Skocz do zawartości

Zus

Mission Maker
 • Liczba zawartości

  471
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

Ostatnia wygrana Zus w dniu 5 Grudzień

Użytkownicy przyznają Zus punkty reputacji!

Reputacja

190 Wyśmienity

1 obserwujący

O Zus

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

5 067 wyświetleń profilu
 1. Jakby ktoś z 3 etapu MC lider chciał zdawać to łapcie mnie na misjach lub najlepiej przed, żebyśmy mogli ustalić co i jak. (@Stahu @Templar)

  1. Templar

   Templar

   Fak...
   Mogłem się wczoraj upomnieć XD

 2. Zus

  co 18 Mausersci Dobrovolci

  do

  Mógłbyś powiedzieć coś więcej o wyposażeniu piechoty?
 3. Z tego co wiem to trochę inaczej zachowuje się amunicja z rhsu i inaczej z hlc. W każdym razie z takim przypadkiem jak twój się jeszcze nie spotkałem. Jest to jakaś konkretna jednostka czy każdy AI u Ciebie tak działa?
 4. AI unconsciousness ustaw na disable. Z tego co pamiętam bleeding coefficient wpływa też na graczy - nie zalecam go zwiększać bo się momentalnie wykrwawimy. Jakiej amunicji używasz (z jakiego moda)?
 5. Rozpisałem zapisy na szkolenie z podstaw MOUT z tym, że nie wiem kiedy dokładnie uda mi się je przeprowadzić. Chętni proszę się wpisywać, link poniżej:

   

  1. Zus

   Zus

   (Raczej po niż przed nowym rokiem)

 6. Z mojej perspektywy misja jest w porządeczku. Pozwala ćwiczyć reakcję na kontakt, jak i zrywanie. Z rzeczy do poprawy gdyby Ci się chciało nad tą misją mocniej siedzieć i ją rozwijać: - delikatnie zmniejszyć spotting distance dla AI - w moim odczuciu trochę za dobrze nas widziały. - numeracja w taskas była 1) 3) 2) - szczegół. - skrzynka z amunicja przy zwiadzie miała kilka wyprzedzających epokę magazynków (wiesz których). - Zastanowiłbym się nad wymianą 200 nabojowych boxów na 100 nabojowe w przypadku m249. Z tego co słyszałem 200 nabojowe są rzadko są wykorzystywane ze względu na wagę i wielkość, a co za tym idzie: przenoszenie (szczególnie w ofensywie, gdzie tak jak dzisiaj lecimy na piechotę). Jeżeli się mylę to proszę poprawić. - Zastąpiłbym M136 na M72A7 (plus dał je w większej liczbie) -> są lżejsze i mają głowicę insensitive-explosive, ewentualnie dałbym kilka tych i tych jeżeli spodziewamy się wojsk opancerzonych. (Piszę to z faktu że nie doszliśmy do zasadzki). - Element zasadzki można pominąć <- zbyt długi czas realizacji pozostałych zadań plus lekki brak sensu o czym wspominał suszkow. - Przydałby się slot plutonowego strzelca wyborowego - w takim terenie jest bardzo przydatny. - Mógłbyś dodać skrypt na burzę śnieżną aliasa (możesz się ograniczyć do samych dźwięków zimy, robią mega klimat i wypełnią pustkę dźwiękową) -> https://www.youtube.com/watch?v=enXoqchfnzY - Jest duża różnica między CLS'em a medykiem. Nazewnictwa jak i funkcji nie należy używać zamiennie. O szczegółach może powiedzieć @Cyrith. - Dodałbym po jednym plecaku na drużynę strzelców (może dla tego jednego zwykłego strzelca) by móc zabrać awaryjny zapas amunicji lub coś przenieść. Generalnie z chęcią zagrałbym jeszcze raz.
 7. Zus

  JO 70 Gorący Kielich

  do

  Strata czasu.
 8. Zus

  JO 70 Gorący Kielich

  do

  @Tetris zawsze możesz przyjść jako niezapisany i próbować wbić się na slota jako rezerwista. Nie dostałeś bana na rozgrywki tylko na korzystanie z systemu zapisów.
 9. Zus

  [07.12.2019] JO Gorący Kielich

  Już ogarnięte - musiałem ręcznie zainstalować TFARA wchodzą do folderu z tfarem -> folder team speak -> instalator pluginu -> install
 10. Zus

  [07.12.2019] JO Gorący Kielich

  Czy ktoś miał taki problem?
 11. Zus

  [07.12.2019] JO Gorący Kielich

  Jest HTML by automatycznie załadować mody w launcherze?
 12. Chce się ktoś teraz chwilę postrzelać na serwerze testowym?

 13. Zus

  JO 70 Gorący Kielich

  do

  A pytania, czy ktoś obecnie korzysta z tfara? Jak tam wygląda komunikacja na kilku radiach/kanałach jednocześnie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...