Skocz do zawartości

DisLike

Plutonowy
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana DisLike w dniu 14 Październik

Użytkownicy przyznają DisLike punkty reputacji!

Reputacja

17 Dobry

O DisLike

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Wołomin
 • Zainteresowania
  Strzelectwo, quady, gry pc, militaria

Ostatnie wizyty

1 677 wyświetleń profilu
 1. Opisy, wrażenia, przemyślenia Dziękuje jeszcze raz za rozegranie.
 2. DisLike

  Hydepark

  Nigdy nie będziemy wystarczająco inteligentni, gdyż jest wiele typów inteligencji i tylko Ci, którzy dobrze poruszają się w sferze gospodarki i polityki mogą sprawnie kierować narodem. Demokracja to rządy głupoty, ponieważ większość jest głupia, a już na pewno głupsza. Wśród 10 najinteligentniejszych ludzi na świecie (według dowolnych badań czy statystyk) ta ostatnia szóstka jest notabene głupsza od pierwszej czwórki. Na skalę całego kraju jest jeszcze gorzej, ponieważ osoby, które na prawdę rozumieją zasady ekonomi jest może kilkanaście, do 20% i mówimy to o osobach pełnoletnich. Wystarczy rzucić ludziom populistyczne hasełka typu "500 zł na drugie i każde następne dziecko" a wszystkim madkom i innym mało rozgarniętym nawet nie przyjdzie do głowy, że ktoś za to musi zapłacić. Część pewnie powie "Ci przestaną kraść to będą na to pieniądze" natomiast prawda jest z goła odmienna. Antyszczepionkowcy to samo. Wystarczyło przekupić jakiegoś profesorka czy kto to tam był, by opublikował sfałszowane badania że niby dzisiejsze szczepionki zwiększają ryzyko autyzmu czy w ogóle mogą go powodować a już na prawdę wyjątkowo głupi nie tylko w to uwierzą ale i dopowiedzą sobie resztę.
 3. O ile dzisiejsza misja była jaka była, Counterattack bazuje na standardowym szablonie kilku celów do wykonania w sposób całkowicie dowolny. Zero kierowania za rączkę, także zapraszam.
   

   

  1. Krusher

   Krusher

   28 osób ma zając lotnisko, miasto i elektrownie brzmi jak materiał na dwie misje.

    

  2. Toczer

   Toczer

   Ale mamy 4 soboty na wykonanie celów.

  3. DisLike

   DisLike

   Elektrownia jest opcjonalna, a miasto to nie Zagrabad. Na dobrą sprawę dowódca może kazać jedynie odnaleźć sztab przeciwnika i go zająć. Nie musicie więc zaraz czyścić całego miasta. Ponadto całe obrzeża miasta na kilka metrów przed właściwymi zabudowaniami zostaną ostrzelane przez haubice, więc 1/3 roboty wykonają za was. Przy wsparciu trzech BTRów nie powinno być tak ciężko ;)

 4. Dane wywiadowcze tak niespodziewanie jak Hiszpańska Inkwizycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   

 5. Jak to dobrze jest przyjść do firmy jako pierwszy. Prawie dwie godziny ciszy i spokoju (ᴗ ͜ʖ ᴗ)

 6. To już 9 otwartych zapisów na misje, podoba mi się ( ‾ ʖ̫ ‾)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
  2. Rizzet

   Rizzet

   Szklanka pełna w obu połowach.

  3. Maras

   Maras

   @Zus nie marudź, bo się w @Slova za czasów świetności zamieniasz :P

  4. Slova

   Slova

   Ja bym to raczej nazwał myśleniem roszczeniowym, a nie marudzeniem w tym przypadku.

 7. DisLike

  Rezerwacja

  Rezerwacja
 8. DisLike

  Rezerwacja

  Rezerwacja
 9. DisLike

  Rezerwacja

  do
  Rezerwacja
 10. DisLike

  Rezerwacja

  do
  Rezerwacja
 11. DisLike

  Co 19 Little Surprise

  do
  1 stycznia 2014 roku bojownicy Islamskiego Państwa w Iraku i Lewancie zwanego także ISIS rozproszeni po całej prowincji Anbar rozpoczeli akcje zbrojną mającą na celu przejęcie władzy w całej prowincji. W ciągu następnych trzech dni udało im się całkowicie zepchnąć wojska Irackie do defensywy, a nawet zmuszając ich do ewakuacji i przegrupowania. Naszym zadaniem było utrzymanie Hadassah i pomoc w ewakuacji cywili, jednak 1. Pluton z kompani Sargon upada pod naciskiem wojsk nieprzyjaciela. Głównodowodzący ewakuacją w tym rejonie walk rozkazał całemu 2. Plutonowi kompani Niniwa wyruszyć na pomoc Sargonowi, podebrać chłopaków i ewakuować się wraz z nimi w trybie natychmiastowym, podczas gdy ochroną Hadassah zajmie się reszta kompani Niniwa.
 12. Tak apropo tej misji, całkiem nieźle pasuje
 13. Na początku myślałem że AI mają przegięte paski skilli. Nie szło zobaczyć kogokolwiek a oni do nas pruli aż miło. Zanim dobiegłem do nasypu dostałem w obie nogi i prawą rękę. Obawiałem się więc, że misja skończy się bardzo szybko jak mają taką celność i zasięg widzenia. Całe szczęście nie było aż tak ciężko i myślę że gdybyśmy zdobyli ten czołg, dałoby się przejść tę misje na spokojnie. Tylko wciąż nie rozumiem dlaczego jako armia mieliśmy tak mało amunicji? Wynik poprzedniego szturmu?
 14. "Post Scriptum - codzienne rozgrywki o 20" Hmm... Sami sobie zrobiliśmy konkurencje... 😣

 15. DisLike

  Szkolenie Dowódców Sekcji

  Proszę dopisywać obok nicku dyspozycyjność w trakcie tygodnia np. Maras - (Pon/Sr/Sob po 17:30) Lista chętnych na Szkolenie Dowódców Sekcji: Kemi codziennie po 17 DisLike tylko weekendy umożliwiają mi przyjście
×