Skocz do zawartości

Duku

st. Chorąży
 • Liczba zawartości

  585
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  49

Ostatnia wygrana Duku w dniu 21 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Duku punkty reputacji!

Reputacja

587 Wyśmienity

O Duku

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  INFIDEL

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Niestety w ostatniej chwili i prosto z ćwiczeń wysłali mnie do Zielonki. http://zbiam.pl/w-wojskowym-instytucie-technicznym-uzbrojenia-o-broni-wyborowej-i-dzialaniach-specjalnych/ S!
 2. Duku

  Hydepark

  Ostatnio testowałem urządzenie skonstruowane przez mojego kolegę z jednostki. Użył tam ciekawego kontrolera, który jest polskiej konstrukcji i oryginalnie został zaprojektowany jako kontroler do gier. Trochę poszperałem po necie: - recenzja - http://lab-kuzniewski.pl/g-bob-pasja-i-zaangazowanie-w-sluzbie-graczom/ -taki filmik S!
 3. Duku

  Wojsko Polskie

  http://www.polska-zbrojna.pl/mobile/articleshow/27968?t=Wojna-w-swietym-miescie-czesc-pierwsza http://www.polska-zbrojna.pl/mobile/articleshow/27980?t=Wojna-w-swietym-miescie-czesc-druga http://www.polska-zbrojna.pl/mobile/articleshow/28008?t=Wojna-w-swietym-miescie-czesc-trzecia https://nto.pl/pplk-radoslaw-klaskala-obrona-karbali-bitwa-dlugo-scisle-tajna/ar/9441842 http://www.polska-zbrojna.pl/mobile/articleshow/28009?t=Karbala-katalizator-zmian S!
 4. Duku

  Hydepark

  No tak, mnie w Stanach ze sprawnego samolotu w nocy wyrzucali, po krzakach i górach ganiali a ten się z panienkami obściskiwał. 😉🍻 I jeszcze kolega z boku twierdzi, że jestem taki stary, zły i brzydki, że tylko do szkolenia "młodych" się nadaje. S!
 5. Duku

  Wojsko Polskie

  16 rocznica zdobycia Umm Kasr. https://historia.org.pl/2013/03/08/szturm-na-terminal-grom-w-porcie-umm-kasr/ Artykuł już stary, ale warto przeczytać. S!
 6. Misja fajnie pomyślana i fajnie zrobiona. Podobało mi się to, że sekcja snajperska mając zadanie w dwu rożnych miejscach i warunkach działanie mogła sobie dobrać sprzęt pod każde z nich. S!
 7. Duku

  Wojsko Polskie

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polscy-weterani-wojny-w-afganistanie-historia-tych-trzech-zolnierzy-to-historia/bety3w6?utm_source=www.nfow.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2 Byłem kilkakrotnie ranny na misjach zagranicznych, ale miałem szczęście bo jestem niemal całkiem sprawny. Wielu z chłopaków nie miało tyle szczęścia ci ja. S!
 8. Duku

  Militarne itp.

  A tu ciąg dalszy https://www.youtube.com/watch?v=cInznlZXFAs S!
 9. Duku

  Militarne itp.

  Frag.TV: Karabiny wyborowe ZM Tarnów. Cześć I - ZMT SKW .308 https://www.youtube.com/watch?v=7vTxQ6Fomcc Trochę miałem z tym karabinem (w kal. .308 oraz .338 LM) do czynienia zarówno na strzelnica jak i na poligonie. Naprawdę zapowiada się świetna broń, celna i niezawodna. Zarezerwowałem sobie miejsce w szafie w oczekiwaniu na cywilną SKW .308. S! 
 10. Duku

  Militarne itp.

  Właściwie to z Korei. http://www.da-san.co.kr/asset/images/dasan_2018.pdf S!
 11. Duku

  Wojsko Polskie

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24410405,smiglowce-na-wybory-ale-nie-na-wojne-co-naprawde-kupil-mon.html#s=BoxOpImg2 Całkiem niezłe zebranie do kupy wszystkich informacji. PS. Taka mała ciekawostka. Ci "żołnierze WS" to przebierańcy, wcześniej występujący jako "Żołnierze WOT" S!
 12. Duku

  Wojsko Polskie

  Jest spora szansa, że będę miał okazje z bliska zapoznać się z tą zmodyfikowaną maszyną. Oby nie na misji bojowej. W policyjnym S-70i już siedziałem, chłopaki z BOA też nie bardzo zachwyceni, bo brakuje sporo rzeczy, których by potrzebowali w poważnej sytuacji kryzysowej. Ta formalna kwestia to trochę ponad pół tony różnicy. S!
 13. Duku

  Wojsko Polskie

  https://www.defence24.pl/cztery-black-hawki-do-konca-2019-r-kontrakt-za-683-mln-zl-podpisany Koszt jednostkowy za jeden śmigłowiec niewiele wiekszy niz za S-70i dla policji, czyli na akcje bojowe dalej będą nas wozić sojusznicy. S!
 14. Duku

  Wojsko Polskie

  W sporym uproszczeniu to jest tak, jakbyś zwykłego suva przerabiał na M-ATV. Można próbować i utopić w tym sporo kasy, tylko po cholerę? Właściwie to S-70i nie jest na rynek cywilny, ale jest maszyną do zadań NIEBOJOWYCH (no chyba, że w państwach 3-go świata) np. drzwi w S-70i przestrzelisz z pistoletu, w UH-60 nie na ma to cienia szansy (tak jak w Caracalach). A gdzie cała reszta wyposażania dla pilotów do lotów bojowych oraz systemy WRE ? @Brick, Twój kolega przestanie się cieszyć, zaczną latać pociski a właściwie przelatywać na wylot przez kadłub maszyny. A to co jest na zdjęciu, które zamieściłeś ma wartość bojowa taką samą jak te honkery, którymi jeździliśmy w Iraku, praktycznie żadną. S!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...