Skocz do zawartości
BatuPL

Formularz rekrutacyjny - Bartłomiej

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Bartłomiej

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1993.02.22

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Gram w Arma Reforger. Żadna z wyżej opcji mnie nie dotyczy. Wiem o was z grupy na FB. 



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Nie mam problemu z grą zespołową. Następna pozycja w sumie może uzupełnić tą. Interesuje się tematyką wojenną, bardziej z II wś oraz zimnej wojny. Najbardziej Siłami powietrznymi i morskimi. Zawsze lubiłem trudne, symulacje gry zespołowe. 



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Grałem kiedyś w Armed Assault, czyli Arma 1 na pc. Późniejsze wersję były za mocne na mój komputer i do tego tygodnia nie grałem w żadne Army. Od tego tygodnia zacząłem grać na Tactical Warfare. Inne gry wymagające gry zespołowej to Hell Let Loose. Taktycznie jest bardzo podobna do rozgrywek z randomowymi graczami w Arma. Grałem też całkiem sporo w Silent Hunter III, póki działały serwery, to jest gra o okrętach podwodnych. Tyle z tych taktycznych i trudniejszych gier. Z życia to trochę się latało na ASG oraz parę razy na Paintball. 



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Szukam dorosłej ekipy, z którą można się wczuć w świat konfliktu. 



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce

Coś o mnie:

Nie mam czasu się rozpisywać. Mam 31 lat pracuje jako monter stolarki okiennej. Województwo Lubelskie. Jeżeli potrzebujecie jakiś informacji to wolałabym porozmawiać na czacie głosowym i wtedy się tam poznawać. Pozdrawiam :) 



Osoba polecająca:



Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @BatuPL!
Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3.

Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk
są oni oznaczeni na TS taką ikoną: kwatermistrz.png

W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: sztabowiec.png
>>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<<
a następnie:

>>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<<

 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Link do serwera Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...