Skocz do zawartości
Mendez

Formularz rekrutacyjny - Mendez

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Dawid]

Data urodzenia:
[19 sierpień 1992 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 3]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[GTSP- miałem okazję znaleźć w tej grupie od lutego 2013 roku, w krótkim okresie stałem się szanowanym członkiem zespołu. W czerwcu tego roku została mi powierzona rola "mistrza" klanowego.]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[pół roku w arma2 free, 5 miesiecy w arma 2 CO, od czerwca do września arma 3. Wcześniej tylko strzelanki typu BF i COD, sporadycznie full spectrum warrior.]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Chcę dołączyć do klanu w którym rozgrywki w grę symulacyjną ARMA prowadzone są na możliwie najwyższym poziomie. Uwielbiam wczuwać się w rolę żołnierza, zawsze daję z siebie 120%. Na grę mam czas w piątki wieczór oraz weekendami, w tygodniu niestety pracuję na odpowiedzialnym stanowisku i nie mogę sobie pozwolić na grę, choć są wyjątki takie że pogram.]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[samoloty i myśliwce]

Coś o mnie:
[jestem zapalonym miłośnikiem militariów, rzemiosła wojennego oraz tym podobnych rzeczy, lubię grać z ludźmi " ogarniętymi " w Armie, nie twierdzę zaś że ja jestem profesjonalistą i że na wszystkim się znam, chętnie się douczam i zawsze pierwszy jestem do współpracy. Na co dzień pracuję w firmie meblowej na stanowisku technologa, do moich obowiązków należą tworzenie dokumentacji oraz nadzorowanie produkcji.]

Osoba polecająca : Mariusz Mazur.

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj [m=Mendez] !


Na dobry początek przywitaj się:

Powitalnia dla nowych graczy


W poniższych linkach znajdziesz przydatne informacje, przeglądnij je conajmniej raz:


ArmA 2

Instrukcja instalacji addonów


ArmA 3

Instrukcja instalacji addonów


Najbliższe terminy szkoleń


FAQ Poborowego


Adresy IP na serwer i TS


Regulamin forum


O nas


WAŻNE!

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.


Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...