Skocz do zawartości

Zus

st. Kapral
 • Zawartość

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O Zus

 • Tytuł
  Stary użytkownik
 • Urodziny 15.05.1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

322 wyświetleń profilu
 1. Mam do oddania kupon steam na -50% na Dawn of War III, jakby ktoś chciał przytulić śmiało pisać na pw. <zdjęcie>

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Slova

   Slova

   Gra tak gówniana, że nikt kupować nie chce? KTHXBAI Relic, jak zrobicie DoWa, a nie dotę, to wtedy się zastanowię nad kupnem.

  3. Mirex

   Mirex

   Że ten, też mam do oddania kupon więc można i do mnie pisać.

  4. Krusher

   Krusher

   Też mogę oddać swój kupon -_-

 2. Ahoj, jak tam misyjka na UNSUNG'u? Będzie strzelane?

  1. canadian

   canadian

   Budu ludzie budu szczylanie (¬ ᨎ¬ )

 3. Co tam z tour de france na IFA :2guns:

  1. Zus

   Zus

   A dziękuję, dziękuję, powoli zakładam łańcuchy na rowerki.

 4. Jak tam idzie robienie mapy? 

  1. Rutek

   Rutek

   Hej Zus! Miło, że pytasz. Aktualnie nie mam czasu nawet na samą armę, ale mam wybrany teren i wszystko praktycznie przygotowane. Kwestia tylko zaczęcia ustawiania dróg i budynków. Nie wiem jak będzie dalej, ale chciałbym ukończyć to co zacząłem. Sama mapa będzie malutka. Pozdrawiam. 

 5. Generalnie bardzo przyjemna, trzeba myśleć co się robi i cały czas pilnować perymetrów także (y). Z technicznych spraw: W alphie mieliśmy magazynki do beretty m9 a nikt takowej nie posiadał, mieliśmy dwa rodzaje żółtych dymów (tylko) nie wiem czy tak miało być:D, fajnie by było, gdybyś dał parę smoków białych do gl'a i może jakiegoś shoutguna na pakę bo czyszczenia budynków było całkiem sporo i mógłby się przydać, ale to tylko tak ode mnie.
 6. [29.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rozpiska slotów:
 7. do
  click!
 8. [29.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rozpiska slotów:
 9. Co tak mało ludzi na dzisiejszego jointop'a?

  <link>

 10. Zapraszam do komentowania uwagi/opinie/propozycje zmian
 11. TvT? U nas? :o:o

  zapraszam(click!)

 12. (click!)
 13. [19.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rok 1988. Pluton rozpoznania USMC na manewrach w Europie Środkowej. Nieprzerwanie od lat '70 na arenie międzynarodowej obowiązywała doktryna MAD (Mutual Assured Destruction - Gwarancja Wzajemnego Zniszczenia) która polegała na tym, iż obydwie strony w razie ataku nuklearnego przeciwnika (nawet ataku o charakterze saturacyjnym) musiały liczyć się z uderzeniem odwetowym na wrażliwe cele militarne i polityczne własnego państwa. Masowo wytwarzano coraz większe liczby rakiet i głowic nuklearnych, gdyż potrzebny był zapas tej broni w razie zniszczenia sporej części arsenału w uderzeniu wyprzedzającym. Wbrew pozorom, zasada MAD zabezpieczała przed wybuchem konfliktu nuklearnego, gdyż groźba ataku odwetowego niosła za sobą całkowite unicestwienie lub - w optymistycznym wariancie - jedynie katastrofalne skutki dla państwa. Pomimo podpisania traktatów rozbrojeniowych SALT I i II, Stany Zjednoczone oraz Związek Radziecki wciąż rozwijały strategiczne zdolności uderzeniowe, w tym rakiety balistyczne średniego zasięgu (Pershing II) oraz szybkie pociski manewrujące (Cruise), których powyższe traktaty nie obejmowały. Poprzez rozmieszczone po zachodniej stronie Żelaznej Kurtyny mobilnych wyrzutni tych rakiet doszło do niepożądanej eskalacji napięcia pomiędzy dwoma politycznymi blokami. Klasyczne rakiety balistyczne dużego zasięgu osiągają zamierzone cele w 30-45 minut. Dają zatem relatywnie dużo czasu na ich wykrycie oraz podjęcie działań eskalacyjnych bądź deskalacyjnych. Pershing II oraz Cruise zmniejszyły ten czas do kilkunastu minut. DANE WYWIADOWCZE [wkrótce] Misja została poprawiona i znacznie skrócona. Minimalna liczba osób potrzebnych do rozegrania operacji to 30 osób. Jeśli na zapisach nie zgłosi się odpowiednia liczba chętnych, zapisy i rozgrywka zostanie odwołana odpowiednio wcześniej. ---- KOPIOWAĆ W DÓŁ ---- Rozpiska slotów:
 14. "Poszedł po rannego, przyniósł karabin"

×