Skocz do zawartości
xkenq

Formularz Rekrutacyjny - Kenq

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations
[TAK] Posiadam mikrofon
[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC
[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki


Imię:
[Adam]

Data urodzenia:
[Czerwiec, 1997]

Skąd się o nas dowiedziałeś:
[Już nawet nie pamiętam, bo to dawno było, tyle że kiedyś nie chciało mi się bawić w te mody, także odpuściłem sobie.]

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:
[Kontynuując poprzednią odpowiedź, teraz po prostu trafiłem znowu na tą stronę, trochę poczytałem, trochę pooglądałem, no i aż mi się zachciało tak pograć :D.]

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:
[Kiedyś tam miałem OFP: Cold War Crisis, ale za młody byłem tak naprawdę żeby ogarniać o co tam chodziło, dopiero teraz, pół roku temu kupiłem ARMA żeby pograć w DayZ. Tyle że w ARME też już dużo grałem, nie tylko w Dayz, także ogarniam część rzeczy. Gorzej z ACE2]

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)
[brak]

Osoba polecająca:
[brak]

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )
[Zawsze lubiłem militaria, uczestniczyłem w ASG przez parę lat, zresztą mam zamiar niedługo wrócić...

Oczekiwania takie, by misje były dobrze zorganizowane, to wszystko..]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...