Skocz do zawartości
Szibi

Formularz rekrutacyjny - Szibi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Dawid]

Data urodzenia:
[01 sierpień 1996 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Jeśli chodzi o gry komputerowe to nigdy nie należałem do żadnej z takich grup, jakoś nie miałem czasu i chęci. Jak już wyżej wspomniałem gram w ASG, aktualnie nie jestem w żadnej grupie, ale to lada chwila się zmieni, gdyż prawdopodobnie dołącze do jednej z łódzkich grup Dzikie Gęsi. Pojęcie jakieś tam o wojsku, jednostkach paramilitarnych itp mam, lecz wiadomo nie wiem wszytkiego, ale chciał bym się czegoś nowego dowiedzieć, zwłaszcza iż się tym interesuje i mnie to fascynuje.]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Operation Flash Point to była moja pierwsza gra tego typu, zawsze lubiłem zrobić sobie jakąś amatorską misję, wcielić się w jednego z zołnierzy i fajnie pograć, nie było to profesjonalne ale grywałem. Następnie przeniosłem się na Arme II, ale to również grałem amatorsko, bez jakiś grup, czy też większych serwerów, misji współnych itp. Dopiero zaczynam zabawę!]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ interesuje się tym, naszła mnie pewna ochota na wcielenie się w takiego żołnierza, zresztą gram w ASG i to jest kolejny powód dla którego chciał bym tutaj dołączyć i współnie z wami pograć, nauczyć się czegoś nowego.]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce bojowe]

Coś o mnie:
[Nazywam się Dawid i mam 17 lat, mieszkam w Łodzi. Interesuje się grafiką komputerową oraz programowaniem stron internetowych. Uwielbiam ekstremalną jazdę na rowerze oraz grę w siatkówkę. Już od małego fascynowały mnie jednostki specjalne, a nawet zwykła policja i jej funkcjonowanie. Uważam, iż jestem miły i da się ze mną pogadać, jestem otawrty i komunikatywny, myślę, że nie mam problemu z odnalezieniem się w nowej grupie i współpracowaniem z nią.]

Osoba polecająca : Nie podano

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj [m=Szibi] !




Na dobry początek przywitaj się:


Powitalnia dla nowych graczy




W poniższych linkach znajdziesz przydatne informacje, przeglądnij je conajmniej raz:




ArmA 2


Instrukcja instalacji addonów




ArmA 3


Instrukcja instalacji addonów




Najbliższe terminy szkoleń




FAQ Poborowego




Adresy IP na serwer i TS




Regulamin forum




O nas




WAŻNE!


W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.


Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.




Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.


Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.




Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Edytowane przez Shock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...