Skocz do zawartości

Templar

st. Chorąży Sztabowy
 • Zawartość

  1 239
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Ostatnia wygrana Templar w dniu 1 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają Templar punkty reputacji!

Reputacja

405 Wyśmienity

O Templar

 • Tytuł
  Fan piekielnie trudnych misji

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Bielsko/Kraków
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, ASG, militaria, systemy walki, Gry fabularne
 • Imię
  Mateusz

Ostatnie wizyty

8 033 wyświetleń profilu
 1. Templar

  Escape from Tarkov

  Eee... @Alienzo - Daje znać! 😄
 2. Templar

  Escape from Tarkov

  Oj grywa, grywa 😄
 3. do
  Posiadaczy baretki MC UAV, zapraszam na kurs uzupełniający z zakresu automatycznych środków ogniowych tj., wyrzutni SAM, działa okrętowego Hammer oraz wyrzutni VLS. Szkolenie będzie krótkie, skupiające się przede wszystkim na BHP, w związku z wypadkami na misjach używających te elementy.
 4. Witam wszystkich członków ACC ! Jak wszyscy wiemy mamy tu serwery gier, posiadamy także własny serwer TS oraz hosting WWW. Wszystko to abyście czuli się u nas komfortowo i nie mieli jakichkolwiek problemów podczas rozgrywek. Dbamy o to, abyście mieli wieczorami ciekawe zajęcie. Cały czas pracujemy nad tym aby było coraz lepiej. Wymaga to czasu i zaangażowania. Jeżeli chcielibyście nas w tym wspomóc, w imieniu ACC zapraszam. Raz na trzy miesiące organizowane są zapisy na listę Donatorów ACC. Jeśli chcesz nas wesprzeć, dopisz się do listy. W związku z kończącym się okresem rozliczeniowym październik-grudzień 2018, pragnę otworzyć nowe zapisy na Donatora na okres styczeń-marzec 2019. Więcej o tytule donatora możecie przeczytać tutaj oraz tutaj. Na listę mogą wpisywać się członkowie społeczności ACC posiadający przynajmniej rangę Szeregowy. Okres rozliczeniowy trwa 3 miesiące. Każda kandydatura zostanie rozpatrzona przez Sztab ACC. Jeżeli nie będzie żadnych sprzeciwów co do zaproponowanej kandydatury, każdy kandydat na Donatora dostanie PM z dokładnymi instrukcjami. Minimalna kwota składki dla osób ubiegających się o tytuł Donatora wynosi 30 PLN. Kwota składki jest płynna, więc jeżeli jesteś w stanie wspomóc społeczność ACC większą kwotą, to będziemy Tobie niezmiernie wdzięczni! Dziękujemy za wpisanie się na listę, postaramy się o jak najlepsze wykorzystanie składek w celu ciągłego podnoszenia jakości rozgrywek. Coren Darkan Alienzo Fistach Templar
 5. Templar

  Escape from Tarkov

  @Doman-nie rozpoznaje tych kodów... 😕
 6. Templar

  Escape from Tarkov

  Panowie, a gdzie się wklepuje te klucze? Bo na Steamie i stronie Tarcova nie działają.
 7. Templar

  Escape from Tarkov

  Czemuż by nie spróbować. Zbierałem się do tego tytułu kilka razy ale zawsze wykakiwało "coś". Biorę pierwszy klucz. Dzięki @Doman!!!
 8. Wiesz Toxu, nasza społeczność tak trochę nie bardzo jest obyta z Zeusem, więc skąd ma wiedzieć czy jest mile widziany? Zeus ma u nas beznadzieją opinie przez czasy ciągłego grania VTSów, a te czasy minęły już dawno. Po prostu trzeba iść do przodu i szukać nowych technik i pomysłów na rozgrywki. Wtedy to było coś zupełnie innego. Wtedy to była wariacja na temat, by uniknąć marudzenia 'że Zeus widzi wszystko, nie ma sensu się skradać bo i tak to widzi". Teraz nie kombinujemy pod górę, tylko robimy tak jak to powinno być zrobione in the first place. A nie wypaliła głównie ze względu na moje błędy w sztuce MM, takie jak błędy w misji lub źle dobrana mapa do zadania. Bo?
 9. W 120% zgadzam się z Tesełem. Bardzo mnie ujęło to "cokolwiek chcesz postawić, daj połowę", niezła myśl Tesu. Do przeanalizowania. Też dobre. Misja Zusa - Teddy Flopy Ear, bardzo dobra swoją drogą (+wpizdu propsów za cierpliwość do stawiania obiektów Zus, naprawdę) nawet pasuje do tej konwencji. Do tej konwencji dobrze pasowały by wspomniane pół-produktowe misje - nie ma u nas tyle MM, ludzie nie mają tyle czasu by wyklepywać i testować misje w takich ilościach by grać po 5 misji na jeden wieczór. Takie otwarte misje pozwoliły by na rozegranie kilku misji per wieczór, ich ilość była by wypadkową chętnych i "zasobów weny" Zeusa. Mało tego! Używając Achillesa można robić pół-produkty do pół-produktowych misji! Działa to na zasadzie takiej, iż chętny na Zeusowanie może odpalić sobie Zeusa u siebie na kompie, postawić jednostki tu i tam i skopiować je do schowka, który to może wkleić sobie do notatnika. A gdy nadarzy się okazja, wkleić na mapę to co przygotował.
×