Skocz do zawartości
Siebak

Formularz rekrutacyjny - Siebak

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Dokładnie zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

Imię:

[Nie podaje. W Internecie używam tylko Nicku, liczę na wyrozumiałość.]

 

Data urodzenia:

[sierpień, 1995]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Przede wszystkim od dawna oglądałem większość waszych filmów na YouTube.]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Krótko mówiąc, po filmikach na YouTube i po dokładniejszym przejrzeniu forum, uważam was narazie za najlepszą polską grupę z Army 2, ze względu na świetne zgranie i duży ogólny nakład na realizm, którego mi jednak brakuje w innych polskich grupach.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Praktycznie jeśli chodzi o strategie to zacząłem od Army 2: Free, niedługo później zakupiłem pełną wersje Army 2. Niedawno kupiłem Arme 2: Operation Arrowhed i oczekuje oczywiście na Arme 3.]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

[Jestem w jednej polskiej grupie z Army 2 (podstawki). Nazwy nie chce ujawniać.]

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie:

[Zwykle za dużo o sobie nie mówię, jeśli chodzi o Arme, od dawna zajmuje się edycją modów na własne potrzeby, tworzeniem tekstur do modów, edytowaniem misji czy np. spolszczaniem trybów gry.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siebak zostaje warunkowo dopuszczony do systemu rekrutacyjnego oraz później do rozgrywek ACC - na moją odpowiedzialność.

W przypadku złamania któregokolwiek z punktów regulaminu ACC podczas trwania okresu "regulującego" - będzie to związane z nałożeniem permanentnego bana, bez możliwości odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...