Skocz do zawartości
Mitriu

Formularz Rekrutacyjny - Mitriu

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Paweł

 

Data urodzenia:

Marzec. 1990

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Filmiki na YouTube.

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Zafascynował mnie Wasz styl gry. Jest zupełnie czymś innym niż to co na co dzień spotykam w grach Multiplayer. Poza tym uwielbiam Co-op, realizm i klimaty jakie ArmA oferuje.

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Grałem bardzo długo w pierwszego Flashpoint'a. Niestety nie miałem styczności z Multiplayer'em. W ArmA grałem tylko przelotnie (SP,Edytor) ze względu na niski FPS na starym PC. Teraz po zakupie nowego wróciłem do gry i chce spróbować Multi.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

Jako tako nie byłem w żadnym klanie w grach tego typu (shooterach) nie miałem takiej potrzeby grając w BF'y czy CoD'y - w Quake'a można solo grać, ale jeśli chodzi o przykład gry w jakimś gronie to zdarzyło mi się być członkiem a później liderem dużej i dość dobrej Gildii w grze World of Warcraft.

 

Struktura domyślam się że jest podobna więc jeśli o to chodzi - wiem co i jak, nie będzie problemu dostosowanie się do tutejszych obyczajów i zasad.

Osoba polecająca:

Brak

 

Coś o sobie:

Student Medycyny z Poznania, czasami zastanawiam się co ja na tych studiach robię... Od małego interesowały mnie militaria a szczególnie samoloty (obok mnie jest baza wojskowa Krzesiny) lecz z biegiem czasu moje zainteresowanie do nich zmalało i przeistoczyło się na Medycynę... ale nadal lubię hałas odrzutowców nad moim domem.

 

Lubię muzykę, od słabego i przyjemnego Rock'a aż po ostry Metal z dobrym wokalem... Nie pogardzę też innymi gatunkami - lubię eksperymenty w muzyce, łączenie gatunków itd. Staram się coś własnego tworzyć (grałem na perkusji a aktualnie pogrywam na elektryku) i czerpie z tego wielką radość.

 

Uwielbiam grać w gry nie-casual'owe - lubię jak jest trudno i szukam w grach przede wszystkim wyzwań. Nie specjalnie grałem w gry o tematyce militarnej, jedyne takie gry to seria BF'a i OPF/ARMA. ArmA mnie urzekła realizmem, zaraziłem się trochę przez tą grę tymi klimatami. Generalnie to X lat straciłem grając w gry Blizzard'a (WOW,SC), uwielbiam rywalizację. Gry w które gram traktuje bardzo poważnie i zawsze staram się być w nich jak najlepszy i dawać z siebie wszystko.

 

Co do moich oczekiwań, są one proste i do zrealizowania. Chce się poczuć jak na froncie... tak żebym po odejściu od kompa nadal się czołgał wypatrując wroga.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będziesz przeszkolony przez następnego kwatermistrza (prawdopodobnie Jaskra)

Słuchaj go uważnie (zwłaszcza że lubi dużo gadać :mrgreen:) i zapoznaj się z:

 

Jak zainstalować dodatki ?

Tablica ogłoszeń

Kiedy odbędzie się Twoje szkolenie?

 

Good Luck

 

Student Medycyny z Poznania, czasami zastanawiam się co ja na tych studiach robię... Od małego interesowały mnie militaria a szczególnie samoloty (obok mnie jest baza wojskowa Krzesiny) lecz z biegiem czasu moje zainteresowanie do nich zmalało i przeistoczyło się na Medycynę... ale nadal lubię hałas odrzutowców nad moim domem

zostań Medysiem na ACC :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...