Skocz do zawartości
wodny

Formularz rekrutacyjny-wodny

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Łukasz]

 

Data urodzenia:

[Grudzień, 1991]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[YT...przekopywałem się przez terabajty filmików na youtube aż wreszcie wpadłem na Was]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Zawsze podobały mi się te gry terenowe z ASG, paintball etc jednak ciężko mi było znaleźć tyle wolnego czasu, który bądź co bądź jest wymagany to tego typu rozrywki. Dlatego chciałem spróbować postrzelać w profesjonalny sposób przez internet. Takiej rozgrywki nie znalazłem w serii BF, CoD czy CS 1.6. Dopiero Wasze filmiki z gry na YT skłoniły mnie do zakupu gry i zarejestrowania się na Waszym forum.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Operation Fleshpoint był chyba moją pierwszą grą, którą uruchomiłem na swoim pierwszym komputerze ;D. Wciągnęła mnie na dłuuugie godziny, mimo że grałem jedynie na single player. Młody byłem także nie potrafiłem w pełni korzystać z całej gamy opcji, jaką ta gra w sobie posiadała. W Armę grałem jedynie przez krótki okres czasu, poruszać się umiem, strzelać także, jedynie szkolenia mi brak. ]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Od 7 lat gram w CS 1.6. Sumując godziny ze wszystkich 3 kont steam, które posiadam wyjdzie ok 2000 przegranych godzin, masa treningów, klanów, sparingów, turniejów, trochę wyrobiło mnie jeśli chodzi o grę czysto TP- Team Play. Obecnie jestem administratorem na jednym ze słynniejszych serwerów tej gry w Polsce, może ktoś kojarzy Tawernę? Adminuje tam już ze 4 lata. ]

 

Osoba polecająca:

[Cender]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Jeśli chodzi o zainteresowania, to nigdy żadne hobby nie zainteresowało mnie na tyle, żeby stał się totalnym fanatykiem danej dziedziny. Uwielbiam filmy wojenne, muzea, wystawy, fotogalerie poświęcone sztuce wojennej ze wszystkich okresów historii nie tylko naszego Państwa, ale też całego świata. Kocham piłkę nożną, zarówno grę na boisku jak i oglądanie meczy w telewizorze, czy doping na stadionie. Lubię pizze i naleśniki oraz sok pomarańczowy. Mam papugę falistą, niebieską, samczyk- wabi się Homer (ten od Iliady, a nie od piwa). Oczekiwania? Jedynie proszę o cierpliwość do mnie, czasem lubię wiedzieć za dużo i potrafię być upierdliwy. Staram się zawsze wykonywać pracę rzetelnie i na czas. Taki już jestem, lubię mieć porządek w pracy. ]

 

Zapoznałem się z regulaminem.

Pozdrawiam, Łukasz "wodny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj Wodny !

Na dobry początek bardzo ważna czynność, zapoznaj się z:

 

Jak zainstalować dodatki ?

Tablica ogłoszeń

Kiedy odbędzie się Twoje szkolenie?

 

TeamSpeak i nasz serwer:

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, REGULAMIN, jak i adresy serwerów!

Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.

 

WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidualne (w zależności od liczby chętnych rekrutów).

 

Jeśli masz problemy pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj czy nie dublujesz podobnego tematu), wchodź na TS-a, pisz do mnie PM-a. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer.

 

Pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, sekcji specjalnych), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże. - dowolna godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...