Skocz do zawartości

Prefix

Rekrut
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Prefix

 • Tytuł
  Nowy użytkownik

Dane kontaktowe

 • Discord
  Prefix

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Prefix

  Szkolenie Dowódców Sekcji

  do

  Szkolenie ciekawe, widać solidne przygotowanie prowadzącego. Plus za skrypt szkolenia, zamiast prowadzenia go "z głowy", dzięki czemu przestoje pojawiały się tylko gdy potrzebowali ich kursanci. Ja bym jednak proponował ograniczyć poziom ze "szkolenia dla wszystkich" na "szeregowca", bądź coś pośrodku, bo jako nowicjusz robiłem bałagan Ew. na nowych graczy przyda się osoba wspierająca, gdzie główny prowadzący wykłada temat, a pomocnik indywidualnie nadgania ze świeżymi w temacie, by główna grupa nie czekała. Wciąż jednak, mnie się podobało - dzięki! Jest szansa dostać "slajdy" z poradami dot. ustawiania sekcji?
 2. Będę! Mamy orientacyjny czas trwania?
 3. Prefix

  Powitalnia dla nowych graczy

  Cześć wszystkim, mam na imię Bartek. Jestem nowicjuszem w Arma, więc z początku będę służył za mięso armatnie, jednak z czasem to się zmieni :D Do zobaczenia online po szkoleniach!
 4. Imię: Bartek Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1990.04.14 Którą wersję Army posiadasz?: Arma 3 Apex Wiem o ACC dzięki: Google Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Z tytułów multi, zacząłem od tematyki RPG na polskim serwerze KDR, potem jeszcze zaliczyłem serwer międzynarodowy, wszędzie działając w gildiach. Później zabawa w World of Tanks, większość czasu w klanie NOIS. Ostatnio grywam w Rainbow Six: Siege z luźno powiązaną grupą "R6 cool & good players" - do znalezienia na Discord, zapraszam chętnych Jeśli chodzi o ArmA i grupy rzeczywiste - doświadczenie znikome. Grywam amatorsko w ASG, jednak zawsze jako "doklejany" wolny strzelec, bo czas nie pozwala na dołączenie do drużyn na stałe. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Nowicjusz Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Jestem świeży w środowisku Army, więc dostałem lanie, jak tylko włączyłem rozgrywkę online, jednak dobrze by było grać ze stałą ekipą. A ACC to ślepy, szczęśliwy traf - przekopałem Google w poszukiwaniu aktywnej grupy. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Jednostki specjalne Coś o mnie: Pracuję w inżynierii. Jak mam mało wolnego czasu - śmigam na rower/piłkę nożną, a kiedy więcej, uciekam w góry. Osoba polecająca: Gość Zobacz cały formularz rekrutacyjny
×
×
 • Dodaj nową pozycję...