Skocz do zawartości

Templar

Kwatermistrz
 • Liczba zawartości

  1 576
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  57

Ostatnia wygrana Templar w dniu 24 Styczeń

Użytkownicy przyznają Templar punkty reputacji!

Reputacja

542 Wyśmienity

O Templar

 • Tytuł
  Fan piekielnie trudnych misji

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Bielsko/Kraków
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, ASG, militaria, systemy walki, Gry fabularne
 • Imię
  Mateusz

Ostatnie wizyty

13 035 wyświetleń profilu
 1. Templar

  Hearts of Iron IV

  Panowie, są dość duże promki na HoI, i tak się zastanawiam czy kupić. A że jest to gra Paradoxu, no to wiadomo też że bez DLC jest bieda. Zatem - które DLC uważacie za najważniejsze/najciekawsze a które omijać bo nie wnoszą nic ciekawego/są tylko kosmetyczne?
 2. Panowie - krótka piłka:
  Jakie polecacie słuchawki z redukcją szumów?

 3. @Paradise bo za mało gramy z żywymi przeciwnikami. AI za dużo wybacza więc się "rozpuściliśmy" i teraz nie pamiętamy o takich detalach. No dobra nie detalach bo to dość ważne rzeczy, ale wiecie o co mi chodzi.
 4. Powiem wam Panowie, że musimy częściej grać albo TvT, albo asymetryczne TvT, albo więcej Zeusów. Totalnie odwykliśmy od dyscypliny głosowej (nawet ja sam darłem japę) i bardziej niż zazwyczaj po prostu baliśmy się przeciwnika. AI boimy się tylko ze względu na ilość i bardziej precyzyjne strzelanie. Już nie wspomnę o szybkości przemieszczania się, randomowych granatów itp. Także raz jeszcze wincyj takich misji, szanowny Panie @Jaskier, i dziękuję za tą co się odbyła!
 5. Z uwag mam tylko dwie małe kosmetyczne uwagi: 1. Nie ma sensu byśmy mieli D-Balle za dnia, 2. Nie wszyscy mieli gogle. Niby w sumie kosmetyka, ale jak @Kittyhawk zaczął pruć z SAWa obok mnie to przyślepłem od piachu błyskawicznie.
 6. W wielkim skrócie: 1. Polska jak zwykle dostała najbardziej w du**ę, 2. Lepiej mieć atomówki własne atomówki, bo inaczej ktoś zrzuci je na Ciebie, 3. Użycie atomówek, nawet taktycznych, tylko pogarsza sytuację, 4. Afryka z pomocą zachodu (nasza linia czasowa) czy bez pomocy zachodu (zaprezentowana w filmie) i tak zawsze głoduje.
 7. Stream z Metra!

   

 8. Templar

  Promocje

  DayZ za darmo przez 3 dni (Steam).
 9. Templar

  co 12 Fox on the run

  do

  Złapał mnie jakiś wirus czy coś, ledwo dotarłem na mieszkanie i nie ma bata bym w pionie usiedział na krześle całą rozgrywkę... 😞
 10. Kolejne wiaderko z filmami! Highlighty, a w nich: @canadian strzela w spottera, @Prajs ginie na polu walki, @Templar zlatuje z liny Pełne rozgrywki: Mind the Gap, Operacja "Reclaim", Scalpel & Hummer v2 cz.1
 11. @Paradise - tutaj się nie zgodzę. @Semireł bardzo sprawnie poprowadził 3 zespoły bez większych przestojów i zastojów, co jest zmorą na naszych rozgrywkach wynikających z założenia, iż głupie AI przecież nie zareaguje że zaatakowaliśmy jedną z miejscowości. Gdybyśmy grali przeciw "żywym" przeciwnikom to przy zbyt mozolnym ruchu moglibyśmy dostać się w zasadzkę, lub otrzymać lepiej skoordynowany kontratak. I tak jak na początku byłem niepocieszony brakiem pojazdów jak na taki hektar do przebutowania, tak szybkość wykonywania poleceń, i szybkie otrzymywanie poleceń spowodowało, iż nawet jak na misję pół patrolową, pół "Misja: Zrobić Porządek" których de facto nie lubię (i tutaj chapeau bas @Brick bo akurat ta misja mi się podobała), to nie wiało nudą od patrzenia na się na bezkres piachu po horyzont. Czy szybkie poruszanie się było to zbyt ryzykowne? Może. Ale nigdy nie czułem się wysłany w plener bez pokrycia bo Bravo miałem zawsze gdzieś pod ręką do wsparcia, bo generalnie odczuwałem całkiem niezłe zgranie pomiędzy zespołami. @canadian - tak. Aaaaa i jeszcze jedno @Brick, jedna, jedyna rzecz która wywołała u mnie lekki dysonans, ale w sumie i tak końcem końców w żaden sposób nie miało to wpływu na rozgrywkę: EQ było niezgodne z wyznaczonym w briefiengu czasookresowi, bo o ile dobrze zrozumiałem to graliśmy w cirka 2001, a @Metanol biegał z IARką (która wchodziła koło 2010), a u @Semira na głowie widziałem oszynowany hełm. Ale tak jak mówię - w żodyn sposób nie miało to wpływu na rozgrywkę. 😄
 12. Templar

  [IFA3] JO 32 A Long Way From Home

  do

  Zwalniam Tank commandira - mam maraton w pracy 😞
 13. Dzisiejszy Stream: 

   

  1. Zus

   Zus

   I jak poszło?

  2. Templar

   Templar

   Dostałem w czapę kilkanaście sekund od pierwszego kontaktu ogniowego 😐

 14. Dla nie zdecydowanych - przykład okoliczności zastosowania ACCszulki 😄
 15. @Alienzo @Fistach @Jaskier @Koxxus @Lt_Mic @MisterNova @piranha @Semir @Stahu @Templar LAST CALL! Jak mi przyjdzie wypłata w przyszłym tygodniu uruchamiam zamówienie! Jeżeli ktoś chce zmienić zamówienie (a może nawet dodać) to dawać szybko znać!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...