Skocz do zawartości

DisLike

Plutonowy
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana DisLike w dniu 13 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają DisLike punkty reputacji!

Reputacja

27 Wyśmienity

O DisLike

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Wołomin
 • Zainteresowania
  Strzelectwo, quady, gry pc, militaria

Ostatnie wizyty

2 456 wyświetleń profilu
 1. Odwołuje jutrzejszą misję Cártel Juárez. Powód wszystkim dobrze znany i oczywisty. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
  2. Krusher

   Krusher

   >nie robienie nic samemu aby polepszyć sytuację

    

   No niestety jak rok temu wysłałem spis 103 misji (zresztą na prośbę sztabowca) z podziałem na te niedziałające to nikt ich nie raczył nawet usunąć. Próbowałem też przejąc od lat niedziałające MC RTO, ale spotkałem się z blokadą więc proszę nie dziw się, że niektórzy już nic nie robią.

   Żeby nie było że wyssałem sobie z palca poniżej spis misji:

   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pcDokhh8NjEvpLP9sBBRW8jj4filxiecBileTMi8iuw/edit#gid=0

    

    

  3. Doman

   Doman

   W takim razie przepraszam, rzeczywiście niesamowicie dużo czasu poświęciłeś. Wolę się nie licytować co i ile robię bo nie dorastam Ci do pięt.

  4. Maras

   Maras

   @Krusher poznałem już tą sytuację chociaż mnie wtedy nie było. Zrządzenie losu chciało, że wtedy administracja była uśpiona/zmęczona i to fakt. Nikt nie podważy tego, że miałeś chęci, ale trafiło one wtedy na niepodatny grunt i tak w życiu też bywa. Z drugiej strony trzymanie urazy dla zasady ZAWSZE mija się z celem 😕 

   To co @Doman napisał to perspektywa z jaką patrzy niemal cała administracja, której każdy członek z osobna robi to z wolontariatu i tylko do tego dokłada. Nagminne słuchanie krytyki i "podśmiechujków" W NICZYM NIE POMOŻE, a jedynie będzie zatruwało całą sytuację którą wspólnie można SPRÓBOWAĆ naprawić.

    

   Sam stwierdziłeś: 

   Cytat

   zasilony nową siłą roboczą wiec może być tylko lepiej.

   I jest duża szansa, że tak właśnie się stanie, ale wymaga to zrozumienia osób, które patrzą sceptycznie na to co się dotychczas działo.

   OFICJALNIE tutaj piszę przy wszystkich, żeby nie było... Jak już emocje opadną i stwierdzisz, że masz jeszcze odrobinę chęci, by którąś z tych niedokończonych spraw pociągnąć do końca to odezwij się do mnie. Nie odrzucę inicjatywy, bo tak jak wiele tutaj osób mam "na sercu" dobro tej społeczności. 

   Jest tylko jeden warunek... jak coś robić to robić PORZĄDNIE, JASNO, DOJRZALE I DO KOŃCA. 

   Status zamykam, niech każdy sobie przemyśli w spokoju i sam zadecyduje co zrobi dalej.

 2. Zrobiliście cztery misje pod rząd, to łapcie piątą. Tym razem wojna karteli narkotykowych w Kolumbii. Dla odmiany nie gramy żadnym SASem czy innymi specjalsami, a sami wcielamy się w członków żądnego zemsty kartelu. Zapraszam.
   

   

 3. UPC ma awarie w całej polsce. Mieli naprawić wczoraj do 23 a dziś mówią na infolini, że naprawią do dzisiaj do 22. Taa.... Coś mi się wydaje, że nie będę mógł pojawić się na dzisiejszej misji 😕

 4. Lista chętnych: 1. Krusher 2. DisLike 3. Scar 4. 5. 6. 7. 8.
 5. Opisy, wrażenia, przemyślenia Dziękuje jeszcze raz za rozegranie.
 6. DisLike

  Hydepark

  Nigdy nie będziemy wystarczająco inteligentni, gdyż jest wiele typów inteligencji i tylko Ci, którzy dobrze poruszają się w sferze gospodarki i polityki mogą sprawnie kierować narodem. Demokracja to rządy głupoty, ponieważ większość jest głupia, a już na pewno głupsza. Wśród 10 najinteligentniejszych ludzi na świecie (według dowolnych badań czy statystyk) ta ostatnia szóstka jest notabene głupsza od pierwszej czwórki. Na skalę całego kraju jest jeszcze gorzej, ponieważ osoby, które na prawdę rozumieją zasady ekonomi jest może kilkanaście, do 20% i mówimy to o osobach pełnoletnich. Wystarczy rzucić ludziom populistyczne hasełka typu "500 zł na drugie i każde następne dziecko" a wszystkim madkom i innym mało rozgarniętym nawet nie przyjdzie do głowy, że ktoś za to musi zapłacić. Część pewnie powie "Ci przestaną kraść to będą na to pieniądze" natomiast prawda jest z goła odmienna. Antyszczepionkowcy to samo. Wystarczyło przekupić jakiegoś profesorka czy kto to tam był, by opublikował sfałszowane badania że niby dzisiejsze szczepionki zwiększają ryzyko autyzmu czy w ogóle mogą go powodować a już na prawdę wyjątkowo głupi nie tylko w to uwierzą ale i dopowiedzą sobie resztę.
 7. O ile dzisiejsza misja była jaka była, Counterattack bazuje na standardowym szablonie kilku celów do wykonania w sposób całkowicie dowolny. Zero kierowania za rączkę, także zapraszam.
   

