Skocz do zawartości

Cender

Chorąży
 • Zawartość

  570
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana Cender w Rankingu w dniu 18 Lipiec

Cender posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

237 Wyśmienity

O Cender

 • Tytuł
  Stary użytkownik
 • Urodziny 19.10.1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka sytuacja
 • Imię
  Wojciesz

Działalność

Ostatnie wizyty

3441 wyświetleń profilu
 1. [04.08.2017] TvT 26 As Above So Below

  Co do wrażeń/misji/uwag: 1. Super dobranie sprzętu jaki mieliśmy do warunków (dzień i dobra pogoda) - nie było strzelania do siebie z kilometra ani na dystansie 20m, co zawsze kończyło TvT w taki sposób, że jeden przeżywa, chowa się i potem wybija 3/4 oddziału przeciwnika 2. Trochę przekombinowane chyba zadanie z pilotami, nie wiem czy to przebieg misji to spowodował (jeszcze przed akcją z Lyptonem i Wolvim), ale byli bardzo nieufni wobec USA. Przemyślałbym to. 3. Generalnie bardzo mi się podobało - rozgrywka przebiegła tak, jak powinno przebiegać prawdziwe TvT, pomimo zamieszania a Bluforze. Mało TvT grałem, ale to chyba jest jedynym, które będę miło wspominał.
 2. Pany, pozostało 10 slotów do obsadzenia na sobotę, kaman!

 3. M.A.D.

  Sprawdziłem to już wcześniej, w kwestii noktowizji i termowizji nie ma żadnej różnicy pomiędzy wersją M2 a M3. Kompasy itp. chyba też nie są ujęte w nowszej wersji, ale pewny nie jestem.
 4. M.A.D.

  Pytanie - jeśli chodzi o Bradleye: 1. Strzelec nie ma nokto nawet przy domyślnym ustawieniu pojazdu. Posiada tylko termo - ale je rzeczywiście wyłączyłem odgórnie. Kierowca i Dowódca posiadają komplet nokto+termo. 2. Brak tarczy ani kompasów ani praktycznie nic na załodze. Tutaj nic nie zmieniałem, a postawiony domyślnie nowy również nie ma (chyba że jest to aktywowane jakimś klawiszem). Tu pytanie do pancerniaków: czy coś da się z tym zrobić, czy te bradleye są po prostu skopane? Zmiany: - mniej skuteczna artyleria przeciwnika, - trochę bardziej wytrzymali sojusznicy, - brak czołgów u przeciwnika (bo podobno my z posiadanym na misji sprzętem cannot T72 into death).
 5. JO 40 M.A.D.

  ZAPISY Powtórka misji - z niewielkimi zmianami technicznymi.
 6. M.A.D.

  1:33:00 - 3xRPG
 7.  

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. towarzysz

   towarzysz

   Ale intro to wywal bo wyjde.

  3. Cender

   Cender

   Wyciszysz sobie Muzykę, ściemnienia tez nie przy tym nie ma wiec dasz radę. Zreszta nie widzę żebyś się zapisał ;)

  4. towarzysz

   towarzysz

   Kurrrr bo do 22 w robo xD

 8. Kto nie dał się zmasakrować będąc w ciasnym tunelu pod ostrzałem przeciwnika. Tak brzmi lepiej ;d
 9. [19.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rok 1988. Pluton rozpoznania USMC na manewrach w Europie Środkowej. Nieprzerwanie od lat '70 na arenie międzynarodowej obowiązywała doktryna MAD (Mutual Assured Destruction - Gwarancja Wzajemnego Zniszczenia) która polegała na tym, iż obydwie strony w razie ataku nuklearnego przeciwnika (nawet ataku o charakterze saturacyjnym) musiały liczyć się z uderzeniem odwetowym na wrażliwe cele militarne i polityczne własnego państwa. Masowo wytwarzano coraz większe liczby rakiet i głowic nuklearnych, gdyż potrzebny był zapas tej broni w razie zniszczenia sporej części arsenału w uderzeniu wyprzedzającym. Wbrew pozorom, zasada MAD zabezpieczała przed wybuchem konfliktu nuklearnego, gdyż groźba ataku odwetowego niosła za sobą całkowite unicestwienie lub - w optymistycznym wariancie - jedynie katastrofalne skutki dla państwa. Pomimo podpisania traktatów rozbrojeniowych SALT I i II, Stany Zjednoczone oraz Związek Radziecki wciąż rozwijały strategiczne zdolności uderzeniowe, w tym rakiety balistyczne średniego zasięgu (Pershing II) oraz szybkie pociski manewrujące (Cruise), których powyższe traktaty nie obejmowały. Poprzez rozmieszczone po zachodniej stronie Żelaznej Kurtyny mobilnych wyrzutni tych rakiet doszło do niepożądanej eskalacji napięcia pomiędzy dwoma politycznymi blokami. Klasyczne rakiety balistyczne dużego zasięgu osiągają zamierzone cele w 30-45 minut. Dają zatem relatywnie dużo czasu na ich wykrycie oraz podjęcie działań eskalacyjnych bądź deskalacyjnych. Pershing II oraz Cruise zmniejszyły ten czas do kilkunastu minut. DANE WYWIADOWCZE [wkrótce] Misja została poprawiona i znacznie skrócona. Minimalna liczba osób potrzebnych do rozegrania operacji to 30 osób. Jeśli na zapisach nie zgłosi się odpowiednia liczba chętnych, zapisy i rozgrywka zostanie odwołana odpowiednio wcześniej. ---- KOPIOWAĆ W DÓŁ ---- Rozpiska slotów:
 10. JO 40 M.A.D.

  misja zmieniona, poprawiona, zapisy wkrótce
 11. Problemy MM - Pytanie / Odpowiedź

  Czy wystrzał z T72 nadal crashuje armę?
 12. Berek i przygody na kole podbiegunowym

  niech zrobi odcisk w skale na spitsbergenie, coś jak logo acc bez tego niech nie wraca nawet
×