Skocz do zawartości

Brecho

Szeregowy
 • Zawartość

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O Brecho

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Polska B
 • Zainteresowania
  Acodin
 • Imię
  Paweł
 1. Militarne itp.

  Ale po co? Ktoś może mi wytłumaczyć, bo ja chyba na poważnie tego nie rozumiem. Po co nam jest nowy karabinek? Czy możemy sobie na to pozwolić? Czy wojsko nie ma w tym momencie braków w broni i wyposażeniu innych kategorii niż kbk? Panowie nie dajmy się iluzji i nie patrzmy na wojsko z perspektywy strzelca kbk U-0 łamane na U-1. (z całym szacunkiem i mocą pozdrowień dla każdego żołnierza służącego w WP.)
 2. Filmy, seriale itp.

  No właśnie jak to oglądałem to miałem wrażenie że się nic nie pozmieniało, bo chyba każdy wątek filmu był wprost zerżnięty ze wspomnień policjantów z "Prawdziwych psów", z przełomu wieków. Słaby film swoją drogą, odgrzewany kotlet.
 3. ARMA 3!

  GT 630 2GB
 4. ARMA 3!

  Chłopaki, krótkie pytanie. Czy z E8200 i 4GB ramu są jakieś realne szanse uczestniczenia w rozgrywkach czy nie ma co sobie robić nadziei?
 5. Hydepark

  Loża szyderców zza monitora?
 6. Bazarowo

  https://www.humblebundle.com/?gift=BXNd2R23qRYrT5Z4 Jeszcze więcej Insurgency
 7. Hydepark

  Oho, twardy komandos z kolegi. "W pi***ę i na gaz", co nie? W końcu w internecie o tym czytałem!
 8. RIESE Olbrzym kto co wie

  Miejsce nawet fajne, sam też byłem i trochę pozwiedzałem, chociaż po żadnych tunelach się nie czołgałem. Wycieczka tam jest fajnym pomysłem i osoby zainteresowane tematem zachęcam, no ale kolego, na super ludzi i ukryte przejścia to bym się naprawdę nie napalał, te obiekty były zbadane dość gruntownie już dawno temu, na pewno ponad zasięg eksploracji przeciętnego turysty rowerowego.
 9. Książki

  Super książka opisująca prozę życia i służby w II RP. Polecam, tak jak wszystkie kolejne części jego wspomnień, które ciągną się aż do lat 60 ubiegłego wieku. Jeśli kogoś interesuje historia, można spotkać w tych wspomnieniach wiele znanych osób, niekoniecznie od tej oficjalnej strony.
 10. ʞɹɐdǝpʎɥ

  Ojejku, ale mi nagadałeś.
 11. ʞɹɐdǝpʎɥ

  Dokładnie takie zachowanie mam na myśli
 12. ʞɹɐdǝpʎɥ

  Ja zmiennej optyki nie pochwalam ani nie rozgrzeszam. Stwierdzam jednak że charakteryzuje ona wielu ludzi - i to jest fakt. A esesmani najzwyczajniej w świecie nie mieli takiego pola do popisu jak ci ubecy o których rozmawiamy. Bo gdyby mieli, jestem przekonany że niejeden z nich śpiewałby międzynarodówkę pierwszy w szeregu.\ No i nie ukrywam że po tej ciekawej dygresji, nieśmiało chciałbym wrócić na moje wcześniejsze pytanie - 1944 i co teraz?
 13. ʞɹɐdǝpʎɥ

  Powinni wieszać wszystkich przestępców, bez względu na stopień. Ja ich nie wybielam. Jednak zwracam uwagę na to że nic w życiu nie jest czarno białe. A myślisz że szeregowiec KBW czy UB zagłębiał się w politykę? I zastanawiał na dłużej o tym z kim walczy i po co? Tam przedwojennej inteligencji nie rekrutowano. A ty kolego Suspiniak albo napisz w końcu coś wartościowego, albo sobie daruj dalsze wypowiedzi. Bo taktyka ignorowania rzeczowej dyskusji i wypominania mi jakiś bzdurnych błędów, jest bez celu.
 14. ʞɹɐdǝpʎɥ

  To byli prości ludzie powyciągani z więzień i obozów którzy za wikt i opierunek tak samo strzelali by w potylicę sowietom, gdyby inaczej ułożyła się historia. Popełnili okropne zbrodnie, ponownie - nie neguję, ale oni byli tylko narzędziem, nie elementem decydującym. Świat nie jest taki piękny, nie każdy żyje i umiera dla ideałów. Proza życia. Nie musisz mi współczuć, dobrze mi ze swoim życiem i poglądami. A ty napisałeś bezwartościowy ogólnik.
 15. ʞɹɐdǝpʎɥ

  Rok wybrałem jak najbardziej celowo. A moje pytanie nie dotyczy tylko stricte Jaruzelskiego i jego biografii.
×