Skocz do zawartości

DisLike

st. Kapral
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana DisLike w dniu 9 Styczeń

Użytkownicy przyznają DisLike punkty reputacji!

Reputacja

13 Dobry

O DisLike

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Wołomin
 • Zainteresowania
  Strzelectwo, quady, gry pc, militaria

Ostatnie wizyty

916 wyświetleń profilu
 1. DisLike

  Hydepark

  Do kupienia dla każdego cywila za jedyne 300 000 funtów brytyjskich. Ktoś się skusi? Najlepszy moment w 2:25
 2. Być może się mylę, jednak po Twoich misjach spodziewam się dużo strzelania i wartkiej akcji. Wczoraj natomiast było tego... No raczej mało. Przynajmniej z perspektywy AT u Bravo. Rosomaki faktycznie sporo nabroiły, jednak nawet w mieście jedyne kontakty jakie miałem przyjemność wyeliminować to dwóch oficerów w hotelu. Ulice także puste, brak ciał, brak pochowanych przeciwników lub przynajmniej tego co po nich zostało. Wiem, że to nie Call of Duty i wcale tego nie oczekuję, jednak gdy był już koniec misji pomyślałem sobie "I co? To wszystko?". Wydawało mi się, jakby całe to miasto opanowały ze dwie drużyny i 2-3 BTRy, a nie co najmniej pluton jak przewidywałem. Misja mimo to była fajna. Było trochę adrenalinki w niektórych miejscach i jakbyś dodał więcej przeciwników, grałoby się miodnie.
 3. Pociąg zwiał mi sprzed nosa. Stał na peronie jeszcze 10-15 sekund ale zablokował drzwi... Spóźnie się więc i będe na ok 19.20. Przepraszam za problemy.

 4. Fire Teamy Voodo powinny być na serwerze w jednym oddziale, dzięki czemu można by się skutecznie pokolorować. Nie jest to jakieś utrapienie, ale jednak pomaga to w organizacji całej drużyny. Ten efekt burzy był bardzo ciekawy. Ostatni kontratak wroga bardzo ciekawy. Podczas przybycia jednostek sojuszniczych mógłbyś pomyśleć o jakimś komunikacie, aby nie było złudzeń i zastanawiania się kilka minut czy to wróg czy nasi. Ogólnie misja bardzo fajna. Chętnie bym ją kiedyś jeszcze rozegrał.
 5. Ammo było w sam raz, ponieważ fabularnie nie tyko spędziliście tam 3 godziny ale i przybyliścid i wybyliście. Jako operatorzy PMC musicie być przygotowani na każdą ewentualność. A przyznasz, że niewiele jest głupszych rzeczy niż śmierć przez brak amunicji bo si myślało że tyle styknie. Po drugie to byli przestępcy, nie regularna armia. Jedyny kontratak logiczny to kilkanaście ludzi, a nie zaraz 2-3 plutony pochowane gdzieś po krzakach i wioskach. Ale dzięki za opinie Grałem krótko, ale nawet się nie zmęczyłem. Ustawiłem tym razem na serwerze stamine bodajże 2.2 i regeneracje 4.4 przy maksymalnej wartości 5. Coś się musiało zepsuć z tym systemem. Dzięki za opinie.
 6. Proszę o wszelkie uwagi, krytyka mile widziana, byle konstruktywna. To co sam zauważyłem do poprawy: Nie dać się zabić 10 minut po otwarciu ognia na własnej misji... Dokumenty w Kryjówce zostały dodane, chociaż nie były uwzględnione w technicznym zaliczaniu misji Upewnić się, że skrypt na debriefing odpali się niezależnie od przetrwania alfy
 7. DisLike

  Co 30 Happy Ashes

  do
  Jest 22 kwietnia 2015 roku, dwa dni po nieudanej akcji zlikwidowania przywódcy międzynarodowej organizacji przestępczej Licentia - Vlada Gagarina. Sukinsyn już z pewnością planuje kolejne posunięcia, podczas gdy my odszyfrowaliśmy część informacji zdobytych z Largo podczas operacji Piraci z Karaibów. Według nich oraz pracy naszego wywiadu odkryliśmy Kryjówkę Licentii umiejscowioną w północno zachodniej Brazylii. Produkują tam masowe ilości kokainy do późniejszej szmuglerki. Naszym zadaniem jest zniszczyć te zakłady produkcyjne i wytępić wszystkich członków organizacji Vlada. Szeregowych członków nie ma sensu przesłuchiwać, gdyż z pewnością gó**o wiedzą. Vlad jest zbyt bystry, by uświadamiać byle chłystków o istotnych elementach swojej organizacji. Jeśli jednak zauważycie kogoś, kto mógłby wiedzieć więcej, spróbujcie w miare możliwości schwytać go i zabrać do śmigłowca ewakuacyjnego. Nasi ludzie już się nim zaopiekują. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 8. @Yankeee @Freeze Stamina to chyba problem serwera. Ogólna wytrzymałość była ustawiona na 3.5, regeneracja na 4.6 a współczynnik terenu i ekwipunku na 1.2. Maksymalna wartość to 5. Zatem przy takich efektach nawet regeneracja na 5.0 nic by nie dała, a mając staminę na 5.0 moglibyście biegać maratony z plecakiem 30 KG. Nie wiem co gorsze. Przed chwilą sprawdziłem i... Głupi ja... Ustawiłem powyższe parametry na Client, a na Server wszystko było na 1.0. Czapki z głów panowie
 9. No to jak? Podobało się wam? To rzeczy, które wypatrzyłem do naprawy: Zmiana nazwy w wyborze misji z "co 22..." Na "co 19..." W lobby brak callsingów drużyn. Docelowo miało być Dżamal, Foxtrot 1, Foxtrot 2, zamiast Alpha 1-1 itp. Zestawy chirurgiczne się NIE kończą. Było napisane odwrotnie Tabela balistyczna dla wyborowego Na wszelki wypadek dodatkowe zatyczki w ekwipunku Następna misja bez stopni wojskowych u operatorów Deszcz był znaacznie ciężej niż przewidywałem. Popracuje nad tym, lub całkiem usunę
 10. Jest już change log mojej misji. Zostało jeszcze 9 miejsc, więc zapraszam ;) 

   

 11. Właśnie wszedłem w posiadanie Assault Squad 2 i jestem miłośnikiem misji defensywnych. Moglibyście mi może polecić jakieś ciekawe misje tego typu np. interesującą wersję obrony plaży Omaha?
 12. Zatem już oficjalnie zapraszam was na - tak jakby - premierową misję, która otworzy nieco szerzej zakrojoną kampanie kilku misji. Poprzednią wersję stale poddaje poprawkom i w ciągu kilku najbliższych dni podam Change Log w odpowiednim temacie. Zapraszam :) 

   

×