Skocz do zawartości

Rizzet

Opiekun
 • Zawartość

  626
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Ostatnia wygrana Rizzet w Rankingu w dniu 6 Sierpień

Rizzet posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

139 Wyśmienity

O Rizzet

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Katowice
 • Imię
  Paweł

Ostatnie wizyty

1093 wyświetleń profilu
 1. Podobno da się rozmawiać w statusach. 

  1. Tes

   Tes

   Podobno. Ale żeby tak przy wszystkich? Wolę zawracać du**ę na TSie i Steamie. Jak Pan Bóg przykazał.

  2. Tes

   Tes

   Księga Mission Makingu, Rozdział 69, wersety 21-37

   "I będziesz poke'ał Rizzeta czterdzieści i cztery razy by zadać mu głupie pytane . A on nie odpowie albowiem będzie udawał że go nie ma. I Pan to widział, i wiedział że to dobre"

 2. Kiedy zaczynamy kręcić HYPE na kolejną część kampanii TYPHON?

  1. Rizzet
  2. Zus

   Zus

   Cześć Rizzet! Dobrze, że spytałeś Rutek, bo właśnie miałem się o to samo pytać, także oby jak najszybciej!!!

  3. Maras

   Maras

   A "kampania" w ACC to nie powinna być tylko jedna misja? ಠ_ಠ

 3. Jeśli ktoś ogląda GoT, uwaga na spoilery. Wyciekł 6. odcinek i teraz wszędzie tego pełno.

 4. Super misja Wiem że niektórzy mieli magazynki do M9 w kamizelkach, z tego co widziałem granaty dymne były tylko w kolorze żółtym. Poza tym bardzo mi się podobało.
 5. do
  Zapisy: -KLIK-
 6. [04.08.2017] TvT 26 As Above So Below

  Co do hasła-odzewu oraz punktów EPA; żadna ze stron ich nie posiadała, ponieważ żadna ze stron nie była legitną ekipą ratunkową. Fabularnie Brytyjczycy nie poprosili USA o pomoc (była to improwizowana akcja mająca na celu zaplusowanie PR-owo).
 7. zdjecie

  zd.jpg

  1. Rizzet
  2. canadian

   canadian

   Komentarz o zmiechu

  3. Maras

   Maras

   Przyczajony Cichy, ukryty zmech. 

 8. Brakuje jeszcze 3 osób, aby mogło się odbyć piątkowe TvT. Zapraszam serdecznie!

   

   

 9. do
  Zapisy wkrótce
 10. [29.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rozpiska slotów:
 11. [23.07.2017] co 20 Federation Day

  Świetny klimat, dawno się tak dobrze nie bawiłem na misji bez zapisów Pomyśl nad zwiększeniem czasu dojazdu konwoju, choćby do 15 minut.
 12. [UNSUNG][14.07.2017] JO 36 Lazy Day in Vietnam

  Coś mi wypadło i raczej nie zdążę na 20:00. Przepraszam za ramkę z cytowania ale z telefonu nie mogę usunąć. -Rizzet
 13. [19.07.2017] JO 40 M.A.D.

  Rok 1988. Pluton rozpoznania USMC na manewrach w Europie Środkowej. Nieprzerwanie od lat '70 na arenie międzynarodowej obowiązywała doktryna MAD (Mutual Assured Destruction - Gwarancja Wzajemnego Zniszczenia) która polegała na tym, iż obydwie strony w razie ataku nuklearnego przeciwnika (nawet ataku o charakterze saturacyjnym) musiały liczyć się z uderzeniem odwetowym na wrażliwe cele militarne i polityczne własnego państwa. Masowo wytwarzano coraz większe liczby rakiet i głowic nuklearnych, gdyż potrzebny był zapas tej broni w razie zniszczenia sporej części arsenału w uderzeniu wyprzedzającym. Wbrew pozorom, zasada MAD zabezpieczała przed wybuchem konfliktu nuklearnego, gdyż groźba ataku odwetowego niosła za sobą całkowite unicestwienie lub - w optymistycznym wariancie - jedynie katastrofalne skutki dla państwa. Pomimo podpisania traktatów rozbrojeniowych SALT I i II, Stany Zjednoczone oraz Związek Radziecki wciąż rozwijały strategiczne zdolności uderzeniowe, w tym rakiety balistyczne średniego zasięgu (Pershing II) oraz szybkie pociski manewrujące (Cruise), których powyższe traktaty nie obejmowały. Poprzez rozmieszczone po zachodniej stronie Żelaznej Kurtyny mobilnych wyrzutni tych rakiet doszło do niepożądanej eskalacji napięcia pomiędzy dwoma politycznymi blokami. Klasyczne rakiety balistyczne dużego zasięgu osiągają zamierzone cele w 30-45 minut. Dają zatem relatywnie dużo czasu na ich wykrycie oraz podjęcie działań eskalacyjnych bądź deskalacyjnych. Pershing II oraz Cruise zmniejszyły ten czas do kilkunastu minut. DANE WYWIADOWCZE [wkrótce] Misja została poprawiona i znacznie skrócona. Minimalna liczba osób potrzebnych do rozegrania operacji to 30 osób. Jeśli na zapisach nie zgłosi się odpowiednia liczba chętnych, zapisy i rozgrywka zostanie odwołana odpowiednio wcześniej. ---- KOPIOWAĆ W DÓŁ ---- Rozpiska slotów:
 14. Crusader Kings II

  M'lord
×