Skocz do zawartości

Ameron

Kapral
 • Zawartość

  750
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Ameron wygrał w ostatnim dniu 17 Październik 2014

Ameron ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

143 Wyśmienity

O Ameron

 • Ranga
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnio na profilu byli

1143 wyświetleń profilu
 1. World in Conflict

  Ja ze swoim netem pojawię się dopiero na dniach że tak powiem, potrzebuję czasu by pobrać gierkę i moda.
 2. World in Conflict

  Brzmi jak dobra zabawa, ja z chęcią.
 3. Myszn Spoko. Jedna uwaga odnośnie tego kontrataku na stacje paliw. Tam wróg idzie przez rzekę, AI sobie z tym nie poradziło najlepiej bo z obserwatora widziałem jak połowa jednostek się podzieliła i pływała bądź biegała losowo po lesie. Do tego w rzece stoi UAZ oraz dwa AI, jeden martwy a drugi nie wzruszony oddycha pod wodą, byli jakieś 200 m na Wschód od tego mostu kolejowego.
 4. Anno 1404

  Ile to kosztuje?
 5. [02.09.2017] JO 39 Hornet's Nest

  DANE WYWIADOWCZE 1st Marine Regiment, HUNTER Platoon Hunter 1st. Lt. Platoon Commander - Dagon SSgt. Platoon Guide - Agora Sgt. JTAC - Jimmy Archer Bandit 2nd Marine Aircraft Wing Overlord Capt. Pilot - MSgt. Door Gunner - Yankeee Pulsar Lt. Pilot - Coren MSgt. Pilot - Marine Raider Regiment Nomad Capt. Team Leader - Alienzo Sgt. Demolition Specialist - Zus Cpl. Anti-Armor Specialist - Osti SSgt. Designated Marksman - Stasica ZOSTAŁY OTWARTE DODATKOWE SLOTY!
 6. Promocje

  Dzięki za cynk Doman, polowałem na przecenę Deadlight'a!
 7. Titanfall

  Już jest dostępne, grywam w ten tryb chyba już trzeci dzień.
 8. Titanfall

  Zostawię to tutaj, tak w razie czego.
 9. [29.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rozpiska slotów:
 10. [19.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rok 1988. Pluton rozpoznania USMC na manewrach w Europie Środkowej. Nieprzerwanie od lat '70 na arenie międzynarodowej obowiązywała doktryna MAD (Mutual Assured Destruction - Gwarancja Wzajemnego Zniszczenia) która polegała na tym, iż obydwie strony w razie ataku nuklearnego przeciwnika (nawet ataku o charakterze saturacyjnym) musiały liczyć się z uderzeniem odwetowym na wrażliwe cele militarne i polityczne własnego państwa. Masowo wytwarzano coraz większe liczby rakiet i głowic nuklearnych, gdyż potrzebny był zapas tej broni w razie zniszczenia sporej części arsenału w uderzeniu wyprzedzającym. Wbrew pozorom, zasada MAD zabezpieczała przed wybuchem konfliktu nuklearnego, gdyż groźba ataku odwetowego niosła za sobą całkowite unicestwienie lub - w optymistycznym wariancie - jedynie katastrofalne skutki dla państwa. Pomimo podpisania traktatów rozbrojeniowych SALT I i II, Stany Zjednoczone oraz Związek Radziecki wciąż rozwijały strategiczne zdolności uderzeniowe, w tym rakiety balistyczne średniego zasięgu (Pershing II) oraz szybkie pociski manewrujące (Cruise), których powyższe traktaty nie obejmowały. Poprzez rozmieszczone po zachodniej stronie Żelaznej Kurtyny mobilnych wyrzutni tych rakiet doszło do niepożądanej eskalacji napięcia pomiędzy dwoma politycznymi blokami. Klasyczne rakiety balistyczne dużego zasięgu osiągają zamierzone cele w 30-45 minut. Dają zatem relatywnie dużo czasu na ich wykrycie oraz podjęcie działań eskalacyjnych bądź deskalacyjnych. Pershing II oraz Cruise zmniejszyły ten czas do kilkunastu minut. DANE WYWIADOWCZE [wkrótce] Misja została poprawiona i znacznie skrócona. Minimalna liczba osób potrzebnych do rozegrania operacji to 30 osób. Jeśli na zapisach nie zgłosi się odpowiednia liczba chętnych, zapisy i rozgrywka zostanie odwołana odpowiednio wcześniej. ---- KOPIOWAĆ W DÓŁ ---- Rozpiska slotów:
 11. Crusader Kings II

  Z chęcią, w tak zacnym gronie nie może być nudno.
 12. Arma 2

  Wszyscy, z tego co mi wiadomo, jadą na najnowszej wersji.
 13. Arma 2

  Jak tylko zbierze się posiedzenie rady nadzorczej. Choć przypuszczam że na razie ACRE i ACE powinno wystarczyć, resztę będzie się dociągało w razie potrzeby.
 14. Arma 2

  Nic dodać nic ująć. Co ja jak co, ale w A2 raczej wszyscy się dobrze bawiliśmy. Raczej będziemy grywać raz na jakiś czas, co do modów pewnie się jeszcze dogadamy i ustalimy co i jak. Nie namawiam, ale miło byłoby zobaczyć kilka starych nicków co jakiś czas na misji w A2.
 15. Formularz rekrutacyjny - fajek

  Witaj [m=fajek] Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego: Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe Najbliższe terminy szkoleń Arma2 Najbliższe terminy szkoleń Arma3 WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikach są bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki. Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a. Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina. Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.
×