Skocz do zawartości
MrCheese

Formularz rekrutacyjny - MrCheese

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Gracjan]

Data urodzenia:
[06 kwiecień 1996 - 12:59]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Nie należę do żadnej z grup.]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Od dawien dawna gram w gry o tematyce wojennej. Począwszy od pierwszych wersji Medal of Honor, po Call of Duty na Battelfield 3 kończąc.]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[szukam dobrego symulatora, a że wojskiem interesuję się dosyć mocno postanowiłem spróbować swoich sił tutaj. Moim zdaniem w grze (a szczególnie w grze wojennej) powinny obowiązywać pewne zasady, zgranie drużyny, planowanie i tym podobne. Tutaj to jest...]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Jednostki specjalne]

Coś o mnie:
[Mam na imię Gracjan, w grach przybieram nick MrCheese (Pan Ser). Jestem z woj. pomorskiego.
Interesuję się wojskiem, informatyką (programowanie, grafika) a w szczególności pożarnictwem. Jestem strażakiem ochotnikiem.
Uczę się w technikum informatycznym lecz wszystko kieruję ku studniom Aspirantów Straży Pożarnej.

Nie posiadam jeszcze gry Arma 2, lecz gdy moja prośba o przyjęcie zostanie pozytywnie rozpatrzona, kupuję grę.]

Osoba polecająca : Nie podano


Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Edytowane przez MrCheese
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już Ci pisałem na PM żeby dostać się do ACC trzeba przejść pozytywnie Szkolenie Podstawowe.

Po Szkoleniu Podstawowym  dostajesz rangę REKRUT która uprawnia cię do grania na serwerze ACC, a bez gry oraz jej poprawnego skonfigurowania (mody) tego nie zrobisz.
Więc nie widzę możliwości poprawnego rozpatrzenia tego formularza.
Jeżeli kupisz grę to zapraszam ponownie.

 

 

 

ODRZUCONE

Edytowane przez Shock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...