Skocz do zawartości

Duku

Weteran
 • Zawartość

  556
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  45

Duku wygrał w ostatnim dniu 8 Sierpień 2017

Duku ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

550 Wyśmienity

O Duku

 • Ranga
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  INFIDEL
 1. Militarne itp.

  Zamiast durnych teorii spiskowych popatrzcie na to, jak ładnie szabelki "chodzą" i muzyka całkiem fajna S!
 2. Militarne itp.

  Takiego urządzenia używał ten bydlak, który strzelał do tłumu z hotelu w Las Vegas. Fajnie to wygląda na filmiku, ale rozrzut tak zmodyfikowanej broni drastycznie się zwiększa. Nadaje się do marnowania amunicji. S!
 3. Wojsko Polskie

  http://www.milmag.pl/news/view?news_id=483 W końcu jest oficjalny pokaz. Tego typu karabinów od dawna brakuje w naszej armii. Jednak moim zdaniem lepszą konstrukcja dla WS będą karabiny SKW : http://www.milmag.pl/news/view?news_id=258 S!
 4. Wojsko Polskie

  Fajnie, że ściągają do OT dobrych oficerów, ale dalej nie ma jasno postawionych zadań dla WOT ani jednolitych programów szkoleniowych. I od cholery innych rzeczy, które powinny być zrobione na samym początku. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1734174,1,byli-dowodcy-nie-przeszli-pomyslnie-symulacji-wojen-tak-twierdzi-mon.read Idiotyczne podejście polityków do spraw obronności, często odbija się bardzo paskudnie na nas, żołnierzach. S!
 5. Jedyny dzień w roku kiedy moje odznaczenie się do czegoś naprawie przydają. Znacznie szybciej napełniają się puszki. Sie ma!

  S!

  1. Rutek

   Rutek

   @Duku Gdzie do tej puszki można wrzucić?

  2. Duku

   Duku

   Zbierałem w okolicach cmentarza wojskowego a potem przy muzeum E. Stein w Lublincu. Ludzie fantastycznie pomagali nam przy zbiórce.  S!

 6. Wojsko Polskie

  http://www.milmag.pl/news/view?news_id=460 Ciekawe kiedy podadzą oficjalnie cenę ? Miejsce w szafie jeszcze mam, więc może ten karabinek tam trafi. S!
 7. Oceń Utwór Poprzednika

  7/10 A tu gość mnie cholernie zaskoczył, w tym bardzo pozytywnym sensie. S!
 8. RO Tiger Strip

  Wręcz przeciwnie, pod warunkiem: że dowódca mu pozwoli i nie ma na sobie jaskrawo-żółtej piżamki z seledynowymi listkami ;). Na początku gdybyśmy się wycofali z Tesem po zlokalizowaniu was i podawali stały namiar na wasze pozycje przez radio, to można by ściągnąć większe siły i załatwić sprawę definitywnie za jednym zamachem. Niestety Tes mnie nie dosłyszał a ja zamiast delikatnie się przesunąć zrobiłem wielkiego susa do przodu i oberwałem. Bywa. Jak dla mnie było całkiem fajnie. S!
 9. Wojsko Polskie

  Nie jest tak źle. Selekcja to z tego wszystkiego najłatwiejszy etap, na bazowym jest niezły zapieprz, ale dopiero po przyjęcia do ZB jest konkretny zapierdol, bez taryfy ulgowej. S!
 10. Wojsko Polskie

  http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/24247?t=Komandosi-wybrali-najlepszych Obecnemu MON-owi i gen. Marchwicy (dowódca WS) na szczęście przeszła ochota na rozbudowę WS przy jednoczesnym znacznym zaniżeniu standardów szkoleniowych. Politycy się zmieniają, służba trwa. S!
 11. Wojsko Polskie

  http://kompaniabraci.pl/index.php/2017/11/18/narodziny-legendy-combat-56/ Trochę wspomnień o 56 KS i ludziach, którzy ją tworzyli. Autorka opisała ich trochę emocjonalnie, ale warto przeczytać. S!
 12. Słuchawki

  http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-encore-rockmaster-oe/ Zerknij na ten model. S! PS. Dopiero teraz zerknąłem na daty. Ale może komuś się przyda.
 13. Militarne itp.

  Z 16-tu zamaskowanych snajperów, ten latający robocik nie był w stanie wykryć żadnego. Może być cholernie przydatny, ale ma sporo ograniczeń. S!
 14. Po długich patrolach na terenach kontrolowanych przez talibów, czy innych "niemilców" od miejscowych kóz różniliśmy się tym, że byliśmy dwunożni i uzbrojeni. Teraz wyjeżdżam w bardziej cywilizowane miejsce, gdzie luksusy typu bieżąca woda i ciepły posiłek będą częściej dostępne. Nawet 1 dzień spędzimy w Las Vegas. Fajnie, że wróciłeś cało i zdrowo. Jak ponowne przystosowanie się do cywilizacji? S!
 15. Militarne itp.

  Bardzo ciekawy dokument o kanadyjskich snajperach i ich walce w czasie 2-giej WS. S!
×