Skocz do zawartości

Zus

st. Chorąży
 • Liczba zawartości

  421
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana Zus w dniu 24 Sierpień

Użytkownicy przyznają Zus punkty reputacji!

Reputacja

163 Wyśmienity

1 obserwujący

O Zus

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

4 468 wyświetleń profilu
 1. Sugerowałbym rzucenie paru grupek przeciwników na przedmieścia jako skirmish, żeby nas w teorii opóźnili.
 2. Zus

  CO 36 Flashpoint

  do

  Moja aktywność przez najbliższe 2 miesiące będzie jeszcze mocno ograniczona. Postaram się przyjść, jak coś to się wypiszę.
 3. Zus

  CO 36 Flashpoint

  do

  85? Mmmm
 4. Zus

  [IFA3] Swan Song

  do

  Przepraszam, ale jednak się nie wyrobię, bo dopiero wracam z trasy 😕
 5. I żeby odciąć sobie ewentualną drogę ucieczki. Może mikro ładunek na wyzwalacz, tak jakby mieli coś z zapalnika odpalać, albo zespawnić granat hukowy/oślepiający, że niby rzucają we wchodzących.
 6. Jako arthur miałem lekki problem w podjęciu dalszych działań po przeszukaniu wykopaliska. Znaleźliśmy tą jedną rzecz przy małej drewnianej skrzynce z prezentami, ale oprócz tego brak jakichś dalszych podpowiedzi, nie wiem czy tak miało być, ale przydałby się jakiś ślad, który mógłby konkretniej naprowadzić co dalej robić. Jako, że nie było mnie na DB to jeszcze napiszę coś o rozgrywce. Generalnie było miło i przyjemnie dopóki nie spotkaliśmy się z atlasem, z którego na pewno jedna osoba powinna trafić dwa razy pod sąd wojskowy za strzelanie do sojusznika. Z moich spostrzeżeń wynika, że wczoraj zabrakło a. identyfikacji tego do czego strzelamy (już przy wejściu do miasta nadałem komunikat opisujący nasze umundurowanie) i b. przekazywania informacji o tym gdzie znajduje się sojusznik. Do tego dołożyć brak myślenia i mamy całkiem dobrą zupę. Żeby zobrazować (przejdę do drugiej sytuacji): nasz element podchodził do atlasu od zachodu, co jako dowódca zakomunikowałem na radiu długim dwa razy (dodam fakt, że nasze przejście na ten kierunek było wcześniej ustalone z dowódcą atlasu), a osoba na szpicy (@Rizzet) kilkunastokrotnie krzyczał w kierunku sojusznika, że do niego podchodzimy machając przy tym obficie rękoma. Ta sama osoba, która strzelała do nas wcześniej znowu otworzyła do nas ogień z jakichś 10m co zakończyło się rozstrzelaniem naszego oddziału. Z przemyśleń, to może niekoniecznie dobrym ruchem było zaangażowanie przeciwnika przed dotarciem na ruiny. Na samych ruinach trochę się zasiedzieliśmy, ale to dlatego, że nie byłem do końca pewny czy technicznie wszystko zadziałało. Współpraca z @Alfi, @Pba i @Rizzet, choć krótka, była na zadowalającym poziomie.
 7. Zus

  Przydatne Komendy

  Można użyć tego skryptu z konkretną skrzynką w której ręcznie dodajemy wyposażenie?
 8. Zus

  se.png

  Czy to ten słynny polonez z działkiem 9mm?
 9. Fajne intro, a i dobru sprzętu odpowiedni. Osobiście uważam, że mapa na której graliśmy nie nadaje się zbytnio pod samą piechotę, gdyż jest zwyczajnie pusta. Drzewa jakieś są czy krzaki, ale niestety stanowią one słabą osłonę. Na przyszłość proponowałbym poustawianie jakichś propsów ręcznie w randomowych miejscach (nawet przy użyciu opcji garisson) by możliwe trasy podejścia sztucznie zapełnić. Co za tym szło - AI bardzo dobrze nas widziało co w połączeniu z ich celnością okazało się zabójcze. Jako, że nie było mnie na DB to z zastrzeżeń do ludzi chciałbym wymienić taki błąd jak niedokładne krycie perymetrów - często widać było brak skupienia przy osłonie. Generalnie czekam na więcej bo assety z moda są bardzo ciekawe.
 10. Pamiętajcie, żeby na dziś pościągać dodatkowe addony!

  1. canadian

   canadian

   Zawsze chciałem zobaczyć Panzera II od spodu.

 11. Zus

  Hitting the road

  Sorry, że odebrałem Wam tak szybko życia, ale zasada potwierdziła się: tam gdzie trzeba podejść jak do jajka to biegniemy, a jak trzeba biec to podchodzimy jak do jajka
 12. Zus

  Hitting the road

  Ok, teraz patrzę to ustawienia addonów się nie zapisały, w następnej wersji poprawię.
 13. Opisy, wrażenia, technikalia.
 14. Halo, potrzebny dowódca operacji na czwartek. Proszę się zgłaszać, bo znowu będzie ciągnięcie zapałek o 20.00.

  1. Stahu

   Stahu

   Gdzie się podziali tamci dowódcy.

  2. Lix

   Lix

   Gdzie się podziały tamte prywatki

  3. Tes

   Tes

   tamci gracze, i tamten świat

   5b2ef557c49e03ffe024a9e14af1cf3c.png

    

 15. Hinty też mogą się wywoływać lokalnie i globalnie. W każdym razie na Twoim miejscu zainteresowałbym się global execute - jest mega przydatny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...