Skocz do zawartości
bobsztajn

Formularz rekrutacyjny - Bobsztajn

Rekomendowane odpowiedzi

[si] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[Tak] Posiadam mikrofon

[Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[Tak]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Mateusz

 

Data urodzenia:

I 1986

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Z internetu. Nie pamiętam dokładnie, bo podglądam forum od prawie roku, dopiero teraz mam techniczną możliwość grać w multi.

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Zagrywam się w gry z tej serii od wakacji 2001 roku. W dawnych czasach katowałem OFP WGL i przede wszystkim FDF na zagranicznych serwerach. Właśnie odzyskałem po kilku latach możliwośc gry przez internet, a filmiki z waszych rozgrywek tylko zachęcają.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

j/w

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

Bobsztajn Patrol znany też jako weekendowe granie po lanie we wszystko z trybem coop. Poza tym jestem weekendowym asgejem.

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

Potrafię strzelać fochem, plastikowymi kulkami i pociskami 5,6 lub 9mm, grywam na wszystkich instrumentach jakie mam pod ręką oraz nałogowo oglądam filmy klasy b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widziałem SixUpdater sam z siebie nie działa jakoś rewelacyjnie. Choć nie da się ukryć że jest strasznie fajnie przemyślany (tylko jakby jeszcze się nie zacinał, wyświetlał zawartość poprawnej zakładki i reagował na polecenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...