Skocz do zawartości
Asdam

Formularz rekrutacyjny - Asdam

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

Adam

 

Data urodzenia:

Grudzień 1996

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Dawno temu usłyszałem o tej grze, w maju 2011 byłem członkiem korpusu ACC w randze szeregowego, jednakowoż z powodu długotrwałego braku aktywności uważam, że powinienem złożyć nowe podanie i przejść ponowne przeszkolenie.

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Ponieważ pamiętam jakim wspaniałym doświadczeniem są misje kooperacyjne w ACC.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Znam tę grę, grałem misje w coop, jednakowoż czuję się zobowiązany zaznaczyć, że od ponad roku nie miałem z ArmA styczności "na poważnie".

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

Członkostwo ACC w randze szeregowego w okresie: Maj-Czerwiec 2011.

Członkostwo klanu Święty Zastęp w grze Mount&Blade Warband w randze kawalerzysty w okresie: Październik 2009-Kwiecien 2010 (klan rozwiązany, funkcjonował w trakcie beta-testów gry).

Członkostwo klanu PF w grze Mount&Blade Warband w okresie wakacyjnym roku 2010.

Członkostwo grupy Stara Gwardia podczas Mistrzostw Polski Mount&Blade Warband w roku 2010, osiągnięcia – 3 miejsce Mistrzostw Polski 2010.

Niepełne członkostwo klanu REF w grze Mount&Blade Warband w randze Przyjaciela Klanu w okresie: Jesień 2010 – do teraz (klan zawiesił działalność).

Osoba polecająca:

Movart

Coś o sobie:

Niewiele jest do powiedzenia. Fan S-F, fantasy, fascynat militariów, nałogowo czytam książki, lubię dobrą współpracę między ludźmi, od ok. trzech miesięcy jestem członkiem teamu ASG.

Byłbym wielce zadowolony z ponownego przyjęcia w szeregi ACC z któych zniknąłem z powodu braku czasu oraz innych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miło wiedzieć, że ktoś mnie jednak pamięta.

Po prostu widziałem, że w składzie korpusu wpisany nie jestem i stwierdziłem, że złożenie nowego podania będzie odpowiednią rzeczą. Na szkoleniu się stawię, rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...