Skocz do zawartości
Krzyq

Formularz rekrutacyjny - Krzyq

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

[Krzysztof]

 

Data urodzenia:

[03 czerwiec 1996 - 00:00]

 

Chcę grać z ACC w:

[ArmA 2: CO]

 

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

[Grywam w Paintball, kilka serwerów roleplay na SA:MP (Oczywiście grałem w tych 'dobrych' tzn. FBI / Policja - mieliśmy również jakieś tam szkolenia z komunikacji radiowej na TS, więc to może również być plusem), klan w DayZ.]

 

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

[Hmm... W gry z serii 'ArmA' gram około 1,5 roku. Oczywiście przed tym nawijały się jakieś serwery roleplay na GTA, czy innych tego typu grach, ale co do symulacji pola bitwy - moje doświadczenie nie jest duże.]

 

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

[Lubię różne wyzwania jak i grę zespołową. Zresztą, sam tego nie wiem - od zawsze korciło mnie dołączenie do sił zbrojnych, strzelanie, militaria. Sami pewnie wiecie o co chodzi. W sumie to może nakłoniła mnie do tego jakaś 2letnia gra na serwerach roleplay, które powoli zaczynają mi już nie wystarczać.]

 

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:

[Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce]

 

Coś o mnie:

[Jestem Krzysiek, i jak widać w profilu mam skończone 17 lat. Oczywiśćie jak większość tutaj interesuje się militariami, a w więszkości lotnictwem, oraz różnego typu jednostkami specjalnymi. Pomijając militaria jestem również fanatykiem basejumpingu, skoków spadochronowych, informatyki, pirotechniki i... Dziewczyn :D Jak ktoś może zauważył - pochodzę z Kielc i... Nie wiem co jeszcze tutaj napisać.]

 

Osoba polecająca : Nie podano

 

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...