Skocz do zawartości
Riwer

Formularz rekrutacyjny - Riwer

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Jakub]

Data urodzenia:
[15 luty 2001 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 3]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[byłem członkiem 4 Dywizji Szybkiego Reagowania oraz Jednostki Specjalnej COSA]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Grę posiadam już od prawie dwóch lat, mam przegranych ponad 1400 godzin a czas ten spędziłem głównie na rozgrywkach kooperacyjnych w 4DSR i COSA. Zajmowałem się również tworzeniem rozmaitych misji oraz poniekąd modyfikacji. Posiadam całkiem spore doświadczenie na wielu stanowiskach w grze. W 4DSR jako jeden z instruktorów szkoliłem nowych rekrutów, oraz zajmowałem się wieloma sprawami organizacyjnymi.]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Zdecydowałem się na dołączenie do waszej grupy, ponieważ jesteście jedną z największych grup na Polskiej scenie Army, oraz posiadacie doświadczenie i prezentujecie ciekawy styl gry. Bardzo podobają mi się rozbudowane działania opierające się na współpracy wielu grup i rodzajów wojsk. Przekonałem się o skuteczności waszego działania na wspólnym JoinOpsie, dlatego chcę wstąpić w wasze szeregi.]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Samoloty i myśliwce]

Coś o mnie:
[Jestem bardzo młodym człowiekiem, którego życie niestety zdążyło już negatywnie doświadczyć, przez co dojrzałem i zupełnie zmieniłem swoje podejście do życia. Jako młody patriota interesuję się głownie wojskowością oraz jestem członkiem Związku Strzeleckiego a swoją przyszłość związuję z wojskiem. Poza tym jeżdżę na deskorolce, uprawiam down hill i sportowo tańczę taniec towarzyski. Bardzo lubię pozyskiwać wiedzę, a Armę traktuje głównie jako miejsce swojego rozwoju, lecz czerpie z niej też dużo zabawy. Dobrze odnajduje się w grupie oraz lubię współdziałać z innymi. Jestem osobą pozytywną, zawszę chętną do niesienia pomocy.]

Osoba polecająca : Wyga
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...