Skocz do zawartości

Sone

Sztabowiec
 • Zawartość

  3 313
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  79

Ostatnia wygrana Sone w dniu 16 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Sone punkty reputacji!

Reputacja

802 Wyśmienity

O Sone

 • Tytuł
  PR-owiec

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Sone

  Szkółka latania - DCS: World

  Zgadzam się Alienzo, dobrze nagrane
 2. Sone

  Promocje

  Subnautice zdecydowanie brać!
 3. do

  Tyle czasu poświęconego, ustalona liczba slotów, a i tak 1/3 wypisze się na 3 godziny przed. To już nie jest "wypadło mi coś", tylko niestety widocznie niektórzy mają to wszystko głęboko.
 4. Być może już przyłączyli serwer na zwykłą linie. Sprawdze to.
 5. Sone

  Hall Of Shame

  @VegaZ Ostrzeżenie. Powód: nieobecność pomimo zapisania się na rozgrywkę. @Breniacz BAN na udział w zapisach przed misjami do 21.12.2018. Powód: powtarzalne nieobecności pomimo zapisywania się na rozgrywki.
 6. Nie, damy radę. BTW, wiedziałem, że cię coś w srodku scisnie jak zobaczysz te czołgi 😜
 7. https://docs.google.com/spreadsheets/d/15GSjB9gxEGVMPciF-0A8rJBRSCq6kbAR9C4xNJ0RXzU/ Większość jest rozpisana, a co do Echoes of Salerno... co powiecie na to? --------------------------------------------------------------------------------------------------- Jakie mody podpiąć na JointOp? Addony na JointOp pobieramy z repozytorium ACC IF. Dodatkowe pliki zostały udostępnione w folderze @JointOp_UO. Całkowita linia modów obowiązująca na JointOp: @CUP_Terrains,* @IF_IFA3LITE, @IF_FOW, @IF_GEISTA3L, @JointOp_UO. * Po zakończeniu JO należy zaktualizować @CUP_Terrains przy użyciu podstawowego repozytorium ACC. --------------------------------------------------------------------------------------------------- Serwer do testów: SRV4 IP: arma3.unitedoperations.net Port: 2432 Hasło: grits Zaplanowane do rozegrania misje znajdują się na serwerze: - IFC085_Echoes_of_salerno_V6 - Altis - IFCO 88 Clash at Mount Chauve HC V1 - Malden 2035 - IFTVT86_Hold_Fast_V1 - Rosche - IFTVT85_Nos_Amis_V02 - I44_Merderet_Winter @Rizzet, @Maras, @Alienzo, @czarek90, @Zus, @Koxxus, @Tantal, @Cichy, @Cender, @Semir, @Duku, @Brick, @Kemi, @Suszkow, @Toczer, @Wyga, @Weiss, @VegaZ
 8. Sone

  Foxhole

  Grywa ktoś?
 9. Sone

  Szkółka latania - DCS: World

  W pewnym sensie dobrze, że to tyle kosztuje. Cena trzyma cię przy ziemi
 10. W imieniu Arma Coop Corps zapraszam na event JointOp ArmaCoopCorps i UnitedOperations! Na wydarzenie składać się będą 4 misje grane jedna po drugiej (ok. 1h każda), 2x Coop i 2x TvT. Szczegóły wkrótce. --- Rozgrywka rozpocznie się 15 grudnia 2018 o godz. 19:00 czasu polskiego (zbiórka 30 min. wcześniej na TeamSpeak-u ACC). Obsada slotów zależeć będzie od frekwencji. Detale techniczne podane zostaną w ciągu najbliższych dni (paczka Iron Front + dodatki udostępnione przez UO).
×