Skocz do zawartości

Dagon

Sztabowiec
 • Zawartość

  3 442
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Ostatnia wygrana Dagon w dniu 4 Luty

Użytkownicy przyznają Dagon punkty reputacji!

Reputacja

430 Wyśmienity

O Dagon

 • Tytuł
  Weteran forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  łódźkie

Ostatnie wizyty

1 383 wyświetleń profilu
 1. Hall Of Shame

  @Alienzo BAN na rozgrywki z zapisami Od 16.04.18 Do 16.07.18 Powód: Ponownie zapisany i ponownie nieobecny.
 2. Heartbreak Ridge

  do

  Zapisałeś się to siedź
 3. Hall Of Shame

  @Maximus 08.04.18 co 30 Happy Ashes Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misje, na którą było się zapisanym
 4. Hall Of Shame

  @Badzio 24.03.2018 Leopard Hunters Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misje, na którą było się zapisanym
 5. Hall Of Shame

  @Cender 08.03.2018 IFA3/FOW Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misji, na której było się zapisanym @Alienzo 10.03.2018 co 55 Everybody wants to Rule the world Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misji, na której było się zapisanym @Letho @Duku 16.03.2018 Panzerwaffe Ostrzeżenie Powód: Letho postaraj się kolejnym razem być przygotowanym technicznie. Duku - wypisuj się gdy nie możesz się stawić. *powyższe ostrzeżenie mają charakter korekty postawy w ACC i mogą w przyszłości przybrać poważniejsze konsekwencje w przypadku braku zastosowania się do powodów ostrzeżeń.
 6. Hall Of Shame

  @Mirex Ostrzeżenie Powód: Decyzję o tym czy chcę się wziąć udział w misji czy też nie, należy podjąć przed godziną 20-stą. Jakakolwiek pózniejsza zmiana (latanie po slotach, nieprzygotowanie techniczne, stan zdrowia, etc) wpływają wykładniczo na przeprowadzenie planowania i samej operacji. Już totalnym brakiem poszanowania zasad jest rezygnacja w trakcie prowadzenia odprawy i wyjście sobie na zasadzie "jednak nie dam rady". W przypadku niezastosowania się do ostrzeżenia, zostaną wyciągnięte permanentne konsekwencje.
 7. - dodatkowe radia na helkach lub w innym miejscu - dodatkowe wozy z ammo i cysterny (x8) dla helek [ew oskryptowane miejsca na ammo/repair/refuel] - to są za duże odległości i nie wystarczy paliwa na tak kilometrowo oddalone cele ! - 3xTransport i 3xver bojowa
 8. do
  Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 17:00. Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - wejdź na kanał techniczny i poczekaj albo kogoś zaczep. Testując spójność addonów pamiętajcie by również przebywać na kanale ALPHA na TS, pokazujecie w ten sposób innym, że aktualnie zajmujecie serwer główny w jakimś celu.
 9. Hall Of Shame

  @Weiss Ostrzeżenie Powód: nie stawienie się na misje, na którą się było zapisanym.
 10. do
 11. do
 12. do
 13. Podstawy Piechura

  do
 14. Hall Of Shame

  Ostrzeżenie nie obecność na rozgrywce mimo zapisania się na nią. @Kornilov @Tantal --- BAN na rozgrywki z zapisami Przy braku poczynionej rehabilitacji będzie następny BAN na pół roku lub więcej. @Logan Od: 07.02.18 Do: 07.04.18
×