Skocz do zawartości
Profos

Formularz rekrutacyjny - Profos

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

[bartłomiej]

 

Data urodzenia:

[09 październik 1991 - 22:28]

 

Chcę grać z ACC w:

[ArmA 2: CO]

 

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

[Moją historię gier grupowych zacząłem bardzo dawno temu w czasach kiedy CS był jeszcze bardzo modny w tych czasach byłem w wielu nieformalnych grupach.

 

Pierwszą grupą formalna (klanem) w jakiej miałem udział był klan 7

Nie pamietam jej nazwy do końca, ale na początku była 7.

Klan już nie istnieje, był to klan prowadzony gdzieś od czasów bety gry world of tanks (gdzieś koło 2010-11)

 

gdzie moje konto dalej istnieje, ale gra na nim mój kuzyn (konto oczywiście Profos)

Klan był prowadzony przez gracza o psełdonimie "Kambey"

 

kolejnym klanem w jakim byłem, był klan 13th

Był to klan który zajmował się rozgrywką w grach z serii Red Orchestra (polecam, świetna symulacja 2 wojny światowej)

Klan sie rozpadł w wyniku czego nastąpiła fuzja do innego klanu.

 

Trzecim klanem i praktycznie ostatnim, był klan 7th, który formalnie jeszcze istnieje, a w rzeczywistości jego działalność została zamrożona

ponieważ niema graczy, którzy by grali.

 

klan 7th jest, a właściwie był klanem do którego klan 13th się przyłączył.

Moja aktywność w klanie sięgała końca roku 2012, kórego to po raz ostatnio wszedłem na steama :P

 

Ostatnimi czasy byłem również w 3 klanach w grze Warface

ale były to klany z czasów closed bety i po ponownym otwarciu serwerów, obecnie nie biore udziału w testach.

Nie pamiętam też nazw tych klanów, ponieważ w tej grze znaczenie klanu jest (a przynajmniej było ) symboliczne

gra zespołowa jest główym elementem rozgrywki w przypatku misji pve.]

 

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

[Moje doświadczenie z symulacja sięgają roku 2006 kiedy to zacząłem sobie latać w grze Microsoft Flight Simulator 2002

Na początku to była tylko zabawa, dziś to już pasja.

 

Przez te lata latałem na wielu symulatorach lotu m.in:

 

Microsoft Flight Simulator X

Lock ON

Microsoft Combat Flight Simulator 2 i 3

Enemy Engaged 2

 

Latam od jakis 2 lat w sieci Vatsim oraz jestem pilotem w wirtualnych liniach lotniczych W!ZZair

latałem na wielu samolotach, ale moja specjalizacja są oczywiście Airbusy a wszególności A320

 

Osobiscie grałem w wiele symulacji pola bytwy takich jak CoD czy BTF

grywałem również w nowsze produkcje takie jak Warface.

Jednak największą frajdę oraz trudność sprawiła mi Red Orchesta, gra w której wcielamy się w role żołnierza z czasów 2 wojny światowej

symulacja zdrowia czy stanu broni, jest w niej na wysokim poziomie.

Z serią Arma mam dopiero doczynienia od miesiąca, sam swoją kopię kupiłem dopiero dzisiaj rano i właśnie się pobiera.

Liczę że z wami uda mi sie przenieść poziom moje symulacji działań wojennych na zupełnie inny poziom]

 

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

[Zdecydowałem się na złożenie podania o przyjęcie mnie do waszej społecznosci, ponieważ jest ona społeczością ludzi, którzy tak jak ja pragną symulacji elemętów rzeczywistych.

 

Staraja sie przy tym by symulacja była na jak najwyższym poziomie, oraz sami szkolą innych graczy, chcących się do nich przyłaczyć, ten element jest dla mnie szczególnie ważny ponieważ w arma są to moje pierwsze kroki.

Potrafię poprawnie skonfigurować ACRE czy samą grę, ale szczegóły taktyki wojennej juz nie są mi znane na tyle bym mógł dobrze symulować takie elementy jak współpraca Ziemia-Powietrze.

 

Liczę że razem z Wami uda mi sie zdobyć nowe ciekawe doświadczenia zwiazane z pilotażem, ale nie tylko.

Wasza społecznosć jest czymś w czym na pewno się odnajdę, dlatego oczekuję włączenia mnie do niej.]

 

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:

[Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce]

 

Coś o mnie:

[Nazywam się Bartek CIchoński mam 5 lat :)

 

- dobra a teraz poważnie

 

Jestem Bartek, koledzy do mnie mówią Cichy (ciekawe dlaczego) w grach przeważnie istnieje jako Profos

 

Na codzień jestem bezrobotnym grającym w gry :D

no dobra, czasem pracuje, ale żadko udaje mi sie robic w jakiejś robocie dłużej niż 2 miesiące :o

jestem absolutnym maniakiem lotnictwa i juz dawno bym był pilotem przynajmniej jakiegoś szybowca, gdyby nie fakt że mam okropną chorobę lokomocyjną :blink:

Jestem wyszkolonym informatykiem, ale przy średnim wykształceniu nie ma zabardzo pracy, planuje studia ale jeszcze nie wiem jaki kierunek.

 

Oprócz fanatyzmu lotniczego, trudnię sie sceną, a raczej tym co na niej:

 

Moim drugim wielkim marzeniem, kóre jeszcze moge spełnic jest aktorstwo, dlatego może za rok wpadne do jakiegoś PWST na rekrutacje

 

-co by tu jeszcze dodać hmm,,,,

jestem bratem 4 sióstr..... 1 brata

mam 9 siostrzeńców małych apaczy, które tylko czyhaja na moje życie wirtualne, chcąc wyłączyć mi komputer i bawić sie ze mna :lol:

Myślę że to tyle o mnie, więcej poznacie jak wkońcu sie spotkamy

- Oczywiscie na TS ;)]

 

Osoba polecająca : Nie podano

 

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Edytowane przez steal
Edycja na prośbę Profosa
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj [m=Profos] !


Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:


Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik



Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy



Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma2

Najbliższe terminy szkoleń Arma3



WAŻNE!

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikach są bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.


Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.


///
SLT już zaciera ręce ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...