Skocz do zawartości
Alan

Formularz rekrutacyjny - Alan

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

Imię:

Alan

 

Data urodzenia:

Listopad 1981

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Google jakoś w początkach roku, a finalnie namówił mnie Tomy, który dołączył do Was też dość niedawno.

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Bo Arma 2 okazała się dla mnie świetną przygodą. I chcę więcej i lepiej. Naturalnie na spokojnie, muszę się jeszcze bardzo wiele nauczyć. Ale chęci są, co znaczy łańcuch dowodzenia, też wiem.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

OFP dawno temu, jakoś zaraz po premierze. Pograłem co niego, ale poziom trudności mnie wtedy przerósł. Pierwszą Armę ominąłem dość szerokim łukiem, z dwójką zacząłem nieć coś wspólnego w początkach tego roku. Zacząłem grać z Tomym i znajomymi i trwa to do dzisiaj. Gramy jednak na gołej Armie (brak ACE itp) - lajtowo, ale jednak z zachowaniem zasad taktycznych. I tak sobie od początków roku pogrywamy, zazwyczaj w piątki wieczorem.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

Gildia Skowyt w Warhammerze Online - swego czasu trzecia gildia na jednym z serwerów. Niestety, gildia już nie istnieje.

 

Osoba polecająca:

Tomy

 

Coś o sobie:

Zawodowo zajmuję się lokalizacją gier komputerowych na rozmaite języki i platformy. Zainteresowania to hokej na lodzie (NHL - jestem współzałożycielem Polskiego Centrum NHL (http://www.nhl.com.pl), folk/pagan/viking metal i oczywiście gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...