Skocz do zawartości
Chidori

Formularz rekrutacyjny - Chidori

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Damian]

Data urodzenia:
[11 April 1994 - 01:00]

Chcę grać z ACC w:

[ArmA 2: CO i ArmA 3 beta]

 

Wiem o ACC dzięki:

[Dzięki 3 letniemu stażowi w tej że społeczności.]

 

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Hmm... głównie istotna powinna być grupa ACC. Jeśli chodzi o inne to 2 długoterminowe klany w M&B Warband. PS : Piłka nożna też się liczy?]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Arma 2/3. I gry których nazw nie pamiętam, a przewinęło się ich nieco.]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Chciał bym powrócić do starych dobrych misji o 20.00 w towarzystwie granatów i kul czyhających na moje życie. Oraz naturalnie w znacznym gronie znajomych głosów. (Głównie zakładam temat gdyż utraciłem swoją rangę wiecznego Rekruta. Wiec niechaj zasad stanie się zadość. )]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota]

Coś o mnie:
[Co mogę powiedzieć?
Studiuje w Wrocławiu, param się biologią. Tak więc może zostanę medykiem na CMS modzie? Z wspomnianą prędzej piłką nożną już dawno skończyłem. I linczujcie mnie lub nie ale nie przepadam za oglądaniem sportów. (Wole pograć osobiście), Czasami łakomie spoglądam na fantastykę by potem porzucić ją dla twardej i niezrównoważonej rzeczywistości.]

Osoba polecająca : Chidori


Click here to view the formularz rekrutacyjny

Edytowane przez Chidori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj [m=Chidori] !


Na dobry początek przywitaj się:

Powitalnia dla nowych graczy


W poniższych linkach znajdziesz przydatne informacje, przeglądnij je conajmniej raz:


ArmA 2

Instrukcja instalacji addonów


ArmA 3

Instrukcja instalacji addonów


Najbliższe terminy szkoleń


FAQ Poborowego


Adresy IP na serwer i TS


Regulamin forum


O nas


WAŻNE!

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.


Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

Edytowane przez GieNkoV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...