Skocz do zawartości
Fred

Formularz Rekrutacyjny - Fred

Rekomendowane odpowiedzi

[Tak] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations. (Steamowa wersja, już rozgryzłem wgrywanie bet i modów)

[Tak] Posiadam mikrofon.

[Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC.

[Tak]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki.

 

 

Imię:

[Mateusz]

 

Data urodzenia:

[Wrzesień, 1991r.]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Pan Google]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Gdyż wydajecie się solidni i nie zamierzacie usuwać projektu za parę dni, czy miesiąc - chcę pograć bez obaw, że projekt upadnie, gdy odejdę z przed komputera. Nie miałem okazji pograć w takim dużym gronie graczy. Większość czasu bawiłem się w mały oddział 4-5 osobowy. Ciekawym doświadczeniem będzie, tak myślę, gdy pole bitwy będzie się rozciągało na dużo większym terenie.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[KSK Dallasa, zawieszono projekt - pewnie po części przeze mnie, gdyż zmieniałem miejsce zamieszkania i nie miałem dostępu do internetu]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Jeśli ma to jakieś znaczenie, kilkakrotnie prowadziłem organizacje przestępcze w SA:MP, ale wątpię by to się przydało]

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Czytam fantastykę, nigdy nie rajcowała mnie literatura II wojenna, czy inna tego typu. Co lubię robić? biegać po targach staroci i wyciągać "wartościowe" dla mnie rzeczy, nie zawsze potrzebne. Pogrywam w gry komputerowe typu RPG, ale te starszawe, gdyż te nowe stawiają bardziej na efekty specjalne, czy filmową otoczkę niż na podstawy rpg. Lubie też sobie przed komputerem postrzelać, ale mucenie głupich botów czy strejfowanie w muckach dla każuali już mnie nie bawi. Stąd zabrałem się do Arma2, ciężko było się przestawić z rozgrywki typu rambo, na taktyczną rozgrywkę, gdzie bystre oko nie jest aż tak ważne. Czego oczekuję? chcę wyciągnąć naukę z gry i dobrą zabawę. Kooperacja jest dużo ciekawsza, niż jako pojedynczy pachołek bawię się w pana życia i śmierci.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj!

 

Na dobry początek zapoznaj się z:

Jak zainstalować mody ?

Kto ? Z kim ? Gdzie ? Kiedy ? Co robili ?

Kiedy szkolenie ?

 

W razie pytań - PW, bądź TS tam na pewno znajdzie się ktoś kto Ci chętnie pomoże.

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, regulamin, jak i adresy serwerów!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...