Skocz do zawartości

Duku

Weteran
 • Zawartość

  581
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  48

Ostatnia wygrana Duku w dniu 15 Listopad

Użytkownicy przyznają Duku punkty reputacji!

Reputacja

580 Wyśmienity

O Duku

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  INFIDEL

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Duku

  Komputer Opinie/Porady

  Mnie czeka wymiana monitora w kompie. Szukam jakiegoś monitora lub telewizora 32" i rozdzielczość WQHD, cena do 2500 pln. S!
 2. Duku

  Hydepark

  https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/antyszczepionkowcy-zlozyli-w-sejmie-projekt-ustawy-lekarze-krytykuja,853304.html JPRD. Ci debile chcą nam zafundować takie epidemie jak w Afryce? Głupota i ignorancja ma się coraz lepiej w tym kraju. S!
 3. Duku

  Militarne itp.

  Nie Slova, problem z tym, że u nich duże zmiany w wojsku zachodzą systematycznie od lat. Czasem lepiej, czasem gorzej ale konsekwentnie do przodu. U nas przeważają działania "ku pokrzepieniu serc" np. cała "bańka propagandowa' wokół WOT lub utworzenie 4 dywizji. S!
 4. Duku

  Militarne itp.

  https://vk.com/@mil-strategicheskie-manevry-vostok-2018-videohronika Trochę filmików z ćwiczeń "Wostok 2018". S!
 5. Duku

  Wojsko Polskie

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/bartek-kankowski-blue-sky-przyjacielu/4r1gtdm Niektórzy po odejściu do cywila znajdują sobie spokojniejsze pasje a niektórzy szukają wciąż nowych wyzwań i wrażeń, płacąc za to własnym zdrowiem i życiem. S!
 6. Duku

  Hydepark

  Ja zrobię to samo, co przy "Władcy pierścieni". Poczekam na film i wtedy ocenie, a póki co korzystam z czasu wolnego i siadam do pierwszego tomu opowiadań wiedźmińskich. S!
 7. Duku

  Hydepark

  Nie wiem czy pamiętacie, ale przed premierą Władcy Pierścieni były podobne kretyńskie plotki. Zawsze znajda się matoły, które chcą namieszać. S!
 8. Duku

  Książki

  https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,126522,Kontakt-Polskie-specsluzby-w-Afganistanie Kafir"Kontakt Polskie specsłużby w Afganistanie" Wiele z opisanych rzeczy odczułem na własnej skórze w trakcie misji nie tylko w Afganistanie, na niektóre mam inny punkt widzenia, ale książka cholernie dobra. S!
 9. Duku

  Militarne itp.

  https://www.defence24.pl/samopowtarzalne-karabiny-wyborowe-z-tarnowa Karabiny w sam raz dla potrzeb naszych wojsk specjalnych, zwłaszcza karabin w kal. .338 LM. Amerykański US SOCOM już się zainteresował tymi konstrukcjami. S!
 10. Duku

  Militarne itp.

  W większości przypadków problemy z iglica nie wynikały raczej z "intensywnego strzelania" ( u nas na testach w jednostce często ponad 500 strzałów dziennie z Grotów leciało do tego w paskudnych warunkach : piasek, lód, woda, błoto itp. pierwsza iglica padła po około 3 tys. strzałów w karabinku, który spędził całą noc w zamrażarce) tylko z intensywnego "strzelania na sucho" bez użycie zbijaków, które przejmują energie kinetyczną z iglicy. Takie "strzelanie" obciąża iglice około 8 razy bardziej niż faktyczne strzelanie z ostrej amunicji. Jak ktoś pamięta problemy z policyjnymi P-99 to dokładnie to samo było ich przyczyna. A zbijak wygląda tak: https://www.4shooter.com/aluminiowe-wkladki-zbijaki-treningowe-do-broni-dlugiej-sc-41-223-red.html Na dzień dzisiejszy było ponad 50 zgłoszeń przypadków uszkodzenia iglicy. S!
 11. Duku

  Militarne itp.

  https://www.milmag.pl/news/view?news_id=711 Tu masz dobry opis różnic pomiędzy wersja wojskowa a cywilną. @Jimmi cena ceną, PAC-15 to taki typowy strzelnicowy "plumkacz" za delikatny do innych zastosowań. S!
 12. Duku

  Hydepark

  Nie narzekajcie, tylko doceńcie komfort jakiego doświadczacie.😉 S! W piątek kończy się moje zesłanie "za biurko". Doszedłem do wniosku, że nic tak mnie nie wk....a jak "biała taktyka" i spędzanie po kilkanaście godzin na czytaniu lub zapisywaniu tekstu na białych kartkach formatu A4.
 13. Duku

  Warto przeczytac, warto obejrzec

  Żółtodzioby (The Yellow Birds) S!
×