Skocz do zawartości

Dagon

Weteran
 • Liczba zawartości

  3 472
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Ostatnia wygrana Dagon w dniu 4 Luty 2018

Użytkownicy przyznają Dagon punkty reputacji!

Reputacja

429 Wyśmienity

O Dagon

 • Tytuł
  Weteran forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  łódźkie

Ostatnie wizyty

1 757 wyświetleń profilu
 1. Dagon

  Złote Myśli

  Bad Boysi w akcji, dowódca Bravo @Rizzet postanowił prowadzić pojazd i po kilku zakrętach na off-rodzie przydzwonił w skały, po czym stwierdził @Rizzet: jazda w nocy na światłach i na noktowizji to zła decyzja, bo nic nie widać @Friend: to wyreguluj sobie fotel 😂
 2. Dagon

  Hall Of Shame

  @Alienzo BAN na rozgrywki z zapisami Od 16.04.18 Do 16.07.18 Powód: Ponownie zapisany i ponownie nieobecny.
 3. Dagon

  Heartbreak Ridge

  do

  Zapisałeś się to siedź
 4. Dagon

  Hall Of Shame

  @Maximus 08.04.18 co 30 Happy Ashes Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misje, na którą było się zapisanym
 5. Dagon

  Hall Of Shame

  @Badzio 24.03.2018 Leopard Hunters Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misje, na którą było się zapisanym
 6. Dagon

  Hall Of Shame

  @Cender 08.03.2018 IFA3/FOW Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misji, na której było się zapisanym @Alienzo 10.03.2018 co 55 Everybody wants to Rule the world Ostrzeżenie Powód: niestawienie się na misji, na której było się zapisanym @Letho @Duku 16.03.2018 Panzerwaffe Ostrzeżenie Powód: Letho postaraj się kolejnym razem być przygotowanym technicznie. Duku - wypisuj się gdy nie możesz się stawić. *powyższe ostrzeżenie mają charakter korekty postawy w ACC i mogą w przyszłości przybrać poważniejsze konsekwencje w przypadku braku zastosowania się do powodów ostrzeżeń.
 7. Dagon

  Hall Of Shame

  @Mirex Ostrzeżenie Powód: Decyzję o tym czy chcę się wziąć udział w misji czy też nie, należy podjąć przed godziną 20-stą. Jakakolwiek pózniejsza zmiana (latanie po slotach, nieprzygotowanie techniczne, stan zdrowia, etc) wpływają wykładniczo na przeprowadzenie planowania i samej operacji. Już totalnym brakiem poszanowania zasad jest rezygnacja w trakcie prowadzenia odprawy i wyjście sobie na zasadzie "jednak nie dam rady". W przypadku niezastosowania się do ostrzeżenia, zostaną wyciągnięte permanentne konsekwencje.
 8. - dodatkowe radia na helkach lub w innym miejscu - dodatkowe wozy z ammo i cysterny (x8) dla helek [ew oskryptowane miejsca na ammo/repair/refuel] - to są za duże odległości i nie wystarczy paliwa na tak kilometrowo oddalone cele ! - 3xTransport i 3xver bojowa
 9. Dagon

  Szkolenie podstawowe

  do
  Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 17:00. Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - wejdź na kanał techniczny i poczekaj albo kogoś zaczep. Testując spójność addonów pamiętajcie by również przebywać na kanale ALPHA na TS, pokazujecie w ten sposób innym, że aktualnie zajmujecie serwer główny w jakimś celu.
 10. Dagon

  Hall Of Shame

  @Weiss Ostrzeżenie Powód: nie stawienie się na misje, na którą się było zapisanym.
 11. do
 12. do
 13. Dagon

  Szkolenie Aeromobilne

  do
 14. Dagon

  Podstawy Piechura

  do
×
×
 • Dodaj nową pozycję...