Skocz do zawartości
Kenny

Formularz rekrutacyjny - Panzerwafel

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[bartosz]

Data urodzenia:
[20 czerwiec 1993 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Należę do grupy rekonstrukcyjnej 3B1M Thundering Third, która zajmuje się rekonstrukcją 3. batalionu 1. dywizji Marines z okresu II bitwy o Faludżę (9-16 listopada 2004r.), z którą biorę udział (także przy organizacji) w różnych manewrach - wewnątrzgrupowych, a także na MilSimach (chyba nie muszę mówić co to?). Znam więc i potrafię stosować większość fachowej terminologii i formacji.]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[skromne. Grałem w stare OFP i wszystkie części ArmA aż do II, tyle, że głównie w singlu. Grałem też przez chwilę w BF2 z modem Project Reality, ale niestety dość mało graczy.]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[symulacje militarne, zwłaszcza przy dużej frekwencji, mają wg. mnie niesamowity klimat i bardzo chętnie w takowych uczestniczę. Niesamowicie podobają mi się akcje polegające na współdziałaniu pojedynczych FT w terenie (w działaniach typu MOUT - z racji zainteresowań rekonstrukcyjnych - szczególnie), zwłaszcza, gdy za wszelkie rodzaje wsparcia piechoty odpowiadają również żywi gracze. Do uczestnictwa w takich akcjach nie trzeba mnie namawiać :)]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota]

Coś o mnie:
[student, tak więc z czasem na grę jest różnie - czasami bardzo dużo, czasami praktycznie brak. Poza rekonstrukcją Marines, od wielu lat zajmuję się też ASG. Interesuję się też muzyką (jestem gitarzystą), polityką i ekonomią (którą studiuję), na tematy te chętnie też dyskutuję :) Militaria kręcą mnie od najmłodszych lat - zaczęło się od patyków udających broń, z czasem ewoluowało to w przedmioty coraz bardziej przypominającą rzeczywiste egzemplarze :D Tytułem zakończenia dodam, że nie mogę się doczekać uczestnictwa w Waszych coopach!

PS. W A3 zapewne kiedyś się zaopatrzę, wolę to jednak poprzedzić upgradem kompa ;)]

Osoba polecająca : Nie podano


Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć Bartoszu,

 

Niestety ale Twój nick musi być zmieniony na jakiś krótszy. 

 

Przypomnienie regulaminu odnośnie nicków:

 

Nick użytkownika musi spełniać następujące warunki:

- nie posiadać słów powszechnie uznawanych za wulgarne

- nie zawierać treści nielegalnych (propagowanie totalitarnego ustroju państwa, nawoływanie do przestępstwa)

- nie obrażać innych grup etnicznych, rasowych, wyznaniowych, narodowych

- musi być unikatowy dla każdego użytkownika

 

Aby zmienić nazwę użytkownika - należy się w tym celu zgłosić do administratora forum.

Zalecam w tym celu sprawdzenie w zakładce Użytkownicy czy Twój nowy nick nie jest zajęty bądź zbliżony pod względem fonetycznym do innego.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj chętnie dyskutujący na tematy muzyczne, polityczne i ekonomiczne [m=Kenny] !


Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:


Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik



Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy



Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma2

Najbliższe terminy szkoleń Arma3



WAŻNE!

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikach są bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.


Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...