Skocz do zawartości

Dagon

Weteran
 • Liczba zawartości

  3 472
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Ostatnia wygrana Dagon w dniu 4 Lutego 2018

Użytkownicy przyznają Dagon punkty reputacji!

Reputacja

429 Wyśmienity

O Dagon

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  łódźkie

Ostatnie wizyty

3 273 wyświetleń profilu
 1. Dagon

  Hall Of Shame

  @Alienzo BAN na rozgrywki z zapisami Od 16.04.18 Do 16.07.18 Powód: Ponownie zapisany i ponownie nieobecny.
 2. Dagon

  Heartbreak Ridge

  do

  Zapisałeś się to siedź
 3. Dagon

  Hall Of Shame

  @Maximus 08.04.18 co 30 Happy Ashes Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misje, na którą było się zapisanym
 4. Dagon

  Hall Of Shame

  @Badzio 24.03.2018 Leopard Hunters Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misje, na którą było się zapisanym
 5. Dagon

  Hall Of Shame

  @Cender 08.03.2018 IFA3/FOW Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misji, na której było się zapisanym @Alienzo 10.03.2018 co 55 Everybody wants to Rule the world Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misji, na której było się zapisanym @Letho @Duku 16.03.2018 Panzerwaffe Ostrzeżenie Powód: Letho postaraj się kolejnym razem być przygotowanym technicznie. Duku - wypisuj się gdy nie możesz się stawić. *powyższe ostrzeżenie mają charakter korekty postawy w ACC i mogą w przyszłości przybrać poważniejsze konsekwencje w przypadku braku zastosowania się do powodów ostrzeżeń.
 6. Dagon

  Hall Of Shame

  @Mirex Ostrzeżenie Powód: Decyzję o tym czy chcę się wziąć udział w misji czy też nie, należy podjąć przed godziną 20-stą. Jakakolwiek pózniejsza zmiana (latanie po slotach, nieprzygotowanie techniczne, stan zdrowia, etc) wpływają wykładniczo na przeprowadzenie planowania i samej operacji. Już totalnym brakiem poszanowania zasad jest rezygnacja w trakcie prowadzenia odprawy i wyjście sobie na zasadzie "jednak nie dam rady". W przypadku niezastosowania się do ostrzeżenia, zostaną wyciągnięte permanentne konsekwencje.
 7. Dagon

  Szkolenie podstawowe

  do
  Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 17:00. Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - wejdź na kanał techniczny i poczekaj albo kogoś zaczep. Testując spójność addonów pamiętajcie by również przebywać na kanale ALPHA na TS, pokazujecie w ten sposób innym, że aktualnie zajmujecie serwer główny w jakimś celu.
 8. Dagon

  Hall Of Shame

  @Weiss Ostrzeżenie Powód: nie stawienie się na misje, na którą się było zapisanym.
 9. do
 10. do
 11. Dagon

  Szkolenie Aeromobilne

  do
 12. Dagon

  Podstawy Piechura

  do
 13. Dagon

  Hall Of Shame

  Ostrzeżenie nie obecność na rozgrywce mimo zapisania się na nią. @Kornilov @Tantal --- BAN na rozgrywki z zapisami Przy braku poczynionej rehabilitacji będzie następny BAN na pół roku lub więcej. @Logan Od: 07.02.18 Do: 07.04.18
 14. Dagon

  Hall Of Shame

  @Berek @scar @trawa @Gajos Ostrzeżenie Powód: nie stawienie się na misje, na którą się było zapisanym.
 15. Dagon

  Hall Of Shame

  @Ariel - nieobecny usprawiedliwiony @Kotel Od 15.12.2017 Do 15.02.2018 Ban na rozgrywki z zapisami Powód: Brak stawienia się na misję, na którą się było zapisanym - dotarła wiadomość o maksymalnym spóźnieniu do 30 minut, po tym czasie nawet nie było reakcji na próby dowiedzenia się czy w końcu będzie na misji czy nie. ACC nie jest przedszkolem. EDIT: skrócony czas do 15stego tego miesiąca.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...