Skocz do zawartości

Duku

Weteran
 • Zawartość

  582
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  49

Ostatnia wygrana Duku w dniu 21 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Duku punkty reputacji!

Reputacja

584 Wyśmienity

O Duku

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  INFIDEL

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Duku

  Militarne itp.

  Właściwie to z Korei. http://www.da-san.co.kr/asset/images/dasan_2018.pdf S!
 2. Duku

  Wojsko Polskie

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24410405,smiglowce-na-wybory-ale-nie-na-wojne-co-naprawde-kupil-mon.html#s=BoxOpImg2 Całkiem niezłe zebranie do kupy wszystkich informacji. PS. Taka mała ciekawostka. Ci "żołnierze WS" to przebierańcy, wcześniej występujący jako "Żołnierze WOT" S!
 3. Duku

  Wojsko Polskie

  Jest spora szansa, że będę miał okazje z bliska zapoznać się z tą zmodyfikowaną maszyną. Oby nie na misji bojowej. W policyjnym S-70i już siedziałem, chłopaki z BOA też nie bardzo zachwyceni, bo brakuje sporo rzeczy, których by potrzebowali w poważnej sytuacji kryzysowej. Ta formalna kwestia to trochę ponad pół tony różnicy. S!
 4. Duku

  Wojsko Polskie

  https://www.defence24.pl/cztery-black-hawki-do-konca-2019-r-kontrakt-za-683-mln-zl-podpisany Koszt jednostkowy za jeden śmigłowiec niewiele wiekszy niz za S-70i dla policji, czyli na akcje bojowe dalej będą nas wozić sojusznicy. S!
 5. Duku

  Wojsko Polskie

  W sporym uproszczeniu to jest tak, jakbyś zwykłego suva przerabiał na M-ATV. Można próbować i utopić w tym sporo kasy, tylko po cholerę? Właściwie to S-70i nie jest na rynek cywilny, ale jest maszyną do zadań NIEBOJOWYCH (no chyba, że w państwach 3-go świata) np. drzwi w S-70i przestrzelisz z pistoletu, w UH-60 nie na ma to cienia szansy (tak jak w Caracalach). A gdzie cała reszta wyposażania dla pilotów do lotów bojowych oraz systemy WRE ? @Brick, Twój kolega przestanie się cieszyć, zaczną latać pociski a właściwie przelatywać na wylot przez kadłub maszyny. A to co jest na zdjęciu, które zamieściłeś ma wartość bojowa taką samą jak te honkery, którymi jeździliśmy w Iraku, praktycznie żadną. S!
 6. Duku

  Wojsko Polskie

  Historia JWK w pigułce😉 S!
 7. Duku

  Wojsko Polskie

  Dzień Pamięci o Poległych i Zmarłych w Misjach i Oper. Wojsk. Poza Granicami Państwa http://www.wojsko-polskie.pl/pl/pamieci-poleglych/ S!
 8. Pomimo intensywnych porannych protestów psychiatry wypisali mnie ze szpitala i puścili do domu.😁

  PS. Z ostatniej chwili: Poszukiwania zaginionego psychiatry trwają.

  S!

 9. Duku

  Komputer Opinie/Porady

  Mnie czeka wymiana monitora w kompie. Szukam jakiegoś monitora lub telewizora 32" i rozdzielczość WQHD, cena do 2500 pln. S!
 10. Duku

  Hydepark

  https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/antyszczepionkowcy-zlozyli-w-sejmie-projekt-ustawy-lekarze-krytykuja,853304.html JPRD. Ci debile chcą nam zafundować takie epidemie jak w Afryce? Głupota i ignorancja ma się coraz lepiej w tym kraju. S!
 11. Duku

  Militarne itp.

  Nie Slova, problem z tym, że u nich duże zmiany w wojsku zachodzą systematycznie od lat. Czasem lepiej, czasem gorzej ale konsekwentnie do przodu. U nas przeważają działania "ku pokrzepieniu serc" np. cała "bańka propagandowa' wokół WOT lub utworzenie 4 dywizji. S!
 12. Duku

  Militarne itp.

  https://vk.com/@mil-strategicheskie-manevry-vostok-2018-videohronika Trochę filmików z ćwiczeń "Wostok 2018". S!
 13. Duku

  Wojsko Polskie

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/bartek-kankowski-blue-sky-przyjacielu/4r1gtdm Niektórzy po odejściu do cywila znajdują sobie spokojniejsze pasje a niektórzy szukają wciąż nowych wyzwań i wrażeń, płacąc za to własnym zdrowiem i życiem. S!
×