Skocz do zawartości

Tes

st. Chorąży
 • Zawartość

  900
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  31

Tes wygrał w ostatnim dniu 16 Styczeń

Tes ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

490 Wyśmienity

O Tes

 • Ranga
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Włocławek
 • Imię
  Tomek

Ostatnio na profilu byli

2195 wyświetleń profilu
 1. RO Tiger Strip

  Co do tego podkradania bez słowa to głównie był to czynnik szczęścia mojego i pecha Toxa, że akurat trafiłem na niego od ślepej strony, tak że zza dużego drzewa wystawały mu nogi. podkucałem do niego, przystawiłem pistolet do głowy i powiedziałem "Nie krzycz bo zastrzelę, idziesz ze mną" czy coś w tym stylu, skułem i w długą z jeńcem. Tylko że babel, także on nie rozumiał co ja mu krzyczałem, a ja co on mi odgrażał po drodze. Eh, i po co nam ta wieża była? Generalnie spoko, co się naskradałem tropiąc wyimaginowane ślady Amerykanów to moje. Każdy strzał brzmiał jak M60, co drugi krzak jak imperialistyczna świnia. Jak potykacz w który wlazłem na drodze do Irai (czy jakoś tak) więc założyłem że uciekali w tamtą stronę. A to Vietcong Domana narozkładał tego w dżungli, a ja aż do rzeki goniłem jankesów których nie było. Z tego co wiem parę razy się mijaliśmy nie widząc nawzajem w gęstej dżungli między naszymi plotkami, trzema kanionami i lejami po artylerii. Brick, jeszcze się zemszczę. Za Duka, za Wioskę, za palce wuja Nguyena. Nazywam się Udeyn Ko Denk, i będę miał swoją zemstę. W tym życiu lub następnym.
 2. Co ta Ukraina ?

  Na fotoradary.
 3. CO 38 Interview

  frakcja jest naprawiona w aktualnej paczce. v0.2.4 - Fixed ISIS Uniforms (OPFOR is no longer naked)
 4. Dodana dodatkowa drużyna na jutro. Misja gotowa, czeka na zatwierdzenie. 

  1. Maras

   Maras

   To ze 50 slotów bd o.O

  2. Tes

   Tes

   Nikt nie mówi że musi być tyle obsadzone. Jak przyjdą to spoko

 5. Everybody Wants To Rule The World

  do
  Rok 1986, Zimna Wojna zmieniła się w prawdziwą wojnę pół roku temu. By odciążyć front Niemiecki Amerykanie przeprowadzają ofensywę w Grecji. Plan jest ryzykowny, ale możliwy do wykonania. Oto historia plutonu powietrznodesantowego biorącego udział w tej operacjii. https://youtu.be/hacLrjbS4D4 Sloty wyciemnione proszę zajmować dopiero gdy skończą się normalne. Grupa Easy jest przewidziana dla AFTP. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1,.h2,.h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 6. Hydepark

  Tak, tylko że Dunkierkę robił Nolan który miał na to miliony, a nie Polacy za 5 zł. Wystarczy na te wybuchy spojrzeć. Kolejni "Wyobcowani przez wojnę" No nic, pozostaje czekać. Jak nie masz wysokich oczekiwań to cię nic nie rozczaruje.
 7. Hydepark

  Czyżby Cichy w wolnych chwilach rozwieszał ogłoszenia po Touissant? (Uwaga, bardzo brzydkie przekleństwa)
 8. Wczorajszy Rick and Morty. Wow.

  8E8PdB3YSXcGo_9gviA4nKgWFwoenp8aj_9X2rYA

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Alienzo

   Alienzo

   Też zacząłem oglądać. Dobre to jest :)

  3. Ameron

   Ameron

   Dobry chopak z Ciebie jest. :D

  4. Templar

   Templar

   I jak się podobał wczorajszy odcinek?
   Jak dla mnie średni. Jak każdy z typu między wymiarowej kablówki.

 9. Update Army ! ściągać bo jutro nie będzie miał kto grać

 10. Rising Storm 2 Vietnam

  ANZAC? nice. I już to gra mi w głowie
 11. [02.09.2017] JO 39 Hornet's Nest

  DANE WYWIADOWCZE 1st Marine Regiment, HUNTER Platoon Hunter 1st. Lt. Platoon Commander - Dagon SSgt. Platoon Guide - Agora Sgt. JTAC - Archer Bandit 2nd Marine Aircraft Wing Overlord Capt. Pilot - czarek90 MSgt. Door Gunner - Yankeee Pulsar Lt. Pilot - Coren MSgt. Pilot - Marine Raider Regiment Nomad Capt. Team Leader - Alienzo Sgt. Demolition Specialist - Zus Cpl. Anti-Armor Specialist - Osti SSgt. Designated Marksman - Stasica ZOSTAŁY OTWARTE DODATKOWE SLOTY!
 12. Podobno da się rozmawiać w statusach. 

  1. Tes

   Tes

   Podobno. Ale żeby tak przy wszystkich? Wolę zawracać du**ę na TSie i Steamie. Jak Pan Bóg przykazał.

  2. Tes

   Tes

   Księga Mission Makingu, Rozdział 69, wersety 21-37

   "I będziesz poke'ał Rizzeta czterdzieści i cztery razy by zadać mu głupie pytane . A on nie odpowie albowiem będzie udawał że go nie ma. I Pan to widział, i wiedział że to dobre"

 13. Co was wszystkich wzięło na te statusy? Jakby nie można było normalnie ludzi zaczepiać na TSie

  1. Jimmy

   Jimmy

   Spróbuj Jimba zaczepić na TS. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

×