Skocz do zawartości
Michau

Formularz Rekrutacyjny Od Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

Michał

 

Data urodzenia:

wrzesień 1995

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Kurczę nawet nie pamiętam, ale chyba z filmików na youtube

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Ponieważ bardzo lubię grać w symulatory, a szczególnie Armę, a nie mam po prostu do tego ludzi. Chciałbym sprawdzić swoich sił w zdyscyplinowanym towarzystwie.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Z armą jestem już od bardzo dawna, praktycznie od czasów pierwszej części. Potem był Operation Arrowhead i crackowane wersje :) Dużo bawiłem się w mission making, ale obstawiam, że waszym mission makerom nie dorastam do pięt. Znam Armę dobrze, ale cóż, człowiek uczy się całe życie.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

Myślę, że jeżeli chodzi o grę zespołową to nie mam sobie nic do zarzucenia. Jedyne czego potrzebuję to albo dobrego dowódcę, albo zdyscyplinowanych ludzi, no i oczywiście szkolenia. Nie byłem w wielu oficjalnych klanach. Jedyne co mi przychodzi na myśl, to delete squad, ekipa którą stworzyliśmy z paroma kumplami. Zajmowalismy się głównie bf3 ale armą też.

 

Osoba polecająca:

Partner z drużyny ASG.

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

No więc nazywam się Michał i jestem aktualnie w drugiej klasie technikum architektoniczno budowlanego w Warszawie. Jestem aktywnym Airsoftowcem, choć troszeczkę zastygłem przez tę zimę (moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina). Lubie grę zespołową i wspólną zabawę. Nie jestem typem samotnika i z chęcią służę pomocą innym. Oczekuję zdyscyplinowania, jasnego podziału obowiązków i zajebistego (przepraszam za słowo) klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj MeHow










Tutaj znajdziesz techniczne sprawy naszego serwera:











http://www.arma2coop...79-technikalia/












Tutaj znajdziesz przydatne informacje:











http://www.arma2coop...m/8-ogloszenia/












PRZECZYTAJ!











http://www.arma2coop...egulamin-forum/












Zapisz się na szkolenie:











http://www.arma2coop...n/page__st__300












Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.











WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidualne (w zależności od liczby chętnych rekrutów).











Jeśli masz problemy pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj czy nie dublujesz podobnego tematu), wchodź na TS-a, pisz do mnie PM-a. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer.











Pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, sekcji specjalnych), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.











Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...