   

  1. Krusher

   Krusher

   28 osób ma zając lotnisko, miasto i elektrownie brzmi jak materiał na dwie misje.

    

  2. Toczer

   Toczer

   Ale mamy 4 soboty na wykonanie celów.

  3. DisLike

   DisLike

   Elektrownia jest opcjonalna, a miasto to nie Zagrabad. Na dobrą sprawę dowódca może kazać jedynie odnaleźć sztab przeciwnika i go zająć. Nie musicie więc zaraz czyścić całego miasta. Ponadto całe obrzeża miasta na kilka metrów przed właściwymi zabudowaniami zostaną ostrzelane przez haubice, więc 1/3 roboty wykonają za was. Przy wsparciu trzech BTRów nie powinno być tak ciężko ;)

 8. Dane wywiadowcze tak niespodziewanie jak Hiszpańska Inkwizycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   

 9. Jak to dobrze jest przyjść do firmy jako pierwszy. Prawie dwie godziny ciszy i spokoju (ᴗ ͜ʖ ᴗ)

 10. To już 9 otwartych zapisów na misje, podoba mi się ( ‾ ʖ̫ ‾)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
  2. Rizzet

   Rizzet

   Szklanka pełna w obu połowach.

  3. Maras

   Maras

   @Zus nie marudź, bo się w @Slova za czasów świetności zamieniasz :P

  4. Slova

   Slova

   Ja bym to raczej nazwał myśleniem roszczeniowym, a nie marudzeniem w tym przypadku.

 11. DisLike

  Rezerwacja

  do
  Rezerwacja
 12. DisLike

  Co 28 Counterattack

  do
  1 stycznia bojownicy Islamskiego Państwa w Iraku i Lewancie rozproszeni po całej prowincji Anbar rozpoczęli akcje zbrojną mającą na celu przejęcie władzy w całej prowincji. W ciągu następnych trzech dni udało im się całkowicie zepchnąć wojska Irackie do defensywy, a nawet zmuszając ich do ewakuacji i przegrupowania. Po przegrupowaniu się, utworzeniu bazy polowej oraz obmyśleniu strategii przez dowództwo, 1. Pluton zmotoryzowany Bagdad został przydzielony do planu odbicia lotniska, miasta Bahijah oraz lokalnej elektrowni. Dobrze wyposażeni dostali rozkaz do wymarszu. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 13. DisLike

  Co 19 Little Surprise

  do
  1 stycznia 2014 roku bojownicy Islamskiego Państwa w Iraku i Lewancie zwanego także ISIS rozproszeni po całej prowincji Anbar rozpoczeli akcje zbrojną mającą na celu przejęcie władzy w całej prowincji. W ciągu następnych trzech dni udało im się całkowicie zepchnąć wojska Irackie do defensywy, a nawet zmuszając ich do ewakuacji i przegrupowania. Naszym zadaniem było utrzymanie Hadassah i pomoc w ewakuacji cywili, jednak 1. Pluton z kompani Sargon upada pod naciskiem wojsk nieprzyjaciela. Głównodowodzący ewakuacją w tym rejonie walk rozkazał całemu 2. Plutonowi kompani Niniwa wyruszyć na pomoc Sargonowi, podebrać chłopaków i ewakuować się wraz z nimi w trybie natychmiastowym, podczas gdy ochroną Hadassah zajmie się reszta kompani Niniwa.
 14. Tak apropo tej misji, całkiem nieźle pasuje
 15. Na początku myślałem że AI mają przegięte paski skilli. Nie szło zobaczyć kogokolwiek a oni do nas pruli aż miło. Zanim dobiegłem do nasypu dostałem w obie nogi i prawą rękę. Obawiałem się więc, że misja skończy się bardzo szybko jak mają taką celność i zasięg widzenia. Całe szczęście nie było aż tak ciężko i myślę że gdybyśmy zdobyli ten czołg, dałoby się przejść tę misje na spokojnie. Tylko wciąż nie rozumiem dlaczego jako armia mieliśmy tak mało amunicji? Wynik poprzedniego szturmu?
×