpoczęcia operacji Market Garden. Dla zainteresowanych polecam cały dokument, jest w spoilerze
 15. Nie był stopowany, po prostu nie śpieszył się. Czołgi zablokowały drogi ucieczki i czekały na piechotę żeby sprawdziła ten rów bo kij wie co wy tam macie. To że trzech przeżyło bieg pod Kmami Panzer I to czysty fuks. Swoje zadanie wykonali bez strat, wyczyścili teren do Staszowa. Po prostu szybciej uciekaliście niż sprawdzali. Stopowani to byli w pierwszym kontakcie jak się nadzialiście przy przeskoku i wdali w walkę zamiast zrywać, szło na was łącznie 3x13 i halftruck. Uratowali was ci Polacy na których ciała trafiliście przy szosie. Dokoła was działo się kilka różnych bitew, w tym powietrzna. Był też konwój zaopatrzeniowy który mogliście zniszczyć w dobrym miejscu i czasie a nawet zbrodnia wojenna.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...