Skocz do zawartości

Tes

Kapral
 • Liczba zawartości

  1 006
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  55

Ostatnia wygrana Tes w dniu 16 Październik 2019

Użytkownicy przyznają Tes punkty reputacji!

Reputacja

618 Wyśmienity

O Tes

 • Tytuł
  Weteran forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Włocławek
 • Imię
  Tomek

Ostatnie wizyty

10 217 wyświetleń profilu
 1. jak mówiłem na DB to był easy mode, wycięty został kompletny pluton z misji i moździerz, chciałem zobaczyć jak poradzą sobie w wyrównanej walce. Wyszło nie najgorzej+mieliście dużo szczęścia 1 BTR z 2 z miasta uciekł z pola bitwy a 1 z 3 w kontrataku uwaliliście razem z desantem- drużyna piechoty+dowodzenia/wsparcia.
 2. Opinie, Wrażenia, Uwagi, Myśli wszelkiej maści związane z misją Zdjęcia- stream pan Semir
 3. Kiedy część druga Flashpoint :) ?

 4. już parę osób pytało także odpowiadam tutaj-  żadne dodatkowe mody nie są dzisiaj wymagane. CUP interiors jeszcze nie jest wrzucone na serwer a VCOM jest na skrypcie

 5. Tes

  CO 36 Flashpoint

  do

  Minimum jest 16, technicznie da się to zrobić. 22 to poziom trudny i pod to była robiona misja. Dalej im więcej tym łatwiej. Zawsze na wyrost sloty daję, HQ ma większą dowolność co brać.
 6. Tes

  CO 36 Flashpoint

  do
  Rok 1985, Malden. US Army odzyskuje teren zajęty przez sowieckich żołnierzy zbuntowanego generała Guby Misja postawiona na Vcomie i Headlessie. Min. 16 .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 7. Tes

  [IFA3] Sons of Britain

  do

  Nie będzie mnie, sprawy wazne
 8. Tes

  Warto przeczytac, warto obejrzec

  2 dni temu była 75 rocznica rozpoczęcia operacji Market Garden. Dla zainteresowanych polecam cały dokument, jest w spoilerze
 9. Nie był stopowany, po prostu nie śpieszył się. Czołgi zablokowały drogi ucieczki i czekały na piechotę żeby sprawdziła ten rów bo kij wie co wy tam macie. To że trzech przeżyło bieg pod Kmami Panzer I to czysty fuks. Swoje zadanie wykonali bez strat, wyczyścili teren do Staszowa. Po prostu szybciej uciekaliście niż sprawdzali. Stopowani to byli w pierwszym kontakcie jak się nadzialiście przy przeskoku i wdali w walkę zamiast zrywać, szło na was łącznie 3x13 i halftruck. Uratowali was ci Polacy na których ciała trafiliście przy szosie. Dokoła was działo się kilka różnych bitew, w tym powietrzna. Był też konwój zaopatrzeniowy który mogliście zniszczyć w dobrym miejscu i czasie a nawet zbrodnia wojenna.
 10. Opinie, wrażenia, uwagi. 1. Me109 psują misje, nie stawiać 2.. Vcom działa, ale źle ustawiłem celność AI. Poza tym wszystko wygląda ok przy wyłączeniu czego się da w ASRze z poziomu serwera. AI słucha Zeusa, jest dobrze. 3. Komunikat radiowy w intro nie odpalił 4. Wykryty problem w SdKfz 251 z Iron Front - jedno miejsce jest zbugowane (na żywo- slot commander, w edytorze- drugi slot strzelca). Jeśli jest na nim AI- wóz potrafi nie uznawać waypointów- postać wsiada i wysiada. Prawidłowo obsadzony SdKfz w edytorze- brak stojącej postaci, 1 gunner źle obsadzony SdKfz- drugi gunner stojący między kierowcą a pasażerem Status misji- "Zwycięstwo" -3 dzielnych żołnierzy (Lix, Maciek i Houdini) uciekło z okrążenia. Nie usuwać modów, przydadzą się.
 11. A więc wojna.

   

  1. Zus

   Zus

   Na misję byś przyszedł a nie

 12. Tes

  Co28 Dzień Pierwszy

  do
  Okrążeni Polacy przebijają się do swoich przez Niemieckie pozycje. Minimum +- 15 WYMAGANE linia modów charlie (WW2) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1715549949 +2 mody z opcjonalnych CSA38 mod - Czechoslovak army 1938 (Munich crisis) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=641305739 September 1939 / Wrzesień 1939 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1348553859
 13. Tes

  M&B II Bannerlord

  6 Lat minęło jak jeden dzień Marzec 2020, w 10 rocznicę wydania Warbanda
 14. Tes

  Hydepark

  To było akurat na odwrót, w spin-offie Avengersów The Ultimates z 2002 postać bazowano na Samie L. Jacksonie. Zapłacili mu za wizerunek i dali prawo pierwszeństwa przy jakiejkolwiek ewentualnej ekranizacji (z którego skorzystał). Także najpierw był rysunkowy Fury L Jackson, a dopiero potem filmy. Co do Wiedźmina to nie warto się pienić, I tak nie wygracie. To ich wersja jest. Książki to jedno, gry drugie, a serial kompletnie trzecie (a nasz wiedźmin z Żebrowskim to czwarte nawet było) to samo, ale inaczej. Deal with it. Jedyne co z tego wychodzi to że śmieją się potem z nas na redditach i innych takich że Polaki cebulaki buldupią i rasiści są. Osobiście jestem bardziej zadowolony niż sądziłem że będę. Od początku byłem za Heńkiem ale po trailerze i wywiadach przeszedłem też na stronę Ani i Freyi. Imho postarali się. Yen taka młoda bo rozszerzają historię o rzeczy napomknięte w sadze lub będące tylko w opowieściach - Z tego co wiadomo na pewno nauka w Aretuzie i wzgórze Sodden( Prawdopodobnie huczny koniec 1 sezonu). Przez Aretuzę (te wszystkie sceny z garbatą Yen w trailerze, próbują tym zaznajomić widza za wczasu z zasadami magii w serii zamiast czekać na Ciri w Ellander za sezon, dwa.) potrzebowali właśnie kogoś kto jest w stanie zagrać też nastoletnią Yen. Mi tam jej wiek specjalnie nie przeszkadza, po tych paru ujęciach "po przemianie" wygląda na to że da radę. Zwłaszcza że podobno umie grać. Freya Allan z kolei to po prostu jest Ciri, nie ma więcej do gadania. Podniesiony wiek ale to zrozumiałe, zwłaszcza że dalej to ona jest właściwą główną bohaterką, nie Geralt. Danny w Grze o Tron też awansowała o kilka lat. Co skopali to Triss, że sytuacja jest odwrócona. "Starsza siostra" wygląda starzej od "Mamy", i poza kolorem włosów (które właśnie nie powinny być czerwone jak wóz strażacki jak woli CD Projekt) nie ma kompletnie nic wspólnego z Merigold. Istredda, Driady i Fringille szczerze mam w du**e, chcą mieć diversity niech robią diversity. No i zbroja Wz.91 Moszna, fakt, to jest zło. Już niech tam mają nawet te zmarszczki, przynajmniej to może mieć jakiś aspekt psychologiczny. Te hełmy za to są po prostu głupie. Nie ma ujęcia w którym ktoś nie ma go na oczach.
 15. Tes

  Cyberpunk 2077

  Co jak co, ale PR to CD Projekt ma nieziemski. jak podsumował to ktoś w internecie- "The Internet's most loved game developers bring one of the internet's most loved men into the most hyped game on the internet"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...