Skocz do zawartości
Korwin

Formularz rekrutacyjny - Duken

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

[Adam]

 

Data urodzenia:

[06 czerwiec 1995 - 00:00]

 

Chcę grać z ACC w:

[ArmA 2: CO i ArmA 3]

 

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

[A takie tam ze znajomymi, nic na serio. Żadnych nazw.]

 

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

[Od Czerwca 2012 ciągle, dzień w dzień jest ARMA/DayZ/ARMA/DayZ/ARMA/DayZ. W kółko.]

 

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

[No... to ja już tu kiedyś byłem jako chyba rekrut. Bo ja już tu duużo wcześniej chciałem dołączyć, ale miałem słabiutki komputer, to nie mogłem bo nie chciałem innym psuć zabawy marudzeniem typu "uh mam mało fps czekajcie zmienie coś w opcjach".

No, a potem sobie złożyłem to zaraz dołączyłem. Pograłem parę razy, zajebiście było (mimo iż zawsze kończyłem jak idiota po 5 minutach przez jakiś komiczny błąd) a potem miałem problemy z tym złożonym nowo komputerem. Karta graficzna mi się zepsuła. Tak, karta graficzna. Miałem starą z poprzedniego komputera. Kupiłem sobie nową byle jaką żeby tylko się grać dało po jakimś miesiącu, ale w sumie to zapomniałem o tym ACC. A teraz sobie przypomniałem. I chciałbym zaś dołączyć (i przejść szkolenie zaś, bo już wszystko zapomniałem).]

 

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:

[Piechota, Jednostki pancerne]

 

Coś o mnie:

[Adaś, kope lat grał w airsoft, lubi militaria, lubi symulacje. nie lubi chamstwa.

W sumie to zaznaczyłem że chciałbym grać i w armę 2 i w armę 3, ale w armę 3 to tak bardziej w przyszłości. W tym momencie bardziej ciągnie mnie do dwójki.]

 

Osoba polecająca : Nie podano

 

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie lubisz chamstwa, mhm, pisząc coś - upraszam o kulturę.

 

2. Powody zmiany nicku były jasno przedstawione

 

3. Zostaw energie na rozgrywki, do starego nicku nie powrócisz.

 

Chcesz coś dalej komentować lub dodać ?

Edytowane przez Dagon
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj [m=Korwin] !

 

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:

 

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

 

Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy

 

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń

 

 

WAŻNE!

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikach są bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...