Skocz do zawartości
Venflon

Formularz rekrutacyjny - Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Jakub

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2002.11.14

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

O ACC dowiedziałem się od jednego z członków, po tym gdy na Facebooku na pewnej grupie dla graczy zadałem pytanie o grupy grające razem w A3/Reforger.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Na przestrzeni lat grałem w przeróżne gry, jednak grupowe granie zacząłem w roku 2013 kiedy to dołączyłem do małej grupy w Red Orchestra: Ostfront. Później była Arma 2, Project Reality, nawet Roblox, Squad aż w końcu trafiłem do Army 3 i grałem aktywnie w paru mniejszych grupach.
Umiejętności życia w zespole również wyciągnąłem z mojej służby w Wojskach Obrony Terytorialnej, która trwa już dwa lata.Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

W samej A3 mam rozegrane 325 godzin, nie jest to jakoś bardzo dużo, jednak przez ten czas sporo się nauczyłem o grze. Ostatnio zacząłem również grać w Arma Reforger w którym jak na razie mam zaledwie 15 godzin, lecz też znam już podstawy tamtejszego pola bitwy. W samej Red Orchestrze Ostfront jak i modzie do niej - Darkest Hour, mam rozegrane kolejno 64 i 88 godzin, oprócz tego pogrywam czasem w Insurgency Sandstorm, DayZ, Zero Hour i Ready or Not.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Do dołączenia do ACC przekonały mnie szeroko ogrywane przez was scenariusze milsim i utrzymywany przy nich realizm.Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne

Coś o mnie:

Mam 21 lat(w tym roku 22), bywam czasem nieśmiały ale muszę się po prostu rozkręcić i poczuć swobodnie. Skończyłem technikum gastronomiczne, nie chodzę do pracy przez problemy zdrowotne(choruję na nowotwór, ale jestem w trakcie leczenia), interesuję się grami oczywiście, muzyką, książkami, trochę historią i co najważniejsze - militariami.
Poza graniem uczę się śpiewać i jestem wokalistą/tekściarzem w moim zespole punkowym(który jeszcze nie wystartował niestety), oprócz tego jestem szefem grupy S.T.A.K.E.R Pyrlandia zrzeszającej fanów tego uniwersum na terenach Wielkopolski, zajmujemy się tam głównie cosplayem z gier z serii, lecz mamy w planach o wiele więcej.
Jak wspomniałem służę też w WOT od dwóch lat, cały czas jestem w stopniu szeregowego, lecz za jakiś czas mam zamiar pójść na kursy na kaprala, a potem kto wie, może pójść na zawodowego betoniarza.Osoba polecająca:
Koxxus


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @Venflon!
Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3.

Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk
są oni oznaczeni na TS taką ikoną: kwatermistrz.png

W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: sztabowiec.png
>>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<<
a następnie:

>>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<<

 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Link do serwera Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj @Venflon!

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik Poborowego

 

Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj:

Poradnik Techniczny

 

Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe.

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje.

Discord ACC

 

Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem!

 

WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne.

2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń.

3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk).


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC:

1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie.

2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji.

3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji!

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane.

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Do zobaczenia na szkoleniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...