Skocz do zawartości
Kmicic

Formularz rekrutacyjny - Kmicic

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

Kacper

 

Data urodzenia:

03.03.1996

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

-Google, strony partnerskie

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Po pierwsze, chciałbym dołączyć do zorganizowanej grupy, która pasjonuje się shooterami taktycznymi. Ponadto jeszcze nigdy nie grałem z Polakami na większą skalę.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Grałem w najstarszego Flashpointa mając 7 lat i wszystkie misje znam na pamięć, próbowałem także swoich sił w Armie I i Armie II, lecz to nie była gra na poważnie.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

 

Skate 3 : nasz klan był ( czerwiec - wrzesień 2011 ) drugi w Europie.

 

Star Wars: The Old Republic : tutaj się chyba mogę pochwalić, byłem guildmasterem największej gildii na serverze (Sons of Chuck Norris - dziwna nazwa, wiem). Co dziwota na 290 osób przypadał 1 Polak, a cała gildia wzniosła się na wyżyny w październiku i utrzymywało się to do lutego tego roku. Niestety, przestałem grać (fuzja f2p), a nasza wataha powoli podupada, jak już nie przestała istnieć.

 

Byłem też w innych klanach, gildiach lecz ciężko mi się tutaj rozpisywać bo tego jest dużo, tak w skrócie:

Cała seria BF (prócz 1942) i CoD (prócz 1 i Black Ops)

Forsaken World, Team Fortress 2, CS 1.6 i Source , LOTRO, Garry`s Mod, Left 4 Dead 2

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie:

W swoim gronie jestem znany z tendencji przywódczych i cynizmu. Od zawsze interesowały mnie gry fps, czułem wręcz podniecenie grając online w shootery różnej maści, mając świadomość, że tak naprawdę walczę z kimś żywym, osobą, która myśli i czuje. Mogę w sumie nazwać się pasjonatem ;) Lubię także sport, szczególnie piłkę nożną i ping-ponga. Czytam również horrory Kinga, lecz notabene nie lubię filmów tego gatunku. Ćwiczę też kreskę, animacje i grafikę komputerową.

Oczekiwań nie mam za wielkich, jak na razie jestem tylko 16-latkiem, bez wyszkolenia w tej grze, z czasem przyjdzie doświadczenie ( kto powiedział, że w górę hierarchii nie można się piąć ? :) ). Jeżeli chodzi o takie mini-specjalizacje to praktycznie zawsze byłem spotterem lub sniperem w oddziałach specjalnych ( Flashpoint, BF:Project Reality) lecz balistyka w Armie jest na pewno inna i do tego będę musiał się jeszcze przyzwyczaić ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W swoim gronie jestem znany z tendencji przywódczych

 

Nooooo ;)

 

Jeżeli chodzi o takie mini-specjalizacje to praktycznie zawsze byłem spotterem lub sniperem w oddziałach specjalnych ( Flashpoint, BF:Project Reality) lecz balistyka w Armie jest na pewno inna i do tego będę musiał się jeszcze przyzwyczaić ;)

Pozdrawiam!

Ech... a tak dobrze się zapowiadał. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.

raczej nick do zmiany

Brzmi prymitywnie, ale ten jest chyba łatwy do zapamiętania i dosyć szybko się mnie wzywa, moi kumple z mixów dobrze o tym wiedzą, w sumie także lepszy od Samuel Kmicic ( moje 2 przezwisko ) :P

 

2.

 

W swoim gronie jestem znany z tendencji przywódczych

 

Nooooo ;)

 

Jeżeli chodzi o takie mini-specjalizacje to praktycznie zawsze byłem spotterem lub sniperem w oddziałach specjalnych ( Flashpoint, BF:Project Reality) lecz balistyka w Armie jest na pewno inna i do tego będę musiał się jeszcze przyzwyczaić ;)

Pozdrawiam!

Ech... a tak dobrze się zapowiadał. :(

Nie powiedziałem, że muszę akuratnie muszę być sniperem :P

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od zawsze interesowały mnie gry fps, czułem wręcz podniecenie grając online w shootery różnej maści, mając świadomość, że tak naprawdę walczę z kimś żywym, osobą, która myśli i czuje. Mogę w sumie nazwać się pasjonatem.

Sądząc po podejrzanych odgłosach i dziwnych tekstach podczas rozmów na ts, znajdziesz tu na pewno ludzi o podobnych pasjach. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, poproś admina o zmianę Nicka i ustaw w Armie i na TSie

Ok, mam jeszcze jedno pytanie natury technicznej. Wszystkie dotychczasowe gry na platformie Steam patchowały mi się automatycznie, jest tak również z Armą ?

 

@EDIT

grupa administratorów albo ma zablokowane PM, ablo ja nie jestem w stanie wysłać im wiadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj Kmicic!

Na dobry początek bardzo ważna czynność, zapoznaj się z:

 

Jak zainstalować dodatki ?

Tablica ogłoszeń

Kiedy odbędzie się Twoje szkolenie?

 

TeamSpeak i nasz serwer:

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, REGULAMIN, jak i adresy serwerów!

Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.

 

WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidualne (w zależności od liczby chętnych rekrutów).

 

Jeśli masz problemy pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj czy nie dublujesz podobnego tematu), wchodź na TS-a, pisz do mnie PM-a. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer.

 

Pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, sekcji specjalnych), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże. - dowolna godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...