Skocz do zawartości

VegaZ

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Odpowiedzi dodane przez VegaZ


 1. @Maras

  3 minuty temu, Maras napisał:

  Serwer nadaje tylko wartości domyślne możliwe do nadpisania z perspektywy ustawień misji w mission.sqm

  To ciekawe, bo ustawienia były inne od tego, co ustawiłem i z tego, co wiem większość ustawień są już ustawione przez admina, których misja nie nadpisze.

   

  7 minut temu, Maras napisał:

  Polecam obejrzeć jak wyglądają wymiany ognia w walce w tamtych warunkach, szczególnie z udziałem Polaków. Myślę, że to co @Alienzo Ci powiedział podczas DB nt. celowników powinno dać trochę do myślenia. Plecaki z dod. sprzętem byłby tutaj wskazane.

  Co do amunicji do pkm było jej 400, wątpię, że jest to mało. A co do dodatkowego sprzętu czego oczkujesz, żebym dodał ?

  19 minut temu, Maras napisał:

  Przy przekładaniu jakiejś wizji 1:1 należy pamiętać o ograniczeniach A3 i AI oraz o tym jak mogą zareagować gracze grający dany scenariusz jakikolwiek by on nie był.
  MM nie jest prostą rzeczą tym bardziej, gdy chce się wprowadzić coś imponującego i zaskakującego. Jednym się spodoba innym nie i nie należy wszystkiego twardo brać na klatę.

  Jakich ograniczeniach arma 3 ? Goście podeszli do budynku nawet do niego weszli. Po 2 minutach wyjęli broń i was zabili, a wy nie zrobiliście nic, żeby ich zatrzymać. Ja rozumiem, że komuś się to nie podobało, ale nie mówcie mi, że nie mieliście szans :D Wystarczyło ich skuć. Jeśli ma ktoś problem ze skuciem niech sobie to zbinduje, a nie mówi mi, że to był mój błąd, bo gościu się nie dał. ;D


 2. Następnym razem dodam specjalne napisy, żeby było wiadomo, że ludzie, którzy mają was zaskoczyć i teoretycznie nie powinniście ich nawet wpuścić na posesje, wyciągają broń i dam im chwile, zanim zaczną do was strzelać, żebyście spokojnie ich zabili ... Co do fps nie miałem problemów i nie jestem w stanie sprawdzić misje na wszystkich konfiguracjach sprzętowych, żeby wszystkich zadowolić.


 3. @Brick

  - cysterna wraz z naprawczym były otwarte  pod remizą. (Nwm do jakich ty wchodziłeś)

  - paliwo tankuje się normalnie ale w przyszłości postaram się to jeszcze zwiększyć.

  - masz gps w śmigle (można go powiększyć w opcjach)

  - jak byś spadł to i tak na 343 nie mógł byś się skontaktować chyba że gdzieś blisko do 600m na płaskim terenie.

  - odnośnie fps to nwm może mapa jest tak zbudowana.

  - odnośnie medykamentów pomyśle na przyszłość.

  @Templar

  -odnośnie baterii to i tak by ci się nie przydała dlatego ci nie dałem.

   

   


 4. Imię:
  Mateusz

  Spełniam następujące warunki:
  1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

  Data urodzenia:
  03.01.1998

  Którą wersję Army posiadasz?:
  ArmA 3

  Wiem o ACC dzięki:

  Znalazłem tą grupę poprzez google.  Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

  Jeśli chodzi o Arme jest to moja pierwsza styczność oprócz innych serwerów live, dayz z Army 2 itp. Jeśli chodzi o inne gry byłem w kilku teamach cs-go, szczególnym osiągnięciem było wygranie niewielkiego Lana w Katowicach. Obecnie zaczynam również swoja przygodę z Asg.  Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

  Jeśli chodzi o doświadczenie w symulacjach to tylko arma 2 oraz arma 3 gdzie dużo grałem na serwerach live, dayz, epoch, oraz różnych scenariuszy grywanych razem z przyjaciółmi. Miałem też niewielki serwer dayz aczkolwiek z braku pieniędzy niestety musiałem zrezygnować z serwera.  Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

  Słyszałem dużo o takich symulacjach bitwy i chciałbym sprawdzić się na tym polu.  Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
  Samoloty i myśliwce

  Coś o mnie:

  Mam na imię Mateusz pochodzę z Podkarpacia i mam 19 lat. Aktualnie mam rok przerwy ponieważ szkole już skończyłem a z racji, że dostałem się na studia tam gdzie nie chciałem czekam na następna rekrutacje. Zaczynam również swoją przygodę z asg gdzie aktualnie jestem na zakupie sprzętu oraz wdrożenia się w szeregi graczy w obrębie mojego obecnego miejsca zamieszkania. Lubie bawić się serwerami nieraz pomagam przy tworzeniu różnych serwerów pod arme, mam pod tym względem małe doświadczenie.  Osoba polecająca:
  Gość


  Zobacz pełny formularz rekrutacyjny

×
×
 • Dodaj nową pozycję...