Skocz do zawartości
Gość

Formularz rekrutacyjny _ Murdock

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Bartosz, ale przywykłem do "Murdock'a"

 

Data urodzenia:

Wrzesień, '92

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Szukałem materiałów by się podszkolić i trafiłem na Was...

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Może nie tyle dołączyć - ile zdobyć kolejną partię doświadczenia grając z "profesionalną" ekipą, no a na dodatek Wasz program szkoleniowy jest wyjątkowo kuszący zwłaszcza jeśli ktoś chce wyspecializować się w pewnych "specializacjach" ( jak RTO i pirotechnik )

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Na początku był kochany Flashpoint kupiony dawno temu za kieszonkowe, później sukcesywnie powiększałem kolekcję o dodatki. Na ARMA 2 przeszedłem gdy pojawiła się w CDA, a dodatek OA zafundowałem sobie na gwiazdkę i od tamtej pory sukcesywnie się rozwijam.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

Nie jestem członkiem żadnego klanu, ale od jakiegoś czasu regularnie gram z ekipami : NN oraz AFTP, do tego mam pewne doświadczenie nabyte podczas 3 lat gimnazjum w klasie informatycznej ( CS 1.6 & Quake ) oraz 3 lata liceum w klasie biznes ( głównie Wolfenstein Enemy Territory & ASG )

 

 

Osoba polecająca:

[...]

 

Coś o sobie:

 

Historia, militaria, kabarety, stare kino, dobre piwo, zabawa, wędrownictwo

 

jeśli zaś chodzi o przygotowanie - na dysku mam wszystko co potrzebne i jeszcze trochę więc mogę zagrać praktycznie z marszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może być problem, ale wystarczy odpowiedni akcent na drugą literę i po sprawie :) poza tym, uwierz mi na słowo, ale jakbyś usłyszał mnie na TS'ie to raczej nie miałbyś problemu .

 

PS

 

Gracie coś dzisiaj bo chętnie bym się wkręcił ... o ile ktoś poda mi hasła na TS'a i Serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ze starą szkołą mówiącą że walka to najlepsze szkolenie :) ?

 

EDIT :

 

jest jeszcze sprawa dwóch Addonów - @ACC i @Everon2000; o ile się orientuję to są Wasze dodatki, mam nadzieję, że dziś nie będą jakoś szczególnie potrzebne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te addony są wymagane, aby grać musisz je mieć. Jeżeli nie będziesz ich miał to raczej nie uda Ci się wejść na server. A co do szkolenia, to każdy 'nowy' kadet musi je przejść aby wszystkim przyjemniej i łatwiej się grało. Podczas misji po prostu trzeba znać pewne zagadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a co ze starą szkołą mówiącą że walka to najlepsze szkolenie :) ?

 

EDIT :

 

jest jeszcze sprawa dwóch Addonów - @ACC i @Everon2000; o ile się orientuję to są Wasze dodatki, mam nadzieję, że dziś nie będą jakoś szczególnie potrzebne ...

 

Walka była szkoleniem jakieś 2 lata temu jak dołączylem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale pytanie co obejmuje to szkolenie - bo z tego co już dowiedziałem się od Rutk'a to jest nic innego jak klasyka czyli obsługa ACE, formacje oraz komunikacja, a z tym nie mam większych problemów, więc jeśli jest to obowiązkowe to mogę podejść do tego z marszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie co obejmuje to szkolenie - bo z tego co już dowiedziałem się od Rutk'a to jest nic innego jak klasyka, obsługa ACE; formacje i komunikacja, a z tym raczej nie mam problemu

W takim razie to będzie tylko czysta formalność, każdy musi to przejść. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj.

 

Ściągaj wszystkie potrzebne mody, informacje jak to zrobić znajdziesz w dziale technikalia. Przeczytaj również kilka ostatnich postów z tablicy ogłoszeń na serwerze wprowadzono kilka update'ów.

 

Następnie napisz PM do mjr NOON z prośbą o zmianę nicku.

 

W razie problemów zapraszam na TS'a, na pewno znajdzie się ktoś kto postara się pomoc. W najbliższym czasie zostanie wyznaczony termin szkolenia.

 

Proszę graczy o nie prowadzenie niepotrzebnych dyskusji w dziale rekrutacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to szukam nowego nicku ... bo posiadanie dwóch to tylko kłopoty ... choć w wojsku też pewnie jest tak że w jednym oddziale jest dwóch Nowaków i nikt z tego wojny nie robi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...