Skocz do zawartości
NeRa

Formularz rekrutacyjny - NeRa

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Tomasz]

Data urodzenia:
[09 marzec 1990 - 12:31]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Przez 3 lata tworzyłem, rozwijałem i byłem w klanie który grał w gry Swat 4(tryb współpracy), Arma2(mod Ace2) oraz mod Project Reality (Battlefield 2).
Posiadam duże doświadczenie w tych grach.
Grałem również w drużynie Team Poland Project Reality (reprezentacja polski ma mistrzostwa świata w Project Reality)

Resztę rzeczy które świadczą o mojej umiejętności gry zespołowej napisałem w "moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy" i "coś o mnie"]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[bardzo dawno temu zaczynałem od gry przez internet w gry Medal of Honor Allied Assault i Wolfenstein Enemy Territory, te gry ciężko nazwać symulatorami ale już wtedy komunikowałem się przez mikrofon z innymi graczami i zaczynałem uczyć gry drużynowej.
Następnie w grę Hidden and Dangerous i Hidden and Dangerous 2. Tu już można w pewnym sensie powiedzieć że to symulator.
Potem SWAT 4 (taktyczny symulator policji antyterrorystycznej-odbijanie zakładników) a przede wszystkim dodatek SWAT 4 The Stetchkov Syndicate.
Następnie mod Project Reality do Battlefield 2 (bardzo realistyczna gra i symulacja pełną gębą)
Aż w końcu Arma 2 i mod Ace 2.
Zdecydowanie mogę nazwać siebie bardzo doświadczonym graczem Army 2.
reszta w "o mnie"]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Ponieważ udzielono mi informacji że jeśli się nie dołączy to nie można z wami grać.
Chcę grać z ludźmi którzy "kumają" na czym polega symulacja i realistyczna gra, komunikują się ze sobą głosowo i działają według planu/rozkazu.]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne, Śmigłowce transportowe]

Coś o mnie:
[Zawsze przekładam dobro drużyny powyżej własnego wyniku w grach. Objawiało się to u mnie już w dzieciństwie gdy grałem w klubie w piłkę nożną, zostało mi to do dziś.
Uwielbiam w grach tryby współpracy a szczególnie gdy można komunikować się głosowo.
Nudzą a wręcz denerwują mnie nierealistyczne gry.
Specjalizuje się w czarnej i czerwonej taktyce. Mam spore doświadczenie w walce w budynkach, aż szkoda że gra Arma2 ma pod tym względem pewne ograniczenia.
Najbardziej kręcą mnie szybkie akcje w stylu szybki atak lub desant, odbicie zakładników lub zabezpieczenie przedmiotów czy eliminacja lub aresztowanie podejrzanego i szybkie wycofanie/ewakuacja/powrót.
Jestem uniwersalny, potrafię dostosować się do nowych warunków i szybko się uczę nowych umiejętności.
Potrafię grać wszystkimi klasami. Ze względu na brak innych chętnych bardzo często musiałem dowodzić lecz nie chciałbym już tego robić bo wtedy w dużym stopniu traci się przyjemność z gry, wolał bym wykonywać pewne zadania i rozkazy.
Nie panikuję pod presją i potrafię na chłodno ocenić sytuację w momencie kryzysowym.

W życiu prywatnym mam pewien związek z ratownictwem lecz chciałbym w internecie pozostać w miarę możliwości anonimowy. Proszę o zrozumienie mnie i uszanowanie mojej chęci zachowania prywatności w internecie.

Znam język angielski więc gra z osobami anglojęzycznymi nie stanowi problemu (grałem z osobami anglojęzycznymi w Project Reality bardzo wiele razy)
W życiu prywatnym robię dość dużo, więc nie zawsze mam czas na grę, więc nie mógłbym obiecać że będę zawsze i na każdej grze.
Z charakteru jestem osobą szczerą, odważną i bezpośrednią, mówię wprost co myślę.]

Osoba polecająca : Nie podano


Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Edytowane przez NeRa
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj [m=NeRa] !


Na dobry początek przywitaj się:

Powitalnia dla nowych graczy


W poniższych linkach znajdziesz przydatne informacje, przeglądnij je conajmniej raz:


ArmA 2

Instrukcja instalacji addonów


ArmA 3

Instrukcja instalacji addonów


Najbliższe terminy szkoleń


FAQ Poborowego


Adresy IP na serwer i TS


Regulamin forum


O nas


WAŻNE!

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.


Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...