Skocz do zawartości

Black

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  405
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Black w dniu 15 Listopada 2020

Użytkownicy przyznają Black punkty reputacji!

Reputacja

95 Wyśmienity

O Black

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  BYDGOSZCZ
 • Zainteresowania
  Karabiny Snajperskie, Artyleria

Ostatnie wizyty

7 945 wyświetleń profilu
 1. Black

  CO 27 The last dawn

  do

  @Calc już nie latasz że mną? XD
 2. Black

  Escape from Tarkov

  Mi nikt z was nie pomagał. Tacy KOLEDZY
 3. Misja ciekawa, myślę że szybki przejazd popsuł ci trochę koncepcję, ale pomylenie trasy wyszło bardzo elegancko 😁😁 Myślę że to nie jest jednorazowa misja i rozegranie jej po raz kolejny przyniesie tyle samo zabawy. Roleplay przedni, zeus prowadzony profesjonalnie.
 4. Zapraszam na dzisiejszą misję. Są jeszcze wolne miejsca. 

   

  Dzisiejsza rozgrywka zapewnia:

  - bardzo dużo wrażeń

  - niepewność odnośnie tego kto jest zdrajcą

  - możliwość zgonu w niewyjaśnionych okolicznościach

  - szanse na stanięcie przed plutonem egzekucyjnym 

   

  Zapraszam

  maxresdefault.jpg

 5. Black

  [Z] RO12 Pośród Nas

  do

  @Calc jak zawsze
 6. Black

  Formularz rekrutacyjny - Hans

  WITAJ @Hans Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe.
 7. Misja ciekawa - pierwsze patrole przeciwnika nadawały bardzo dużego smaczku tej misji. Sprzęt dobrze dobrany, zadania wykonalne. Misja do ponownego rozpisania za jakiś czas.
 8. Misja do ponownego rozegrania. Rozpisz jeszcze raz w najbliższym czasie - szkoda żeby tak dobrze zapowiadająca misja się zmarnowała. Zmień tylko miejsce tych pierwszych IED żeby była niespodzianka jak na ostatnim rozegraniu 😊
 9. Zdjęcia https://photos.app.goo.gl/EDHuZ3oSasDo8TqMA
 10. Black

  Wojsko Polskie

  @Alienzo jest łatwiej - najszybsza droga do oficera (po przysiędze oczywiście) to 3 miesięczne KPKR (Kurs Przeszkolenia Kadry Rezerwy) xD Nie trzeba zdawać ani WF ani Angielskiego - wystarczy licencjat a jak chcesz iść na zawodowego musisz mieć magisterkę. Bez magisterki możesz iść do służby okresowej na 2 lata i uzupełnić wykształcenie do magistra (dostając pensję ppor bez żadnych dodatków)xD
 11. W jakiejś optyce do broni wyborowej było takie zerowanie, nie pamiętam teraz do jakiej, musiałbym przeszukać jedną książkę.
 12. Witaj @Felon Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe.
 13. Ja zwątpiłem, wysiadłem z pojazdu zobaczyłem że nie ma nic wspomagającego pływanie no i chciałem jechac na most, Stachu mówi przez rzękę - zaufałem mu - no i plum 🏊‍♂️🛀🐟⚓
×
×
 • Dodaj nową pozycję...