Skocz do zawartości
Jeremi

Formularz rekrutacyjny - Jeremi

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations
[TAK] Posiadam mikrofon
[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC
[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki


Imię:
[Michał]

Data urodzenia:
[sierpień, 1989]

Skąd się o nas dowiedziałeś:
[Poszukując nagrań z użyciem modów do ArmA2 natrafiłem na zapisy z Waszych rozgrywek na Youtube. Samo ich oglądanie już mnie wciągnęło.]

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?
[bardzo podoba mi się nacisk na realizm (choćby podejście do tematu ewakuacji medycznej - super!) i zabawa jaką z tego czerpiecie. Uważam, że do tego właśnie została stworzona ArmA.]

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:
[OFP w całości (single player). Potem dłuuuugo posucha ze względu na słaby sprzęt. Od niedawna nadrabiam braki w ArmA2. Lubię tę serię m. in. za to że mogę wyłączyć cały zbędny HUD i nawigować po mapie jak w realu.]

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)
[brak]

Osoba polecająca:
[brak]

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )
[interesuję się historią, zwłaszcza Polski oraz wszelkich wojen. Wychowałem się w "mundurowym" domu więc wojskiem przesiąkłem od małego i wszystko co z nim związane zawsze bardzo mnie pociągało. Lubię także wszelkie formy turystyki kwalifikowanej zwłaszcza rowerowej i pieszej (również nocne rajdy na orientację itp. imprezy). Trenuję również sporty walki, w różnym stopniu zaawansowania - głównie karate, ale miałem też styczność z judo i BJJ. Mam nadzieję, że uda mi się tu wirtualnie zrealizować kilka militarnych pasji w dobrym towarzystwie :)]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...