Skocz do zawartości

Zus

st. Chorąży
 • Liczba zawartości

  396
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana Zus w dniu 12 Sierpień

Użytkownicy przyznają Zus punkty reputacji!

Reputacja

158 Wyśmienity

1 obserwujący

O Zus

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

3 905 wyświetleń profilu
 1. Zus

  M&B II Bannerlord

  Bueno
 2. Rozpisałem kolejne szkolenie na następny poniedziałek, chętnych zapraszam:

   

 3. Zus

  Szkolenie: Role w sekcji

  do
  Szkolenie rozpocznie się 10 minutową rozgrzewką ze skoków. Następnie omówimy podstawowe role w sekcji/drużynie pod względem obowiązków oraz zadań. Przećwiczymy sprawną komunikację, raportowanie kontaktów, meldunek sas, nauczymy się kierować ogniem i jeżeli starczy czasu przyjrzymy się uważniej podstawowym formacjom. Szkolenie dedykowanie głównie dla osób niedoświadczonych / chcących usprawnić swoje działanie w sekcji. min. 5 osób
 4. Ilość zawsze możesz zmienić w pliku mission, z tym, że potem jak coś wyciągnie z plecaka to już do niego nic nie włoży.
 5. Misja fajnie przygotowana, jeżeli już miałbym się do czegoś doczepić to mógłbyś przygotować jakieś porzucone niemieckie pozycje, żeby można było się przezbroić, może jakieś statyczne MG w kluczowej lokacji postawić. Na placach trochę mało osłon do chowania się, dobrze by było dodać jakieś meble czy inne śmieci, żeby móc lepiej się osłonić - szczególnie na pierwszym celu. W każdym razie grało się przyjemnie i czekam na więcej misji (y).
 6. Jak ktoś chce pograć w sobotę jakąś luźną misję to można się wstępnie zapisywać. Link:

   

 7.  Osoby, które nie czują się pewnie w zagadnieniach zrealizowanych dzisiaj na treningu zapraszam na powtórkę w przyszły poniedziałek.
   Link:

  Skupię się tutaj bardziej na podstawach teoretycznych.

  1. Zus
  2. Alfi

   Alfi

   Ja się czuję bardzo pewnie 

  3. Zus

   Zus

   No to elegancko (y)

 8. do
  Szkolenie będzie w większej mierze składać się z teoretycznego wykładu dotyczącego doskoków i przeskoków, rolowania, załamania oraz zrywania kontaktu, a następnie praktycznego przećwiczenia wybranych zagadnień. Zapraszam osoby nowe w temacie jak i te z zeszłego poniedziałku, które jeszcze nie do końca rozumieją powyższe zagadnienia. Postaram się wszystko wytłumaczyć od podstaw. Przed szkoleniem zachęcam do przejrzenia poniższego poradnik: https://forum.armacoopcorps.pl/wiki/poradniki-operacyjne/piechota/taktyka-zielona-poradnik-wg-stalker14-r47/ .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 9. Zus

  Blackscreen

  Ostatnio transportowałem komputer, możliwe że coś się obruszyło. Tutaj podaję SS'a z HMMonitor. Będę wdzięczny jakbyś rzucił okiem
 10. @DisLike @Stahu @Lix @Sone @Alfi @Suszkow @Gwiazdek @Puchacz @Jimmy
  Przypominam, że dzisiaj się strzelamy i że trzeba będzie posiadać najnowszą aktualizację, także proszę już odpalać mikrofalówki i pobierać :)

  1. Suszkow

   Suszkow

   I am always ready

  2. DisLike

   DisLike

   To jest ten dzień, w którym muszę przeklnąć i napisać że mnie nie będzie a wcześniej się nie wypisałem bo dopiero do domu wróciłem. A szkoda, bo trening zapwiadał się ciekawy 😑

 11. Zus

  Blackscreen

  Ktokolwiek widział ktokolwiek wie? Wyłączam komputer, odpalam następnego dnia, jeszcze przed logowaniem wyskakuje ten ekran, klikam F2, loguje się ale data jest z dnia wyłączenia komputera i nie chce się zaaktualizować mimo dostępu do sieci. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
 12. Jakbym widział nas:

   

  1. Pba

   Pba

   No nie mów. Nie może być aż tak źle xD

    

 13. Zapraszam na mini trening. Skoro nie gramy misji to chociaż sobie coś poćwiczymy ;) (link poniżej)

   

 14. Zus

  Trening: Atak na obiekt

  do
  Na wydarzeniu przećwiczymy jedno zagadnienie z taktyki zielonej, którym jest atakowanie obiektu (w tym też po prostu pozycji przeciwnika. Ćwiczenie będzie się składać z praktycznego przypomnienia doskoków i przeskoków, wstępu teoretycznego do ataku na obiekt i praktyczne przećwiczenie w warunkach kontrolowanych, a następnie w warunkach bojowych. Zakres teoretyczny do indywidualnego przyswojenia przed treningiem obejmuje całe punkty 6 i 7 z poniższego poradnika: Ambitniejsi mogą przeczytać cały.
 15. O proszę, a myślałem, że Ci się tego nie udało wykonać. Alienzo obalił mit mówiący, że PLT Sgt jest nieprzydatny. 😛
×
×
 • Dodaj nową pozycję...