Skocz do zawartości
vladimirputin

Formularz rekrutacyjny - vladimirputin

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Kacper]

Data urodzenia:
[26 marzec 1997 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Wcześniej byłem  w klanie G.I.G.E w którym grałem z kika miesięcy jako wsparcie karabinku automatycznego. Przeszedłem wszelkie możliwe szkolenia związane z tą bronią. Potem klan się rozpadł, i stwierdziłem, że mogę założyć coś swojego, więc stworzyłem swój klan z kolegami ze szkoły, niestety jednak długo nie trwał, ze względu na to, że większość z nich nie miała czasu na gre (studia, nauka, itd). W Arme gram już z rok, ale mogę stwierdzić, że mam "jakieś" doświadczenie w tej grze. Ponadto byłem jeszcze w innych klanach, ale to były całkiem inne gry, takie jak:

 

- Red Orchesta Ostfront byłem tam w klanie BIA międzynarodowym, oraz RA Polskim.

- Red Orchestra 2 jakiś rozkręcający się klan polski, niestety opuściłem go, ze względu na niską aktywność członków.

- Counter Stike Source, i Global Offensive - w każdej z tych gier byłem w jakimś klanie.]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Jak już wspominałem w ARME gram z rok, ale grałem jeszcze w inne symulatory jak Americans Army 2/3 oraz Red Orchestra. Nie grałem wcześniej w takie symulatory jak symulator lotnictwa, czy działań morskich.]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Główną role odegrał tu Solkas, który namawiał mnie w kółko do dołączenia do klanu. Wspominał mi o dużej aktywności graczy, oraz ciekawych misjach i zadaniach które są prowadzone w tym klanie. Nie zapomniał wspomnieć o pozomie i dojrzałości członków. Miejmy nadzieje, że tak jest :)]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Jednostki specjalne]

Coś o mnie:
[Cześć!

 

Nazywam się Kacper pochodzę z Dolnego Śląska, mam 17 lat, uczęszczam do Technikum Informatycznego. W wolnej chwili uprawiam sporty, takie jak koszykówka oraz Air Soft Gun. Moimi zainteresowaniami są komputery, technologie, sport, militaria oraz historia 2WŚ. Jestem komunikatywny, towarzyski, oraz uprzejmy, więc problemów w klanie sprawiać nie będę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, pozdrawiam :)]

Osoba polecająca : Solkas

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...